Nasıl bir tutum izlemeliyim?

İşte bende böyle düşünüyorum ama sonra kendi kendime diyorum ki acaba çok mu kötü düşünüyorum
Kötü falan düşünmüyorsun.tek taraflı olmasa sen de bu kadar sinirlenmezdin.ben de ev araba alamıyorum ama abimden para istemek 1 kere bile aklıma gelmedi.yoksa yok yani yapacak birşey yok.bir zahmet onları da aklına gelmesin.ben maddi alışverişi sadece sağlık sorunlarında ve yerken içerken kabul ediyorum.hatta yerken içerken bile olmamalı ama biraz esneyeyim diye dedim.anne babaya bırak evliyi bekarken bile yollanmasına karşıyım.benim annem babam bekar hâlimle para vereyim diye teklif etsem o senin paran olmaz der.ki bormali de bence bu.başkasına güvenerek mi yaşıyoruz.

Ah ahh.. 7 aydır ayrıyız bide tüp bebek tedavisi olmam gerek onu bile erteledik sırf birikim yapalım diye hangi birine üzüleyim. Gerçi çok şükür dünyada ne dertler var ama bu da benim derdim işte
Tüp bebek masrafından Haberiniz var mı? Eşinizin kardeşine vereceği 50 bin sizin tüp bebek için gerekli olan paranın bi kısmı sadece.. Sizin aile rızkınızı neden tamamen keyfi bir şekilde kardeşine vermesine göz Yumuyorsunuz. He gerçekten durumu olmaz o ayrı yardım edersiniz. Benim de eşimin iki erkek kardeşi var evli eltilerimi de çok severim durumları bizden bi tık kötü ben bazen diyorum eşime destek olalım para yollayalım diye. Ama onlar asla istemez. Sizin ki hem yüzsüz hem arsız. Yollamasın eşiniz rızık kolay kazanılmıyo

İzin vermezdim. Çok net. Kedi gibi hemen kardeşindir demişsiniz. E sizde karısısınız?

Valla bana bu aklı veren çok herkes aynı şeyi söylüyor… Ama hiç yapamıyorum. Olmuyor yani nasıl yapcağımı da bilmiyorum açıkçası saf olan benim bence
Niye yapamıyorsunuz, hemen size alınacak listesi yazayim

-Dyson 10 bin küsürlerde
-Iphone 25 binlerde
-Robot süpürge
-İhtiyacınıza göre en pahalı markalardan cilt bakimi
50 bin tutar bunlar :) (hayallerimi yazmis olabilirim)

Benim eşim böyle bir laf etse, yarın istifa edip geliyorsun, ben kardeşin araba alıp pert etsin, baban da utanmadan emrivaki yapıp gelinin doğacak çocuğun rızkını diğer kardeşe versin diye mi ayrı kalıyorum derdim. Bir ay içinde geldi geldi, sonra isterse hiç gelmesin koyarım kapıya kardeşiyle yaşasın.

Ben olsam kavga ederdim ki ettim de ayni sekilde kiz kardesine daha dusuk bir meblag verdi ama benim ihtiyacim varken. Kavga ettim baska olaylarda olunca yanlis yaptigini anladi. Rest cekin kavga edin gerekirse ama yinede verdirmeyin parayi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…