MLS bölgesel zayıflama yöntemini duyan yada yaptıran varmı arkadaşlar?

Merhaba,

Çok teşekkürler sorduğunuz için de,valla bende mutsuzum şu anda:1no2:,o kadar ödemeye muhteşem bir sonuç bekliyordum,3 bitti,1 seansım kaldı.Benim programım; mls-ultrason,drenajdı,ama ödem yüzünden drenajı lpg'ye çevirdik,1 ultrason,2 lpg gibi devam ediyor genelde,benim programımda battaniye yok.gittiğim yer istanbuldan,6 ay sonra bile hala incelmenin devam ettiğini öğrenmiş,istanbul sanırım 3 senedir uyguluyormuş,onlar mls seansları bittikten 1 ay sonra bile sonucu görmek için randevu veriyorlarmış.üff valla çok üzülücem sonuç almazsam.
(badem 82 denedim ama özelden gitmedi mesaj,özelden mesaj gönderebilmek için 50 tane mesaj yazmam gerekiyomuş forumlara ,ilginç bir kural. :) mailiniz varsa yazarım ordan.)

Sevgiler..

cnm tesekkur ederım cvp yazdıgın ıcın maılxxxxxxxxxxx

Son düzenleyen: Moderatör:
şuan bende d-k kilinkle görüşmeye başladım bugun gidip konuşup başlamayı düşünüyorum ama sen böyle şeyler söyledigin için kararsız kaldım bi kaç tanıdıgımda gidip botox yaptırmış onlarda memnun kalmamış:KK43:

ya bana cok acil ulaşsanız pişman olucam bi yöntem bi yola girmek istemiyorum ve hani cok ucuz bişeyde degil yani....

Selam,

4 seansım da bitti,Meltem Hn'la konuştum,memnun olmadığımı ilettim,en az 1 ay beklemem gerektiğini söyledi,liposuction da bile 4-6 hafta derlermiş sonuç için,biz dedi benzer işlemi defalarca 15 gün arayla 4 kere yaptık,sonuç almamız için dokunun kendini toparlaması zaman alır,1 ay sonra fark edicek daha da dedi.yağlar tamamen parçalandı sonuç almamamız imkansız,sadece vücuttan atılımı zaman alır dedi.
Şimdi lpg seanslarım var,1 ay sonunda haklı çıkmasını umuyorum.

Bence hem ben sonuç almadan hem de yaz bitmeden gitmeyin,zaten Meltem hn şimdi gelenleri yaz sonuna yönlendiriyor,iğne izleri,vucut şişliği vs denize giremezsiniz,bütün yaz mahfolur.hem o arada benimde belli olur sonuç.dediğiniz gibi az para değil,acele etmeyin bence şimdi.

Sevgiler

cok teşekürler bnde ertelemeye karar verdim ultrasaund kavitasyona devam edicem ilk seansımı yaptırdım bile daha öncede uygulamıştım ama programa tamamen uyamadım uyamadıgım halde sonuç almıştım şimdi tekrar ondan sonuç almayı umut ediyorumzemuszemus olumunekankayizsmile

cok teşekürler bnde ertelemeye karar verdim ultrasaund kavitasyona devam edicem ilk seansımı yaptırdım bile daha öncede uygulamıştım ama programa tamamen uyamadım uyamadıgım halde sonuç almıştım şimdi tekrar ondan sonuç almayı umut ediyorumzemuszemus olumunekankayizsmile

Ben de istanbulda mls'ye devam ediyorum , hem popo hem dış bacak 3. seansım bugün bitti ve 1'er seansım kaldı . Basen'den 3 cm kadar incelmişim ama ben ayrıca 6 kilo verdiğimden sonuç benim için yetersiz ama benim doktorum da tedavi sonrasında da incelmeye devam edeceksiniz dedi. Siz de kavikasyon konusunda bilgi verir misiniz ?
Teşekkürler

bana mls de 6 seans verdi ama yaz oldugu için sonbahara dogru ertelemem gerektigini söyledi burda antalyada simca12 adlı kişide yaptırıyo ama sonuçtan memnun degil aynı doktorla konuştuk ama o cok yemek yedgili halde bile fotograflarında fark oldugunu söyledi bnde o yüzden acıkcası tedirginim biraz bekleyip simca12 den sonuçları alıp öyle devam edicem kavikasyon sistemi ses dalgalarıyla yagı parcalıyo 4 aşamalı bir işlem daha önce yaptırdım haftada 1 gittim 4 seans yaptıdım memnun kaldım ama ailevi sebeblerden dolayı devam edememiştim şuan tekrar başladım umut ediyorumki bu sefer tamamen devam edicem haftada 2 defa gidicem kısa süre içinde tamamen kurtulucam inşallah..:teytey::sm_cool:

Merhaba,

kimsede gelişme yok mu,bende durum aynı,lpg devam ediyorum,hala aynı fazlalıklarım duruyor,pasif jimnastik aletim vardı ona da başladım hızlandırsın diye,bakalım.

mls yaptıran sonuç alan yok muu:çok üzgünüm:

Merhaba ,

popo ve dış bacak seanslarım bitti. Toplamda 10 kilo verdim . basenlerim 114 cm'den 106 cm'ye düştü ve çıkıntılarım küçüldü ancak tamamen yok olmadı. Yaklaşık 2 aydır sporla devam ediyorum
Kavikasyon deneyenlerin durumu nedir ?

merhaba,ben ıstanbulda bir guzellık merkezınde gidiyorum mls'e, birinci seansım gerçekleşti toplam 12 seans gırıcem,bacak içi ve basen banana denılen bolge.. seans sonuclarını sıze yazarım

5 seans ultra shape yapıldı,fakat 94 cmlik göbek 92 cm oldu.Yani devede kulak.O da zaten 2. seans sonrası 92 oldu,daha sonra yapılanlar hava civa.

Merhabalar, üzerinden bir 3-4 sene geçmiş sanırım ama d-k klinikte mls yaptırmıştınız sonuç nasıldı sizce o paraya değer mi? Ya da başka bir yerde başka bir yöntem denediniz mi o günden bu yana? Şimdiden çok teşekkürler..

Merhabalar. Bugün ilk seansımı yaptırdım. Sonuçları paylaşırım. Yalnız şunu söylemeliyim çok can yakıcı bir sistem. Acı eşiğim yüksek olmasına rağmen çok canım yandı.

X