Muhtemelen sonunda kafamı duvara sürtücem ama duvar nasıl güzel

aldatan nişanlıyı unutmak için 5 ay değil 5 gün yeter erkek milletine. Yürü kardeşim hiç korkma, evlenmeye de istekli bir adam yakalamışsın kaçırma, eski nişanlının düğün hazırlıklarına çök, “kaldığın yerden devam bebeğim” dersin 🙏🏻❤️

Biz kadınlar niye 838424 hamle ilerisini düşünüyoruz ya, erkekler böyle değil bunu kendimize neden yapıyoruz? Akışına bırakın. Belki iyi iki arkadaş olarak kalacaksınız, belki flört ilişkiye evrilecek belli olmaz. Şu an içinizde kelebekler uçuşuyor muhtemelen. Bırakın uçuşsun. İlişkinin en sevdiğim evresi bu flört evresi benim ya. Off uzun zamandır kk da bu kadar tatlı bi konuya denk gelmemiştim. Sırtına vurup gönderiyorum konu sahibini... yolun açık olsun arkadaşım..

aldatan nişanlıyı unutmak için 5 ay değil 5 gün yeter erkek milletine. Yürü kardeşim hiç korkma, evlenmeye de istekli bir adam yakalamışsın kaçırma, eski nişanlının düğün hazırlıklarına çök, “kaldığın yerden devam bebeğim” dersin 🙏🏻❤️

Anabababab gün içinde bu yorumu okuyup gülcem zjxnxhxnjx

Evlilik dğeil aslında amaç, tavrı yaklaşımı geröekten güzel geldi ama bu üstte saydığım şeyler tedirgin ediyor beni :/

Biz kadınlar niye 838424 hamle ilerisini düşünüyoruz ya, erkekler böyle değil bunu kendimize neden yapıyoruz? Akışına bırakın. Belki iyi iki arkadaş olarak kalacaksınız, belki flört ilişkiye evrilecek belli olmaz. Şu an içinizde kelebekler uçuşuyor muhtemelen. Bırakın uçuşsun. İlişkinin en sevdiğim evresi bu flört evresi benim ya. Off uzun zamandır kk da bu kadar tatlı bi konuya denk gelmemiştim. Sırtına vurup gönderiyorum konu sahibini... yolun açık olsun arkadaşım..

Şu an öyle bi gaz aldım ki kendime 12 ay taksitle gelinlik siparişi vermemek için zor tutuyorum ❤️

Ya ileriyi düşünmek insanın kendi olmasını engelliyor ama öyle bi konuma düşmek de baya koyar :KK43:(

Ahhahahaha ya cidden çok seviyorum bu sitenin kadınlarını ❤️ terapi gibiler
Öyledir tam kafa dagitmalik 😂 konuya geliyorum yürü bu çocuğa duvar falan düşünme sonunu düşünen kahraman olamaz ..belki tanıyınca seni aşık olucak, sen istemeyeceksin vs düşünerek ilişki olmaz akışına bırak...Carpe diem:KK54:

Anabababab gün içinde bu yorumu okuyup gülcem zjxnxhxnjx

Evlilik dğeil aslında amaç, tavrı yaklaşımı geröekten güzel geldi ama bu üstte saydığım şeyler tedirgin ediyor beni :
Sen onu bunu bırak da, eski nişanlının aldatma nedenini anlamaya çalış. “Hiçbir kadın iyi ekmeğini ele vermez” derler, yani adamı pişirmişsin ama buyurun siz yiyin diyorsun. Sorumsuz mu, ilgisiz mi, ailesi mi manyak, erken mi boşalıyor 🤣 bunların hiçbiri yoksa kızın aptallığı bizim fırsatımız demektir. Değerlendir her halükarda, olmadı şutlarız

Öyledir tam kafa dagitmalik 😂 konuya geliyorum yürü bu çocuğa duvar falan düşünme sonunu düşünen kahraman olamaz ..belki tanıyınca seni aşık olucak, sen istemeyeceksin vs düşünerek ilişki olmaz akışına bırak...Carpe diem:KK54:

Di mi ya? Eğer öyle bi şet hissedersem zaten şaaak diye keserim iletişimi nolacak :KK70:

Sen onu bunu bırak da, eski nişanlının aldatma nedenini anlamaya çalış. “Hiçbir kadın iyi ekmeğini ele vermez” derler, yani adamı pişirmişsin ama buyurun siz yiyin diyorsun. Sorumsuz mu, ilgisiz mi, ailesi mi manyak, erken mi boşalıyor 🤣 bunların hiçbiri yoksa kızın aptallığı bizim fırsatımız demektir. Değerlendir her halükarda, olmadı şutlarız

Ya konudan bağımsız aldatmanın sebebi olmaz. Çok gurur kırıcı bi durum :/ ayrılsın, naooyorsa yapsın :/

Bu şey gibi olmuş "ya sen bana su iç diyince, bende gelinliği giyip su içtim" janfjajhsha.

Akışına bırak, sal gitsin. Ama 5 ay kısa bir süre. Özellikle bir erkeğin aldatılması söz konusuysa.

Ahahahah eğer başlarsa bi şeyler bu suyun dalgasını çok yaparım ben. (su dalgası of burdan bile espri çıkıyor ajsndjdn)

Ya ağır bi durum hele de evlenmek üzere olunca.

Ya konudan bağımsız aldatmanın sebebi olmaz. Çok gurur kırıcı bi durum :/ ayrılsın, naooyorsa yapsın :/
Erkekler sebepsiz aldatır tatlım, ama kadınların genellikle bir nedeni vardır! Nişan aşamasından dönen kadını bir masaya yatırmak gerek, adam gözüne çok masum görünmesin, bebek yüzlü katiller de var. Dikkatli ol diyorum ama hayattan da geri kalma. Gözün açık olsun sadece ❤️

Erkekler sebepsiz aldatır tatlım, ama kadınların genellikle bir nedeni vardır! Nişan aşamasından dönen kadını bir masaya yatırmak gerek, adam gözüne çok masum görünmesin, bebek yüzlü katiller de var. Dikkatli ol diyorum ama hayattan da geri kalma. Gözün açık olsun sadece ❤️

Uyarınız için çok teşekkür ederim ama kadınlı erkekli aldatma bana her türlü çok iğrenç geliyor. Aklayamıyorum kafamda :/ biraz alık bi tipim hemen inanırım diye korktum ama açıcam gözleri :KK70:

Ben 4.5 yıllık ilişkimi bir günde bitirmiş ertesi gün başkasıyla sevgili olmuş insanım o insan da beni kullandı ama pişman mıyım hayır 😂 5 ay yeter de artar birini içinde bitirmeye zaten işler o raddeye gelmeden bir seyler bitmiş oluyor

Carpe diem diyorum jeehan :KK70:
Olacağı varsa zaten olur sen anın tadını çıkart bence ama yazılanlar harika sabah sabah enerjiyle doldum skdlsl :KK76:

X