Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Aynen bende ara ara bakıyorum belki yazmıştır diye. Neyse o iyi olsun da yarın yazsın ne yapalım . Bekleriz biz :)

Biz aktif olana kadar gelmiş bile fatrec'cim ❤️

Ay bana böyle bir şeyden bahsetmedi ki ben birkaç yıldır aktif olarak ağır spor yapıyorum ve göğüsümde sadece kas var. Bana ilk 4 gün zor olacak, bakacak kimsen yoksa hastanede kalırsın ama sonrasında rahat edersin normal hayatına dönersin demişti. Bir ay iyileşememe gibi bir duruö yok olur mu öyle şey falan dedi

ana
Cnm tabiki aktif spor yapan bir bayan bize göre biraz daha zor iyileşir birde , gercekteen sosyal hayatın spor üzerine ise kas altı çok zahmetli çoğu Dr da size kas üstü yapıyor cnm bir kaç drla görüşmenin öneririm..

Heyyooooo :halay: burdayımmm kızlar ameliyat çok iyi geçti fakat nefes alırken zorlanıyorumm. Direnler var. Birde daha hiç kalkamadım yataktan :eek: 300 yada 325 demiştik 350 takmış. Kendimi iyi hissedeyim fotoğraf atıp buradayım yine hepinizi öpüyorum :KK200:

Maşallah masallahhh cnm Rabbim senide kurtardı çok şükür veeeee sende hoşgeldin 350 CC hatunlarin arasına ❤️ yakın zamanda resimleri bekliyoruz geçmiş olsun güzelim ❤️❤️❤️

Heyyooooo :halay: burdayımmm kızlar ameliyat çok iyi geçti fakat nefes alırken zorlanıyorumm. Direnler var. Birde daha hiç kalkamadım yataktan :eek: 300 yada 325 demiştik 350 takmış. Kendimi iyi hissedeyim fotoğraf atıp buradayım yine hepinizi öpüyorum :KK200:

Canım çok geçmiş olsun sen de atlattın hadi:KK200:

Ayyy hadi bakalım geçmiş olsun arkadaşım :) 350 leri kaptin sende hadi gözün aydın cankusum :) tekrar geçmiş olsun ve hayırlı olsun canım

Canim cok sevindimmm. Burasi doğum topiğini geçti :KK66: Zamanı geleni doğuma gönderir gibiyiz. Sonrası hayırlı haber beklemeye kalıyor :KK66: gözün aydın canım tekrar

Geçmiş olsun cnm. Şimdiden hayırlı olsun. Umarım istediğin gibi olmuştur.:KK54:

Geçmiş olsun canım dokun olmadığı için güzel yakışmıştır bence merakla foto bekliyoruz kolay geçmesi dileğiyle ilk günlerinin

Hepinize tek tek teşekkür ediyorum canlarr. Evet şuan bomba gibi patladı patlayacak :KK45: Bende ağrı çok olmadı şükür sadece dün vardı biraz ama dayanılmayacak kadar değildi sadece 1 kre ağrı kesici yapıldı şuan herşey normal tek sıkıntı eve göndermiyor dr. Drenler çıkmadan olmaz dedi ben pazartesi işbaşı yapmam lazım ama ina ıyorum kendime toparlarımm. En kısa sürede fotoğraf atıcam aklımdasınız. :KK200::KK200:

Hepinize tek tek teşekkür ediyorum canlarr. Evet şuan bomba gibi patladı patlayacak :KK45: Bende ağrı çok olmadı şükür sadece dün vardı biraz ama dayanılmayacak kadar değildi sadece 1 kre ağrı kesici yapıldı şuan herşey normal tek sıkıntı eve göndermiyor dr. Drenler çıkmadan olmaz dedi ben pazartesi işbaşı yapmam lazım ama ina ıyorum kendime toparlarımm. En kısa sürede fotoğraf atıcam aklımdasınız. :KK200::KK200:
Çok geçmiş olsun canım,Maşallah dikkat et ama kendine. İyiyim diye zorlarsın Allah korusun bir anda herşey altüst olur :dua:

Kızlar merhaba aranızda Yahya Baltuya veya Orhan Aydına ameliyat olan var mı? Birde devlette ortalama ücretler nedir bilgi verebilirseniz çok sevinirim.

Ay
Hepinize tek tek teşekkür ediyorum canlarr. Evet şuan bomba gibi patladı patlayacak :KK45: Bende ağrı çok olmadı şükür sadece dün vardı biraz ama dayanılmayacak kadar değildi sadece 1 kre ağrı kesici yapıldı şuan herşey normal tek sıkıntı eve göndermiyor dr. Drenler çıkmadan olmaz dedi ben pazartesi işbaşı yapmam lazım ama ina ıyorum kendime toparlarımm. En kısa sürede fotoğraf atıcam aklımdasınız. :KK200::KK200:[/QUOTE
Ay maşallah diyelim. Kas altı değil herhalde. Çünkü nefes almak büyük problem ilk 3 gün

Yaaaaa 350 kervanına sende katıldın demek :)
Şuan nasılsın iyi misin canım

Yaaaaa 350 kervanına sende katıldın demek :)
Şuan nasılsın iyi misin canım
Canım evet 325 en fazla demiştim ama 350 daha güzel durdu dedi. Şuan iyiyim ama biraz sırtım batıyor birde direnler çok yakıyor beni onun dışında pek bi sıkıntım yok şükür. Kaç gün sonra kendim kalkabilirim acaba ya ?

Canım evet 325 en fazla demiştim ama 350 daha güzel durdu dedi. Şuan iyiyim ama biraz sırtım batıyor birde direnler çok yakıyor beni onun dışında pek bi sıkıntım yok şükür. Kaç gün sonra kendim kalkabilirim acaba ya ?
Merhabalar en yeni tecrübesi olan sizsiniz sanırım, çok geçmiş olsun umarım istediğiniz gibi olmuştur. Ben buralarda yeniyim pekte çözemedim aslında siteyi bile :) benim çok kısa vaktim var seneye kalmasını istemiyorum aslında. Hemen iyi bir doktor bulup ameliyatımı olmak istiyorum. Siz hangi doktora oldunuz acaba, ücreti ne kadara mal oldu ve hangi şehirdesiniz:))

Merhabalar en yeni tecrübesi olan sizsiniz sanırım, çok geçmiş olsun umarım istediğiniz gibi olmuştur. Ben buralarda yeniyim pekte çözemedim aslında siteyi bile :) benim çok kısa vaktim var seneye kalmasını istemiyorum aslında. Hemen iyi bir doktor bulup ameliyatımı olmak istiyorum. Siz hangi doktora oldunuz acaba, ücreti ne kadara mal oldu ve hangi şehirdesiniz:))
Sende benim gibikalmissin temmuzda olmayı düsünüyorum bnde arayıştayım iyi bir doktor ve iyi bir fiyat

Sende benim gibikalmissin temmuzda olmayı düsünüyorum bnde arayıştayım iyi bir doktor ve iyi bir fiyat
Eğer tatil yapmıycaksan denize havuza girmiyceksen temmuzda ol derim. Ben geçen sene olacaktım ama ağustosta tatil planım vardı doktorum 2 ay yüzemezsin demişti. Ayrıca 1 haftaya yakın yatakta dik konumda yatıyorsun bunlarıda gözardı etme. Sıcakta çekilmez.

X