Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Kızlar bende korse olayı olmadı ama 1 hafta dışarı çıkarken kendimi sarmami söyledi sıkı sıkı. Böyle el kol sararlar ya öyle bir şeyin büyüğü korse gibi sıkıyordu. Onun dışında ameliyattan itibaren sporcu sütyeni vardı üzerimde. Neden her doktor farklı ya :KK70: Hatta bana 1. Aydan itibaren çıkart hiç bir şey takma illa bir şey takcam dersen telsiz desteksiz sikmayan sütyen tak dedi :KK70: Benim kas zarı altı oldu acaba onunla mı ilgili o_O
Bugun doktorla konustum korse rahatsiz ediyo cikariyimmi diye hayir dedi bu korse goguslerini topluyo ve birlesik tutuyo aksi halde sekli tam oturmaz dedi yada sporcu sutyeni giyebilirsin dedi 2-3 hafta yan da yatma dedi :KK43:(

Cnm boyun kaç bilmiyorum ama lütfen sende takılma bu boy ve kiloya ben 1.56 51 kiloyum 350 yüksek profil çokta güzel durdu dolu dolu , ve bana göre her boya yakışıyor dolgun göğüsler , göğüs kafesin geniş gibi gordum esnekliği nasıl bilemiyorum ama lütfen diret göğsümün aldığı en büyük boyu istiyorum de , zaten olması gerekenden daha yükseğe çıkamazlar zamanla gözün alışıyor bir tık büyüğü olsaydı deme Rabbim herkesin yüzüne baksın hayalinde hangi boyut varsa onu versin sabırsızlıkla bekliyorum sürecini :****
Ben de dün ilk kez bir dr.la görüşmeyw gittim. Bana en fazla 275 cc takabileceğini söyledi burada herkes 350 cc den bahsediyor. Dr.a da bunu söyledim:) fakat dr. diyor ki sana en fazla 300cc yi zorlarız ama sarkar. Sanırım benim vücutta bir terslik var. Bu arada boyum 168 56 kiloyum.

Ben de dün ilk kez bir dr.la görüşmeyw gittim. Bana en fazla 275 cc takabileceğini söyledi burada herkes 350 cc den bahsediyor. Dr.a da bunu söyledim:) fakat dr. diyor ki sana en fazla 300cc yi zorlarız ama sarkar. Sanırım benim vücutta bir terslik var. Bu arada boyum 168 56 kiloyum.

Silikon kas altı veya kas zarı altına yapılırsa sarkmaz neden sarksin

K kimya3577 Bende 160 boy 45 kg 72 gögüs altım dediğin gibi 300cc olur en fazla diyor 2 çocuk emzirdim esnekliğine güvenin dedim bende ama doktordan doktora fark var kesinlikle niye bu küçük takma ısrarı anlamıyorum:63:

Inss beni simdiden heyecan sardi birde şu cc ler kafami iyice karistirdi. umarim foto yukleyebilirim deniyorum simdi
Alt alta üç çizgi var forumlar yazan bölümün hemen yanında. Oraya tıkla sonra albümler yazar ona tıkla sonrada albüm oluştur yazısının üzerine tıkla gerisi Facebook, instıgram tarzı

Eklentiler

• Screenshot_2018-09-12-16-20-46.png
    Screenshot_2018-09-12-16-20-46.png
    243,7 KB · Görüntüleme: 16
X