Moskova'da dogum yapan arkadaslar yardiminiza ihtiyacim var.

insaallah sabirsizlikla bekliyorum kizimin dunyaya gelecegi gunu insaallah saglikla sihatle.Bende 8 yil kadar durmaksizinn calistim sirket ici muhasbeede ama suan evde oturmaktan baska bir sey yapmiyorum disariya ciksam en fazla 1 saat gecirebiliyorum tek basima.tek umudum sonrasinda herseyin guzel olacagi dusuncesi yoksa insanin vatanindan ayri durmasi cok zor alismisliklarindan uzak kalmasi

bende dugunden sonra ailemin yaninda kaldim ama 1 ay kadar ancak kalan zaman kayinvalidemde gecti.esimin isi meteo fiilide o yuzden sanirim burasi daha yakin odugundandir.aslinda ben sirket numarasini vereyim size ordan ulasabilirsiniz doktorun :)arayin ama 0079 104 658 120 bilgisi var

O klinikteki doktorun numarasimi bu, daha gitmedin demi o kliniğe ben de çok merak ediyorum orayı. Inşallah memnun kalirsan ben de denerim bi orayı. Tercümanları nasıl onu merak ediyorum. Biz burda bir kliniğe gitmistik, türkçe biliyorum dedi ordaki doktor azeri bir bayandı. Bizde girdik kontrole ama doktorla anlaşamadık hiç, çok az türkçesi vardi ve hep rusçayla karışık konusuyodu. Ingilizceside hic yoktu . Sonra bu gittigim dr bulduk ve cok rahatladik.

5 haftalık hamileyim , doktor bulamadım :KK43: doğumu burda eşimin yanında yapmak istiyorum,türk doktor olsun istiyorum en azından konuştuğunu anlarım derdimi anlatırım ne olur yardım edin :KK50:

5 haftalık hamileyim , doktor bulamadım :KK43: doğumu burda eşimin yanında yapmak istiyorum,türk doktor olsun istiyorum en azından konuştuğunu anlarım derdimi anlatırım ne olur yardım edin :KK50:

Slm cnm. Nerede kalıyorsun? Khimki ye yakınmısın? Khimki de türkçe bilen kadın doktoru var.

doktorun numarası iletişim bilgileri adı özelden atarsan çok sevinirim canım. eşim ısrarla türkiyede yapmam konusunda üzerime geliyor bu durumdan çok bunaldım :KK43: bu durumun nedeni de ben düşük yaptım burdaki doktorlar anlamadı ama çocuk düşmüş ve beni zehirlemeye başlamış bunu biz anladık ve hemen türkiyeye gittik. şimdi yine anlamazlar bir sıkıntı olur doğumda diye burda olmasın diyor ama bende eşimi bırakıp gitmek istemiyorum, allah kimseyi arada bırakmasın :KK43:

doktorun numarası iletişim bilgileri adı özelden atarsan çok sevinirim canım. eşim ısrarla türkiyede yapmam konusunda üzerime geliyor bu durumdan çok bunaldım :KK43: bu durumun nedeni de ben düşük yaptım burdaki doktorlar anlamadı ama çocuk düşmüş ve beni zehirlemeye başlamış bunu biz anladık ve hemen türkiyeye gittik. şimdi yine anlamazlar bir sıkıntı olur doğumda diye burda olmasın diyor ama bende eşimi bırakıp gitmek istemiyorum, allah kimseyi arada bırakmasın :KK43:

Amin cnm. İnş. Biran önce kavuşursun bebişine. Doktorla görüşebildinmi?

merhaba bende moskovdayım ve 5 aylık hamileyim kadın doğum doktoru arıyorum doğumu türkiyede yapacağım ama uçağa binmem için rapor gerekli tek muayene olacağım doktora ihtiyacım var.eşimin araştırmasına göre 3'er aylık dönem şeklinde ücretlendirmeler yapılıyormuş ve çok pahalı 25.000 ruble şeklinde yardımcı olun lütfen bilgisi olanlar.

teşekkür ediyorum.

Merhaba, Doktoru bulabildiniz mi?) Bende Moskova da yasiyorum ve kan testiyle 4 haftalik hamile oldugumu ogrendim rusca bilmiyorum ingilizce de nereye kadar anlasabilirim bilmiyorum, bana yardimci olabilirmisiniz?? Bilgisi olan arkadaslar varsa lutfen iletisime gecelim..

Merhaba kizlar, ben bisey sormak istiyorum, rusyada dogum yapan var mi aranizda? Burada dogum yapinca cocuga rus vatandasligi veriyorlar mi? Cevaplarsaniz sevinirim.

X