Moralim çok bozuk bana bir fikir verin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Minaredenatbeni

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2016
2.938
7.414
35
Şuan özelden okul öncesi öğretmeni yardımcı olmaya çalışıyor saolsun. Okul oncesi kitaplarıyla halletmeye calisicagiz.ben çok yoruldum cey napicami bilmemekten yoruldum çaba sarfediyorum kendimce birşeyler yapmaya çalışıyorum .sadece oğlumun geleceği için uğraşıyorum .raporu almayacağm okula ben hazırlicam
Şimdi ben kansersem bunun raporunu almayıp durumumu doktorlardan gizleyip ne elde edebilirim nasıl almam gereken tedaviyi alabilirim
Siz de aynı şeyi yapıyorsunuz
Hep gerçekleri reddetme saklama yok sayma meyillisiniz, neden? Reddettiğinizde sorunlar yok oluyormu?
Şimdide rapor almayıp evde kendim hazırlayacam diyorsunuz, bu güne kadar hazırlayamamışsınız yeterli donanımınız yok çocuğun profesyonel bir desteğe ihtiyacı var alenen ortada işte
Çocuğunuz söz konusuysa kompleks yapmamanızı tavsiye ederim de siz dikkate almazsınız

Bly Manor

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2017
8.530
11.193
25
Şimdi ben kansersem bunun raporunu almayıp durumumu doktorlardan gizleyip ne elde edebilirim nasıl almam gereken tedaviyi alabilirim
Siz de aynı şeyi yapıyorsunuz
Hep gerçekleri reddetme saklama yok sayma meyillisiniz, neden? Reddettiğinizde sorunlar yok oluyormu?
Şimdide rapor almayıp evde kendim hazırlayacam diyorsunuz, bu güne kadar hazırlayamamışsınız yeterli donanımınız yok çocuğun profesyonel bir desteğe ihtiyacı var alenen ortada işte
Çocuğunuz söz konusuysa kompleks yapmamanızı tavsiye ederim de siz dikkate almazsınız
Çocuğumda büyük gelişme var eskisine göre çok şükür . Ben okul öncesi eğitiminide vericem doktorada göturucem maksat içim rahatlasin bakalım farklı doktor ne diyor

Kova hatunu

✔creativity
Pro Üye
4 Mayıs 2011
23.116
40.346
Eğer çocukta gercekten hiperaktivite varsa ve dikkati yoğun dağınıksa Evde egitemezsin karpuz,sinirden kafaları yersin
Bak o insanlar boşuna okumuyor yöntemleri çok farklı,elbetteki dikkat geliştirici oyunlar çok önemli ama önce çocuğun zihnine ulaşmak lazım sonra mis gibi zeka oyunlarını da oynar,kalemi tutup boyamasini da yapar ama eğitim olmadan eline hamur oyununu alıp oynarsa şükret

Bly Manor

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2017
8.530
11.193
25
Eğer çocukta gercekten hiperaktivite varsa ve dikkati yoğun dağınıksa Evde egitemezsin karpuz,sinirden kafaları yersin
Bak o insanlar boşuna okumuyor yöntemleri çok farklı,elbetteki dikkat geliştirici oyunlar çok önemli ama önce çocuğun zihnine ulaşmak lazım sonra mis gibi zeka oyunlarını da oynar,kalemi tutup boyamasini da yapar ama eğitim olmadan eline hamur oyununu alıp oynarsa şükret
Götrucem canım farklı bı doktora busefer ben sorunun kaynağına ineyimde Allah büyük elbet kapı açılır .ben bir doktorla aramızda geçen diaologu yazdim ..evdede eğitimi için elimden geleni yapicam seneye kadar toparlariz inşallah okul icin

Kova hatunu

✔creativity
Pro Üye
4 Mayıs 2011
23.116
40.346
Çocuğumda büyük gelişme var eskisine göre çok şükür . Ben okul öncesi eğitiminide vericem doktorada göturucem maksat içim rahatlasin bakalım farklı doktor ne diyor
ilacın etkisidir, bu süreçte ne ogretsen kârdır dikkatleri baya topluyor
Ama yinede uzun süre kullanma
Minimum 4 aydan fazla kullanan herkes de bir yan etki belirdi hep duyduklarim bu yöndeydi

Kova hatunu

✔creativity
Pro Üye
4 Mayıs 2011
23.116
40.346

Bly Manor

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2017
8.530
11.193
25
Her gün ayni saate veriyorsun dimi bu çok önemli,keşke eğitim şansı olsaydı şu an ikisi bir arada daha etkili olurdu
Aynen sabah kahvaltisini yapıyor ondan sonra veriyorum

Birde ben şimdi e nabiza girdim z00.0 kodu psikiyatri muayene tanısı kodu vardı .netten baktımda bilinmeyen teşhisi olmayan falan yazıyordu.mesela diyelim hiperaktif doktor bunu bilgisayara gecirmezmiydi

Elarak

Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2020
92
127
Sevgili karpuz devlette bi çocuk dok. Gidip çocuğuma gelişim testi yaptırmak istiyorum dersen seni yine devlet hastanesinde gelişim uzmanına naklediyor ve çocuğuna gelişim testi yapıyor (agte) orada zaten problemi anlar çocuk ve ergen psikiyatr ina gidersin (üniversite hastanelerinde var) oradada zaten denver testi yaparlar ve ne olduğunu net bi şekilde öğrenirsin.

Bly Manor

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2017
8.530
11.193
25
Sevgili karpuz devlette bi çocuk dok. Gidip çocuğuma gelişim testi yaptırmak istiyorum dersen seni yine devlet hastanesinde gelişim uzmanına naklediyor ve çocuğuna gelişim testi yapıyor (agte) orada zaten problemi anlar çocuk ve ergen psikiyatr ina gidersin (üniversite hastanelerinde var) oradada zaten denver testi yaparlar ve ne olduğunu net bi şekilde öğrenirsin.
Teşekkür ederim randevu alicagim çözüme kavusacak insallah herşey 🙏

Elarak

Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2020
92
127
Lütfen çocuğuna gelişim testi yaptır eğer bi problem varsa senin evde vereceğin eğitim hiç bir işe yaramaz ve çocuğun geri kalır. Ama önce mutlaka ama mutlaka agte veya denver testinin sonucunu gör.Çocuklarımız yaşıt benim oğlum 2 yaşından beri özel eğitim alıyor.Şükür yaşıtlarını yakaladı ben rapor almadım özel ders aldırdım evimde.Şimdi ise oyun gurubu veya yarım günlük kreş bakıyorum eğitimcimiz ve sürekli gittiğimiz dok. Umuz artık hazır dedi problemli gitseydi daha çok içine kazanırdı dedi.Eğer bir problem varsa özel eğitim şart.Biz hiç ilaç kullanmadık dok.umuz gerekli görmedi.Anneler hisseder gelişim testi mutlaka yaptır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.