Mesaj atsam mi?

Kizlar biri varda bir iki kere gozgoze geldik instada ekledim. Kabul etti. Bir fotosunu begendim. Mesaj yazsam mi sizce. Bu arada cocuk tatli ama cok etkilendigim soylenemez. Ne yapayim sizce?
Bu arada kimsenin peşinden kosmak istemiyorum ama biliyorsunuzdur yalnizliktan bunaliyorum

Kizlar biri varda bir iki kere gozgoze geldik instada ekledim. Kabul etti. Bir fotosunu begendim. Mesaj yazsam mi sizce. Bu arada cocuk tatli ama cok etkilendigim soylenemez. Ne yapayim sizce?
Biri seni çok fena harcayacak ama kime denk gelcen onu bilmiyorum

İlk zamanlarda gerçekten düşünüp üzüldüğünü sanıyordum ama artık nedense yazmak için yazdığını şıp sevdi olup ne istediğini bilmeyen biri olduğunu düşünmeye başladım üzülerek söylüyorum ama Rainy bi beğendim çok tatlı diypsun bi ısınamadım diypsun 2 kere göz göze gelip adını soyadını insta adını bulup ekliyorsun falan bu olaylar bu kadar nasıl hızlı gelişiyor anlamıyorum ? Üstelik 27 yaşındasın bu kadar kararsızlık bu kadar bir şeyin üstünde bu kadar durmak bilmiyorum bana garip geliyor artık

Başkası olsa yazma derdim de sen yaz kız ne kaybedersin flört listesine biri daha yazılır Kara liste 😁

Rainyy bohçanı hazırlaaaa bu defa oldu

X