Moskova'da dogum yapan arkadaslar yardiminiza ihtiyacim var.

arkadaşlar merhaba,

sizlere ozel msj yazmayı denedim ama yazamadım 50 msj olması gerekiyormus:KK43:

tebrikleriniz icin teşekkürederim:)

ben 4 aydır perinatalniy centr a gidiyorum,ingilizce bilen bi doktor bulduk adı medvedova,zeki şeker bi bayan,ama cok yoğun..ücretleri cok yüksek süreklide zam geliyor..eşim doğumu istanbulda yapmamı istiyor,bende burda yapmak istiyorum ama korkuyorum:KK43:kutu kutu pense sende o hastanede yapmıssın sanırım,azeri bi hemşirede varmıs,nasıl öneriyomusun?dil konusu problem oldumu?

ayrıca ilk doğum oldugu icin normal doğuma yonlendirirler diye dusunuyorum,bu moskova trafiğinde hastaneye yetişememe gibi bi durum olabilirmi?:sinifsinif:
5 dakikada doğum sadece filmlerde olur diyorlar ama yinede fikirlerinize ihtiyacım var:)
merhaba

gittiğiniz hastane konusnda bana yardımcı olurmuusnuz, 5 aylık hamileyim doğum tr de yapacağım ama uçağa binmek için rapora ihtiyacım var...tşkler

merhaba

gittiğiniz hastane konusnda bana yardımcı olurmuusnuz, 5 aylık hamileyim doğum tr de yapacağım ama uçağa binmek için rapora ihtiyacım var...tşkler

merhaba
bende uzun suren bir arastirmadan sonra istanbul çaba üniversite sinden mezun olan ve burda yillardir doktorluk yapan bir bayan doktora kontrole gidiyorum ve cok memnunum.klinik khimki semtinde. Ama rapor yazabiliyormu bilmiyorum.

yanıtınız için çok teşekkürederim yanlız iletişim konusunda bilgi vermenız mümkünmüdür.

neslisa34098415 .!.:
yanıtınız için çok teşekkürederim yanlız iletişim konusunda bilgi vermenız mümkünmüdür.

Tabiiki, klinik Maladojniya ulitsa dom50 khimki. Doktorun adi Gülnaz refikova.
Khimki mega center a 1.5 km uzaklikta.doktor türkçe konuştuğu için ben hiç bir şekilde zorluk çekmiyorum, evim oraya yakın oldugu için kolaylıkla kendi başıma gidebiliyorum dil sorunu olmadan.inşallah işinize yarar :KK66:

merhaba

dönüşüz için çok tşkederim

bizede çok yakınmış doktor yanlız ben şuan türkiyedeyim eşim araştıracak telefon bilgisi verebilirmisiniz.Tanıştığımada gerçekten çok memnun oldum umarım görüşme şansımızda olur bir gun ::) çok sıkıntılı geçiyor moskova da günlerim..

iyi akşamlar

merhaba

dönüşüz için çok tşkederim

bizede çok yakınmış doktor yanlız ben şuan türkiyedeyim eşim araştıracak telefon bilgisi verebilirmisiniz.Tanıştığımada gerçekten çok memnun oldum umarım görüşme şansımızda olur bir gun ::) çok sıkıntılı geçiyor moskova da günlerim..

iyi akşamlar

kliniğin telefon numarası: 8 (498) 720 41 03
Медицинский центр kliniğin rusca yazılışı
www.med-centr.ru internet adresi
Bende çok memnun oldum, yakın olduğumuzada daha çok sevindim :) rusyaya dönüş ne zaman? Umarim kisa zamanda görüşürüz :)

1 ay kadar istanbul da kalmam gerekli doktor bulamadığım için buraya geldim, renkli ultrason vs tetkikler varmış onlar için.hastane sitesine girdim ama ücretlendirme şeklnden bir şey anlamadım :)
siz kaç aylık hamilesiniz

UOTE=neslisay;34116168]1 ay kadar istanbul da kalmam gerekli doktor bulamadığım için buraya geldim, renkli ultrason vs tetkikler varmış onlar için.hastane sitesine girdim ama ücretlendirme şeklnden bir şey anlamadım :)
siz kaç aylık hamilesiniz[/QUOTE]

ben hamile degilim, sırf normal kontrollere gidiyorum takip için. Fiyat konusunda hamilelikte değişiyormu bilmiyorum. Ben ilk gittiğimde komple kontroller yapildi ne gerekliyse 1200 ruble odedim. Son gittigimde yine komple kontrol yapip tahlil icin kan alindi 2200 ruble odedim.bu yukarda bahsedilen turk kliniğini de bulduk bize biraz uzak ,eşim aradığında sormuş orda türkçe bilen birinin olduğunu söylemisler, hatta telefona çıkan bayan direk türkçe konusuyomus sordugunda.oranın numarasi:
+74956879859
Inşallah bu bilgiler işine yarar, bir an önce buraya gelirsin görüşme imkanimız olur :)

UOTE=neslisay;34116168]1 ay kadar istanbul da kalmam gerekli doktor bulamadığım için buraya geldim, renkli ultrason vs tetkikler varmış onlar için.hastane sitesine girdim ama ücretlendirme şeklnden bir şey anlamadım :)
siz kaç aylık hamilesiniz

ben hamile degilim, sırf normal kontrollere gidiyorum takip için. Fiyat konusunda hamilelikte değişiyormu bilmiyorum. Ben ilk gittiğimde komple kontroller yapildi ne gerekliyse 1200 ruble odedim. Son gittigimde yine komple kontrol yapip tahlil icin kan alindi 2200 ruble odedim.bu yukarda bahsedilen turk kliniğini de bulduk bize biraz uzak ,eşim aradığında sormuş orda türkçe bilen birinin olduğunu söylemisler, hatta telefona çıkan bayan direk türkçe konusuyomus sordugunda.oranın numarasi:
+74956879859
Inşallah bu bilgiler işine yarar, bir an önce buraya gelirsin görüşme imkanimız olur :)[/QUOTE]

yardımın için çok tşkederim eşim ilgilenecek inşaallah bakalım umarım benim içinde iyi olur o hastane ve doktor.

yardımın için çok tşkederim eşim ilgilenecek inşaallah bakalım umarım benim içinde iyi olur o hastane ve doktor.[/QUOTE]

Merhaba cnm. , nasįl geçiyor testlerin, geldinmi buralardamisin

yardımın için çok tşkederim eşim ilgilenecek inşaallah bakalım umarım benim içinde iyi olur o hastane ve doktor.

Merhaba cnm. , nasįl geçiyor testlerin, geldinmi buralardamisin[/QUOTE]

merhaba çok şükür bitti işlerim , dun geldim moskovadayım.

merhaba çok şükür bitti işlerim , dun geldim moskovadayım.[/QUOTE]

Çok sevindim , acaba yakınmiyiz görüsme imkanimiz olurmu. Khimki semtindemi kaliyorsun sende

merhaba çok şükür bitti işlerim , dun geldim moskovadayım.

Çok sevindim , acaba yakınmiyiz görüsme imkanimiz olurmu. Khimki semtindemi kaliyorsun sende[/QUOTE]

Merhaba yakınmıyız bilmiyorum :) Zafer meydanı diye geçiyormuş burası Park pabedi semt sanırm. Eşiniz ne işle ilgileniyor eşimlede paylaşıyorum bu görüşme konusunu.

Çok sevindim , acaba yakınmiyiz görüsme imkanimiz olurmu. Khimki semtindemi kaliyorsun sende

Merhaba yakınmıyız bilmiyorum :) Zafer meydanı diye geçiyormuş burası Park pabedi semt sanırm. Eşiniz ne işle ilgileniyor eşimlede paylaşıyorum bu görüşme konusunu.[/QUOTE]

Benim eşim mak. müh. , senin eşin ne işle ilgileniyor. Bi araştıralım belkide çok yakınız (inşallah) . Bizim evin çok yakınında mega center var, büyük bir avm. Belki gelmişsinizdir bu avm ye, bu semtin en büyük marketi var içinde aschan. Ikea, obi var.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

selammm
benım eşim inşaat teknikeri , sanırım yakınız bende yenı geldim aschandan. pek dışarı çıkma şansım olmuyor hamileliğimden dolayı ağırlık var devamlı üzerimde pekde yürüyüş yapmayı sevmiyorum :KK43: ama yapmam lazım .ayrıca çok sevindim diyebilirim.uzun zamanıdır mı buradasınız siz?

selammm
benım eşim inşaat teknikeri , sanırım yakınız bende yenı geldim aschandan. pek dışarı çıkma şansım olmuyor hamileliğimden dolayı ağırlık var devamlı üzerimde pekde yürüyüş yapmayı sevmiyorum :KK43: ama yapmam lazım .ayrıca çok sevindim diyebilirim.uzun zamanıdır mı buradasınız siz?

Acaba mega center ın icindeki aschan mı. Bizim eve cok yakin yuruyerek 2 dk ordayim. Ben 5 aydır burdayim. Ben her gün yürüyüşe cikabiliyorum artik havalarda düzelmeye basladi. Aschan yakinmi size. Keske yakin olsak beraber yururuz, başka türlü zmn gecmiyo burda :KK43:

hım mega centerın içindeki mi bilmiyorum ama media market gibi avm var yakınında elektronık eşyalar satılan tahminen orasıdır. ben 3 aydır burdayım eşim 5 aya yakın zamandır burada çalışıyor. öncesinde mınks teydik işine burada devam etmesi gerekti.

hım mega centerın içindeki mi bilmiyorum ama media market gibi avm var yakınında elektronık eşyalar satılan tahminen orasıdır. ben 3 aydır burdayım eşim 5 aya yakın zamandır burada çalışıyor. öncesinde mınks teydik işine burada devam etmesi gerekti.

Bi arastiralim yakinmiyiz, ama semt olarak uymuyo galiba :KK43: iyi bir doktor bulabildinizmi, dogum burdami olcak karar verdinizmi.

istanbul da doğum yapıcam sizin vermiş olduğunuz hastane ile de eşim görüşmüş tercüman varmış ücretide uygun sanırım kontrollerime burada devam edip 36 haftaya kadar da istanbula dönüş yapıcam inşaallah. Çocuk doktoruda mevcut bana önerdiğiniz hastanede umarım iyi olacak o hastane benım için.

istanbul da doğum yapıcam sizin vermiş olduğunuz hastane ile de eşim görüşmüş tercüman varmış ücretide uygun sanırım kontrollerime burada devam edip 36 haftaya kadar da istanbula dönüş yapıcam inşaallah. Çocuk doktoruda mevcut bana önerdiğiniz hastanede umarım iyi olacak o hastane benım için.

Cok sevindim buna, inşallah hayırlısıyla geçer zaman biran önce kavuşursun bebişine :) burdaki türkçe bilen dr. Ihtiyacın olursa cep nr.sinida verebilirim. Kaldığın semtin rusçasini biliyosan bi haritadan bakalim, belki yakinsak gorusme imkanimiz olur istersen.

X