MLS bölgesel zayıflama yöntemini duyan yada yaptıran varmı arkadaşlar?

Benim gittiğim dönemde kampaları vardı o yuzden fiyat düşüktü fakat halen devam ediyormu bilmiyorum.:KK43:
Normalde seans ücretleri 200 euro olduğunu söylemişlerdi.

Afu senin sonuç almana çok sevindim... Tahminlerimde yanılmamışım çünkü çok emindiler kendilerinden. Bu arada dilerim kampanyadan yararlanmışsınızdır.

merhaba. bana verilen fayatında kampanya olduğunu söylediler daha önceki fayttan haberim yok. Ama para göz değiller buna inandım çünkü bana 2 seans üst karın 6 seans alt karın yapılacaktı alt ve üst karını aynı anda yapıyorlar üst karın seansım bittiği halde 3.seans yapılırken üst karınada yaptılar

merhaba. bana verilen fayatında kampanya olduğunu söylediler daha önceki fayttan haberim yok. Ama para göz değiller buna inandım çünkü bana 2 seans üst karın 6 seans alt karın yapılacaktı alt ve üst karını aynı anda yapıyorlar üst karın seansım bittiği halde 3.seans yapılırken üst karınada yaptılar

Daha öncede belirttiğim gibi bende de aynı izlenimi yarattılar... Ben ramazan bayramı öncesi gittim epey zaman oldu yani o yüzden fiyatlar değişmiştir.

Sonuç alamanıza çok sevindim.

siz este world e gitmişsiniz.ama esas bu yöntemi türkiyeye getiren kişi dr.levent türbedar.1.sayfada da onun açıklamalarıyla zaten bu yöntemi öğrenmiş bulunmaktayız.ve onun kliniği de dermamed adlı klinik.bi yanlışlık yok mu bu işte....???ben anlamadım kafamçokkarıştı

merhaba arkadaşlar
bu yöntemin kalıcılığı nedir bilen varmı? yada yöntemi uyguladıktan sonra yağ birikimleri nerede oluşacak? basenden kurtulalım derken saçma sapan bir yerden birikimler başlamasın bu seferde:))
özellikle yöntemi uygulatan arkadaşlar bunun cevabını öğrenmişlerdir doktorlarından.

bence bu rakamlar abartılı
toplamda verecegınız 3-4 kılo ve bunun ıçın o kadar para çok abartılı.biraz daha sağduyulu ollım bence

ya arkadaşlar benim anlamadığım konu bu işlem nasıl ağrılı oluyormu ve kilo ayrımı varmı mesala 20 kilo üstü olamaz diye birşey söylüyolarmı?

afu arkadaşım selam.yani mls nin 6 seanslık ücreti ortalama ne kadar tutar bugünkü fiyatıyla,yada seninki toplam ne kadar tuttu,ayrıntılı bilgi verirmisin lütfen .mls yi bende düşünüyorumda....çok teşekkürler şimdiden...sabırşızlıkla cevap bekliyorum canım:)

jasmincan,
mls yöntemini yaptırdığını yazmışsın
memnunmusun kayda değer bir incelme gördünmü

afu arkadaşım selam.yani mls nin 6 seanslık ücreti ortalama ne kadar tutar bugünkü fiyatıyla,yada seninki toplam ne kadar tuttu,ayrıntılı bilgi verirmisin lütfen .mls yi bende düşünüyorumda....çok teşekkürler şimdiden...sabırşızlıkla cevap bekliyorum canım:)

selam. 8 seansına 4000 tl verdim.2 seans üst karın 6 seans alt karın.her ikisini aynı anda yaptıkları için toplam 6 seans gitmiş oluyosun.ayrıca üst karına 2 seans ek yapıldı ondan ücret almadılar.sanırım herkese bunu yapıyorlar hediye gibi. benim bu gün son seans yapıldı.sonuç harika tabi son enjeksiyonun şişlikleri henüz var ama ben bukadar iyi bi sonuç beklemiyordum.ben ikiz doğum yaptım karnım çok kötüydü.göbek deliğini göremiyordum şu an nerdeyse düşük bel pantolon giyebilecek durumdayım.hem ara tedaviler çok iyi toparlanma sağlıyor.ben üstelik çok sıkı diyet yapmadım arada kaçamaklarımda oldu buna rağmen harika bir sonuç.denemek isteyipte cesaret edemeyenlere tavsiye ederim.Birde karın bölgesini uyuşturdukları için hiç hissetmiyorsun.

selam. 8 seansına 4000 tl verdim.2 seans üst karın 6 seans alt karın.her ikisini aynı anda yaptıkları için toplam 6 seans gitmiş oluyosun.ayrıca üst karına 2 seans ek yapıldı ondan ücret almadılar.sanırım herkese bunu yapıyorlar hediye gibi. Benim bu gün son seans yapıldı.sonuç harika tabi son enjeksiyonun şişlikleri henüz var ama ben bukadar iyi bi sonuç beklemiyordum.ben ikiz doğum yaptım karnım çok kötüydü.göbek deliğini göremiyordum şu an nerdeyse düşük bel pantolon giyebilecek durumdayım.hem ara tedaviler çok iyi toparlanma sağlıyor.ben üstelik çok sıkı diyet yapmadım arada kaçamaklarımda oldu buna rağmen harika bir sonuç.denemek isteyipte cesaret edemeyenlere tavsiye ederim.birde karın bölgesini uyuşturdukları için hiç hissetmiyorsun.

canım bu seans 8 ama ne kadar zamanda oldu her ay mı?her haftadamı?
Birde 4.000 nakit mi?taksit varmı?

kuru kavitasyonla 4. seansım basenden bugün bitti 6. seanstan önce ölçmüyorlar normalde ısrarım ve incelmeme sonrası üzülmeme garantimle ölçtüler ve 4 seansta 2,5 cm gitmiş bana göre müthiş bir sonuç fiyatları da uygun bence deneyin

mls yi bende çok merak ediyorum. henüz deneyen yok herhalde.. deneyimi olanlar varsa lütfen paylaşabilirlermi?
ben ultra shape, yani iğnesiz, cilt altına da ilaç filan vermeden,ultrason gibi bir şeyle 3 seans tan 2 sini yaptırdım, veee çok başarılı, yağlar çözülmeye başladı ve 2 cm inceldi koca göbek, şaşırdım kaldım..kesinlikle öneririm

canım bu seans 8 ama ne kadar zamanda oldu her ay mı?her haftadamı?
Birde 4.000 nakit mi?taksit varmı?

Arkadaşlar artık iğne acı, uyuşturma, değişik ilaç enjeksiyonu filan olmadan bu incelme oluyor..fiyatları da hemen hemen aynı...Ben denedim...Kesinlikle tavsiye ederim:)))

Önümüzdeki hafta için randevu aldım. Bakalım gidip kaç seans gerektiğini öğreneceğim. Umarım abartılı rakamlar çıkmaz ve ben şu mide göbek derdinden tamamen kurtulurum.

Önümüzdeki hafta için randevu aldım. Bakalım gidip kaç seans gerektiğini öğreneceğim. Umarım abartılı rakamlar çıkmaz ve ben şu mide göbek derdinden tamamen kurtulurum.

sesubacım görüşmeden sonra bizi fiyatla ilgili bildilendirirsen sevinirim.

Bu arada daha önce mls ye baslayan arkadaşlar sonucla ilgili bişey yazmadınız. lütfen sonucu yazın arkadaşlar. merak ediyoruz...

X