MLS bölgesel zayıflama yöntemini duyan yada yaptıran varmı arkadaşlar?

tekrar merhaba, ben mls için görüşmeye gittim ancak yapılan görüşme sonrası beni lipoplastiye yönlendirdiler. bu konu hakkında çok bir fikrim olmamasına rağmen o anda kabul ettim. mayısın 22 sinde işlemim olcak. bel karın ve mideden yapılacak ve 5000 tl için anlaştık. doğru mu yaptım yanlış mı bilmiyorum. sanırım hızlı bir karardı ve umarım iyi olur.

tekrar merhaba, ben mls için görüşmeye gittim ancak yapılan görüşme sonrası beni lipoplastiye yönlendirdiler. bu konu hakkında çok bir fikrim olmamasına rağmen o anda kabul ettim. mayısın 22 sinde işlemim olcak. bel karın ve mideden yapılacak ve 5000 tl için anlaştık. doğru mu yaptım yanlış mı bilmiyorum. sanırım hızlı bir karardı ve umarım iyi olur.

canım bence önce iyice bir araştır. Faydası görülüyormuymuş bu yöntemin diye sor soruştur bence cünkü ödeyecegin rakam az değilmiş.

Merhaba herkese,

ben yarın ilk mls seansıma gidicem,toplam 4 seans 45 gün de biticek sanırım.2.seans 15 gün sonraymış,metabolizması hızlı çalışan ve özellikle bölgesel problemi olanlarda başarılıymış mls,lipoliz mi mls mi diye baya arada kalıp araştırdım,mls bana uygunmuş.benim tek problemim simit dediğimiz belin altındaki yan yağlar.

bakalım nasıl olucak,seans ücreti 750 tl..

hangi merkeze gittiğini öğrenebilir miyim. altunizade beni direk lipoplastiye yönlendirdi ancak ben halen bu kararımdan emin değilim.

Merhaba,

ilk seansı atlattım,çok ilginç bir tecrübeydi,baya ameliyata giriyorum sandım:)
önce sorunlu bölgelerime buz koydular morarmasın diye,sonra çalışıcakları noktaları işaretleyip iğne yapıp uyuşturdular,uyuşunca uzun bir iğneyle o deliklerden sıvı verdiler (hipo-osmo)davul gibi şişiyo o bölge,sonra o baloncukları iğneyi sokup çıkartıp,sokup çıkartıp patlattılar,çok değişik bir histi,seanstan çıkarken az ağrım oldu,o bölgelerdeki şişlik hemen inmiyor,2 günde birazı sonra hergün az az iniyor,benim 2 hafta olmak üzere, hala şişlik var ,dokununca sızlıyo çünkü.Toplamda 2 ayı bulurmuş tam sıvıyı atmak,bol su şartmış hergün,idrarla da atılıyo tabi.morluğum da çok olmadı,mls cihazı kişiye özel program belirliyo,kullanılıcak sıvı miktarını da söylüyo,bendeki programda ultrasound seansı ve drenaj seansları var,birkaç gün arayla o seanslara gittim,bugün de drenaj var yine,drenaj dediğim pedleri bağlıyıp akım veriyolar,yağların parçalanmasını hızlandırmak için,ultrasound da cızırtılı ses dalgası,kulak çınlatıyo seans boyunca,o da parçalıyomuş yağları içten.

arkadaşım beni günlerce görmemişti,benim bel hattım çok yoktu,resmen hattın çıkmış diyo,yani dümdüz değil kavisli olmuş belim,bende farkettim mide,simit bölge ve gıdık çalışılıyor bende,beldeki yağlar azalınca kavis olmaya başladı,şimdilik etkili görünüyor,her seansta yazarım yine,bana söylenen %80 gidicek kesin dendi,inşallah bakalım,az para da degil çünkü,yeter ki dedikleri gibi geri gelmemek üzere gitsin,o bölgedeki yağlar tamamen parçalanıp atıldıgı için aynı yerden kilo alınmıyormuş,başka bölgelerden alınıcak yani,seans öncesi ve sonrası yağlı,şekerli yiyecekler,alkol de yasak.

işlem ağrılı mı derseniz,benim acı eşiğim çok düşük,ben yaptırdıysam ve hala yaparım diyosam herkes yaparkaydirigubbakcemile3 iğnelerle aram iyi değil,e tabi işlem boyunca içimin kıyıldığı,tansiyonumun düştüğü anlar oldu ama öyle dayanılmaz bir durum olmadı,hemen geçti,lipolize dayanamamıştım ben mesela,içten yaktıgı için,ama bu daha acısız birşey.
şimdilik bu kadar,herkese sevgiler..

ben sizin gelişmelerinizi ve sonuçlarınızı merakla bekliyorum. bu arada ben de lipoplasty uygulamasından tamamen vazgeçtim bir spor salonuna kaydoldum. başta verdiğim kapora ile de artık lazer epilasyon uygulamalarına başlayacağım mecburen. en azından böyle bir esneklik yaptılar. spor salonunda etkili sonuç alırsam ki umarım öyle olur halledemediğim bölgeler için sizin sonuçlarınıza bağlı olarak mls uygulamasını tercih etmeyi düşünüyorum. sevgiler...

Merhaba tekrar,

Ben her seans sonrası yazarım size durumu,evvelsi gün 2.seansım yapıldı,şimdi yine heryerim şiş,
hergün 3 lt su içmek şart,şişkinlik insin diye bekliyorum,2 haziranda 3.seansım var,tabi şimdi yine 2 günde bir drenaj,ultrasound (doğru yazdım sanırım) seanslarım var,içerdeki parçalanan yağ hücrelerinin daha hızlı parçalanması ve atılımı için..Lipoplastiden vazgeçtiginiz iyi olmuş bencede,ameliyat sonrası sıkıntılar beni korkutuyo,inşallah mls bana da size de iyi gelir.
Görüşmek üzere..

Merhaba Arkadaşlar ,

Sizleri yorumlarınız ve ciddi bir araştırma sonucunda MLS'ye başladım. Armut tipli bir hatunum , dış bacak , popo ve iç bacak , diz içi olmak üzere toplam 4 bölgeden 4'er seans mls yaptıracağım. 1 seans dış bcak 1 seans popo olarak ilk 1'er seansım bitti. Henüz ciddi bir farklılık görmedim ama doktorum daha erken olduğunu söylüyor. Yaptırmayı düşünen arkadaşlar için ise seanslardan behsedeyim istiyorum çünkü yukarıda bu yönde bilgi bulamadım ; öncelikle seanslar bahsedildiği gibi acısız değil . Bölgeye göre ilk 5 dakika kadar iğneleri hissediyorsunuz , ardından uyuşm başladığından sorun yaşanmıyor. Seans yaklaşık 1 saat sürüyor ardından da ultrasounda bağlanıyorsunuz. Benim uygulamam biraz kısıtlı zamanım olduğundan ; haftada 1 mls ( ardından ultrasound) , ertesi gün drenaj ve 1 gün sonra battaniye ( termal ısıtılmış battaniye tarzı ) olarak planlandı . ilk 48 saat meyve dahil her türlü şeker yasak . Beslenmeme de dikkat edip , sağlıklı bslenerek geniş zamanda kalıcı 5-6 kilo vemeyi , mls ile de bölgesel kilolarımdan ( 5-6 kilo) kurtumayı hedefliyor ve Umutla ciddi farkı göreceğim günü bekliyorum. Doktorum Saiha Güneri'ye de çoook güveniyorum .
Birçok merkezi gezdim , özellike yukarıda adı geçen merkezin bakırköy şubesinin , hem mls hem diğer uygulamaarda olayı tamamen ticari boyutuyla algıladıklarını düşünüyor ve bu yaklaşımın sağlıkla bu derece özleştirimemesi gerektiğini düşünüyorum
Gelişmelerden sizleri haberdar etmeye çalışacağım. Diğer arkadaşlar datecrübelerini paylaşırlarsa çok memnun olurum
ıyi akşamlar

selam,
size de hayırlı olsun mls o zaman,ben de detaylı yazmıştım aslında işlemi baştan sona,sizin de yazmanız iyi olmuş çünkü herkes hiç ağrı sızı yok sanabilir,ama dediginiz gibi önce uyuşturdukları için çok acı olmuyor,bende ki gelişmeler ise,3.seansıma az kaldı,haftaya çarşambaya,2.seanstan sonra hiç bir fark yok,o yüzden konuştum bende,drenaj yerine ödemi daha hızlı atabilmem için lpg seansı verdiler,bugün ilk lpg seansım oldu,tabi moralim bozuldu,2seansta fark görmeyincee,ama merak etmememi,sonuçta o yağların parçalandığını sadece ödemi geç attıgımı söylediler,mantıklı da geliyor çünkü gerçekten içimde kırt kırt igneyle sıvıyla bütünleşen yağ hücrelerini parçaladıkar mls seanslarımda.ptesi 2. lpg var,benim gibi birkaç kişi de ödemi atamayınca lpg ye gitmiş,baya hızlı atmışlar,inşallah benimde öyle olur.
yine haberdar ederim sizleri,sevgiler.

Merhaba tekrar,

Ben her seans sonrası yazarım size durumu,evvelsi gün 2.seansım yapıldı,şimdi yine heryerim şiş,
hergün 3 lt su içmek şart,şişkinlik insin diye bekliyorum,2 haziranda 3.seansım var,tabi şimdi yine 2 günde bir drenaj,ultrasound (doğru yazdım sanırım) seanslarım var,içerdeki parçalanan yağ hücrelerinin daha hızlı parçalanması ve atılımı için..Lipoplastiden vazgeçtiginiz iyi olmuş bencede,ameliyat sonrası sıkıntılar beni korkutuyo,inşallah mls bana da size de iyi gelir.
Görüşmek üzere..

ya hergün 3 lt su nasıl içebiliyorsunuz, ben içsem kusarım kesin, ayrıca normalde 2 ay boyunca hergün 3 lt su içsek sanırım hiç bu işlemlere gerek kalmadan mutlaka metabolizmamız hızlanacağından kilo veririz ve buna bağımlı olarakta inceliriz gibi geliyor, ayrıca çok pahalıymış bu yöntem gereçkten, ben smart lipo yu araştırıyordum ameliyat lokal ile ama en azından şaibeli değil kızlar haksızmıyım, lipo uzman eller tarafından yapıldığında bütün dünya tarafından kabul görmüş bir yöntem,

neyse işlh ii sonuç alırsınız

selam,
size de hayırlı olsun mls o zaman,ben de detaylı yazmıştım aslında işlemi baştan sona,sizin de yazmanız iyi olmuş çünkü herkes hiç ağrı sızı yok sanabilir,ama dediginiz gibi önce uyuşturdukları için çok acı olmuyor,bende ki gelişmeler ise,3.seansıma az kaldı,haftaya çarşambaya,2.seanstan sonra hiç bir fark yok,o yüzden konuştum bende,drenaj yerine ödemi daha hızlı atabilmem için lpg seansı verdiler,bugün ilk lpg seansım oldu,tabi moralim bozuldu,2seansta fark görmeyincee,ama merak etmememi,sonuçta o yağların parçalandığını sadece ödemi geç attıgımı söylediler,mantıklı da geliyor çünkü gerçekten içimde kırt kırt igneyle sıvıyla bütünleşen yağ hücrelerini parçaladıkar mls seanslarımda.ptesi 2. lpg var,benim gibi birkaç kişi de ödemi atamayınca lpg ye gitmiş,baya hızlı atmışlar,inşallah benimde öyle olur.
yine haberdar ederim sizleri,sevgiler.

Ben yarın muhtemelen dış bacak olmak üzere 2. seansıma gidiyorum , ultrasoundu hemen mls'yi takiben yapıyoruz . Ertesi gün de drenaj var . Benim doktorum hiç lpg'den bahsetmedi. Ancak ben de öyle ciddi ödem de olmuyor , mls günü ve ertesi gün biraz sıkıntı yaşıyorum. Sonrasında gayet normal , sadece büyük delik yerleri arada acıyor.
Yalnız 2. seansta da fark olmaz ise ciddi kuşku duyacağım diye düşünüyorum zira eşim de ' sen rejim yap zayıfla , onu da mls'ye bağla ' diye benimledalga geçiyor . Ancak internette gördüğüm fotografları umarım kendi vucutlarımız da da görebiliriz.

Bu arada diğer arkadaşımın yorumlarına da ekleme yapmak istiyorum. Benim doktorum 3 lt su gerekliliği koymadı ama ben zatn bol su tüketen bir insan olarak günde 2 lt'den fazla su içiyorum. Ayrıca ben hem yurt içi hem yurtdışı siteleri araştırdığımda mls'nin cerrrahi operasyondan sonraki en iyi yöntem olduğunu öğrendim. Liposuction için ise sonrasında en büyük derdin , yağın alındığı yerlerde yaşanabilecek çöküntüler olduğu söyleniyor .

Bakalım.... Herkese iyi şanşlar

fıyatı nedır canlar ne olur yazın benımde 23 kılo fazlam var ozellıkle dogumdan sonr kalca ve gobek ust bacakta bende yaptırmak ısterım tabı fıyatı bana uyarsa yazarsnız sevınırım

fıyatı nedır canlar ne olur yazın benımde 23 kılo fazlam var ozellıkle dogumdan sonr kalca ve gobek ust bacakta bende yaptırmak ısterım tabı fıyatı bana uyarsa yazarsnız sevınırım

Seans ücreti ortalama 500 TL civarında , seans sayısı yapılan analiz sonucunda mls makinası tarafından veriliyor . Biraz pazarlık payı var diye düşünün...

Ben yarın toplamda 4 , muhtemelen popo 2. seansıma gidiyorum. İlave olarak doktorum SAT diye bir sistemi önerdi ( kızılötesi ışınlar eşliğinde bisiklet çeviriyorsunuz ) haftada 2 gün de onu alacağım ancak halen ciddi değişim gözlemleyemedim. Bakalım......

3.seansımda bitti,resimlere bakınca fark bel bölgesinde biraz var ama benim derdim simit,yan yağlar.Onlarda fark çok az,ödem de atamıyorum ısrarla,bakalım atınca nasıl olucak..

3.seansımda bitti,resimlere bakınca fark bel bölgesinde biraz var ama benim derdim simit,yan yağlar.Onlarda fark çok az,ödem de atamıyorum ısrarla,bakalım atınca nasıl olucak..

MERHABA ANTALYADASINIZSANIRIM BENDE ANTALYADA YASIYORUM BU YONTEMI ARKADASLARLAA ARASTIRIYORUZ AMA ÇOK PAHALI SANIRIM 1KLINIK YAPIYOR ÖZELDEN KONU HAKKINDA BILGI VERIRMISINIZ UCREIDE ÖNEMLI COK YÖNTEM DENEDIM AMA BOŞguclubacismile

Merhaba yine,
benim 2 popo , 2 dış bacak 4. seansım bitti. ben de küçük bir fark hissediyorum ama yeterli değil ve dolayısıyla memnun değilim. çünkü bir yandan da yediklerime dikkat ediyorum. ınceldim ama üst bedenimden...
Neyse , ben de ek olarak SAT'a başladım ( kızılötesi ışınla bisiklet çeviriyorsunuz ) . haftada 2 defa olarak devam edeceğim. Simca 12 , sizin programınız nedir ? ( pazartesi sat , salı mls ardından ultrason, çarşamba drenaj, cuma tekrar sat ve battaniye - her hafta böyle - 1 hafta dış bacak , 1 hafta popo mls ) . Bu arada sizin mailiniz sonrasında geçen salı doktoruma sordum , ödemle ilgili olarak masimum 2 gün ödem devam eder , daha fazla ödem olmaz diyor ki ben de bahsettiğim gibi ben de de maksimum 2 gün sürüyor.
Belki sonuç görmek için aceleci davranıyoruz , çünkü o kadar müdahalenin bir sonucu olmalı ....

Merhaba yine,
benim 2 popo , 2 dış bacak 4. seansım bitti. ben de küçük bir fark hissediyorum ama yeterli değil ve dolayısıyla memnun değilim. çünkü bir yandan da yediklerime dikkat ediyorum. ınceldim ama üst bedenimden...
Neyse , ben de ek olarak SAT'a başladım ( kızılötesi ışınla bisiklet çeviriyorsunuz ) . haftada 2 defa olarak devam edeceğim. Simca 12 , sizin programınız nedir ? ( pazartesi sat , salı mls ardından ultrason, çarşamba drenaj, cuma tekrar sat ve battaniye - her hafta böyle - 1 hafta dış bacak , 1 hafta popo mls ) . Bu arada sizin mailiniz sonrasında geçen salı doktoruma sordum , ödemle ilgili olarak masimum 2 gün ödem devam eder , daha fazla ödem olmaz diyor ki ben de bahsettiğim gibi ben de de maksimum 2 gün sürüyor.
Belki sonuç görmek için aceleci davranıyoruz , çünkü o kadar müdahalenin bir sonucu olmalı ....
Merhaba,

Çok teşekkürler sorduğunuz için de,valla bende mutsuzum şu anda:1no2:,o kadar ödemeye muhteşem bir sonuç bekliyordum,3 bitti,1 seansım kaldı.Benim programım; mls-ultrason,drenajdı,ama ödem yüzünden drenajı lpg'ye çevirdik,1 ultrason,2 lpg gibi devam ediyor genelde,benim programımda battaniye yok.gittiğim yer istanbuldan,6 ay sonra bile hala incelmenin devam ettiğini öğrenmiş,istanbul sanırım 3 senedir uyguluyormuş,onlar mls seansları bittikten 1 ay sonra bile sonucu görmek için randevu veriyorlarmış.üff valla çok üzülücem sonuç almazsam.
(badem 82 denedim ama özelden gitmedi mesaj,özelden mesaj gönderebilmek için 50 tane mesaj yazmam gerekiyomuş forumlara ,ilginç bir kural. :) mailiniz varsa yazarım ordan.)

Sevgiler..

Son düzenleme:
X