Nasıl bu kadar kolay manipülasyona uğruyorum?

Sizin iliskiden beklentinizin evlilik oldugunu bildigi icin size sen opturseydin elletseydin ben seni anamla tanistircaktim senle nisanlancaktm evlencektim sinyali çakıyo çakaaaal. Herkesin iliski anlayisi ayni olmayabilir sizin bekletinizle onunki ortusmuyo bana kalirsa.

Aynen bu kışıma katılıyorum, bir daha görüşmeyin. Normal değil. Yalnız kalsanız neler yapacak? Hiç pişmanlığı da yok. Böyle bir harekete bir kere tamam derseniz sonunda çok uğraşırsınız.

Cinsellik istemiyor değilim istiyorum elbette fakat güvenmediğim için henüz erken olduğunu düşünmüştüm. Zamanla karşılıklı isteyerek yaşanır diye düşündüm. 33 yaşındayım fakat henüz uzun denilecek bir ilişkim en son 20 yaşında oldu. Sürekl toksik, bu şekilde beni manipüle edebilecek ya da cinsellik düşünecek adamlar çıktı karşıma ve evet azıcık ilgi bile hoşuma gidiyor. Beni bepenen insanlardan elektrik alamıyorum, elektrik aldığım kişiler de bu tür kişiler çıkıyor ve ilişkilerim genelde 1 aydan fazla sürmüyor ve evet çabuk duygusal düşünüp kolay bağlanıyorum. Hatalarımın farkındayım.
Hatalarının farkındasın o zaman önce kendini değiştirmelisin ki karşındaki insan da sana öyle yaklaşamasın.

Samimi oldum derken? 3 kez yüz yüze görüştük, 1 görüşme onun evine yakın bir yerde oldu. İşyerini, evinin olduğu yeri falan gösterdi. Ne kadar doğru bilemiyorum. Zaten içime sinmeyen, güvenmediğim bir şey vardı. Hep tetikteydim bir olumslzuğu çıkacak diye. 3.görüşmede el ele tutuştuk zaten öpmesini istememem bu yüzdendi henüz erken olduğu için. Sinemaya gidip zorla bunu yapacak kadar abaza olduğunu düşünmedim belki de ben çok masum düşünüyorum. Sinema dediğimiz ortam karanlık evet fakat etrafa bir sürü insan var. Uzun süreli ilişlimde bile ben sinemada onca insanın içinde öpüşemem ki. Adamın bu denli iradesine sahip çıkamayacağını düşünemedim...
İşte yüz yüze 3 kere gördüğünüz adamı ne kadar tanıyorsunuz ki ben ondan bahsediyorum. Evli olabilir,adını işyerini vs hepsini yanlış söylemiş olabilir. Ortalık sapık ve abaza kaynıyor evet,sanaldan bulunan adamla 3 kere görüşmeyle hemen sinemaya gitmek iyi bir fikir değil. Tiyatro olabilirdi, birkaç defa daha yemeğe çıkılıp ortak hesap ödenebilirdi. Turla günübirlik bir yerlere gidilebilirdi, adamı tanımaya ihtiyacınız varsa bunları yaparak tanıyabilirsiniz. Artık 80li yıllarda değiliz ki ,o da sizin sınıf arkadaşınız değil öpüşecek koklaşacak yere ihtiyacı olanlar sinemaya gidiyor,gerçek anlamda sevgili olanlar gidiyor yani bunu bilmeniz lazımdı. İlk görüşmelerde tanıma amaçlı yerlere gidilir. Adam nasıl oturup kalkıyor,bilgisi görgüsü nasıl,hesap öderken nasıl davranıyor, çıkışta sizi nereye bırakıyor veya sizinle beraber nereye kadar size eşlik ediyor vs vs bunları görmeniz lazım öncelikle.

tinder değil adının başında evlilik sitesi yazıyor:))) evlilik yazıyor diye güvenilir değil elvette bende de netten tanıştığım kişiye karşı bir güvensizlik oluyor ama ne bileyim işte belki farklı olur diye düşündüm.
Ay daha kötü tinder en azından cool kişiler de çıkıyor flört açısından 🤣 evlilik sitesi nedir cidden o tarz sitelere evliler daha çok katılıyor fındık kırmak icin

Sinemaya yakınlaşmaya gidiliyor ama yine de bir daha giderseniz sarılarak izlemeyin, uzak durun anca elinizi tutar ozaman, ama bence böyle ağır tepkilere gerek de yoktu, sonuçta orda ilişkiye girecek haliniz yoktu 😄 ne bilim belki de yanlış insan yanlış zaman :) hayırlısı olsun hakkınızda yeni birini bulursunuz inşallah tez evvel kalbinize hitap eden biri olur kim bilir:)

İşte yüz yüze 3 kere gördüğünüz adamı ne kadar tanıyorsunuz ki ben ondan bahsediyorum. Evli olabilir,adını işyerini vs hepsini yanlış söylemiş olabilir. Ortalık sapık ve abaza kaynıyor evet,sanaldan bulunan adamla 3 kere görüşmeyle hemen sinemaya gitmek iyi bir fikir değil. Tiyatro olabilirdi, birkaç defa daha yemeğe çıkılıp ortak hesap ödenebilirdi. Turla günübirlik bir yerlere gidilebilirdi, adamı tanımaya ihtiyacınız varsa bunları yaparak tanıyabilirsiniz. Artık 80li yıllarda değiliz ki ,o da sizin sınıf arkadaşınız değil öpüşecek koklaşacak yere ihtiyacı olanlar sinemaya gidiyor,gerçek anlamda sevgili olanlar gidiyor yani bunu bilmeniz lazımdı. İlk görüşmelerde tanıma amaçlı yerlere gidilir. Adam nasıl oturup kalkıyor,bilgisi görgüsü nasıl,hesap öderken nasıl davranıyor, çıkışta sizi nereye bırakıyor veya sizinle beraber nereye kadar size eşlik ediyor vs vs bunları görmeniz lazım öncelikle.

Ben tiyatro seviyorum diye önümüzdeki hafta tiyatroya gidecektik, o sinema seviyor diye niyetinin kötü olabileceğini düşünmeden teklifini kabul ettim. İnanın örnek verdiğiniz tüm herşeyde çok olumluydu. Hesap konusunda hep o ödüyor diye bir kez ben ödedim nasl mahcup oldu, teşekkür etti hesabı ödediğim için. İkimiz de İstanbul'un en uç noktasında oturuyoruz. Birimiz Avrupa'da en uç, diğerimiz Anadolu yakasında. Ortada bir yerde görüştük. Ben kendisine benim bulunduğum yere gelip gelemeyeceğini sordum onu da kabul etti. Ortak yerde olan görüşmede eve bırakmayı teklif etti. Örnek verdiniz fakat verdiğiniz örneklerde inanın hiçbir falsosu yoktu. Onun dışında sinema dışında da yakınlaşma beklentisi vardı, yakınlaşmaya karşı değilim fakat henüz erken olduğunu düşündüğüm ve niyetinin ne olduğunu henüz anlayamadğım için hep geri çektim kendimi. Aslında öpme konusu 2.görüşmede de patlak verdi fakat orada zorla değildi yeltendi sadece ben kafamı çevirdim. Kesinlikle haklısınız söylediklerinizde de. İnternet olayı başlı başına güvensizlik oluşturuyor zaten. Bu olaydan sonra internet olayını tamamen kapatıyorum. Zaten internet olayında ilişkiye kendimi veremiyorum hep bir açığı çıkacak gibi güvensizlik içerinde oluyoırum ve yanılmıyorum da.

Sinemaya yakınlaşmaya gidiliyor ama yine de bir daha giderseniz sarılarak izlemeyin, uzak durun anca elinizi tutar ozaman, ama bence böyle ağır tepkilere gerek de yoktu, sonuçta orda ilişkiye girecek haliniz yoktu 😄 ne bilim belki de yanlış insan yanlış zaman :) hayırlısı olsun hakkınızda yeni birini bulursunuz inşallah tez evvel kalbinize hitap eden biri olur kim bilir:)

İlişkiye girecek diye tepki vermedim. Yapılan şey zorla. Boynumu tutarak beni çekmesi ve ben direndiğim halde bırakmaması. Bir de ilk kez öpüşeceğiz bu şekilde mi olmalı, sonuçta öpüşmek masum görünebilir fakat zorla yapılan hiçbir şey masum görünmüyor benim gözümde.

İlişkiye girecek diye tepki vermedim. Yapılan şey zorla. Boynumu tutarak beni çekmesi ve ben direndiğim halde bırakmaması. Bir de ilk kez öpüşeceğiz bu şekilde mi olmalı, sonuçta öpüşmek masum görünebilir fakat zorla yapılan hiçbir şey masum görünmüyor benim gözümde.
Kız allasen bu adam için konu bile açılmaz pis sapik zorla öpmeye çalışıyor yolda görsen selam verme sil numarasini

Kız niye bitane yapıştırmadin benim bile içimde kaldı okkalı bı tane kendine gelirdi

Kız niye bitane yapıştırmadin benim bile içimde kaldı okkalı bı tane kendine gelirdi

Ben insanların içinde rezil olmaktan aşırı utanırım. Bu olay öncesi de bir kadınla tartışır gibi oldu. Herkes bize bakacaktı nerdeyse. Acaip utandım. Haytta rezillik çıkaramam insanlar içinde ama sinirliysem susmam da çok uzatırım:))) baya uzattım orada da durmadan konuştum dır dır dır bıktı artık:)

Evlilik diyince gözü kararan çok kadin var. Adam sizin de öyle oldugunuz anlamiş ve yapiştirmiş.
Evlilikten çook alakasiz bir konu olmasina rağmen evlilik, nişan, söz butun tuşlara basmış cumle içinde. 😂 Adamin soylediklerinde kafa karistiracak bir tane mantikli bir şey yok oysa.

Evliliğe bu kadar düşkün olmamak lazim, cok istiyor olabilirsiniz bunda sorun yok ama zayif noktaniz haline gelmemeli, yoksa boyle olur

Ben tiyatro seviyorum diye önümüzdeki hafta tiyatroya gidecektik, o sinema seviyor diye niyetinin kötü olabileceğini düşünmeden teklifini kabul ettim. İnanın örnek verdiğiniz tüm herşeyde çok olumluydu. Hesap konusunda hep o ödüyor diye bir kez ben ödedim nasl mahcup oldu, teşekkür etti hesabı ödediğim için. İkimiz de İstanbul'un en uç noktasında oturuyoruz. Birimiz Avrupa'da en uç, diğerimiz Anadolu yakasında. Ortada bir yerde görüştük. Ben kendisine benim bulunduğum yere gelip gelemeyeceğini sordum onu da kabul etti. Ortak yerde olan görüşmede eve bırakmayı teklif etti. Örnek verdiniz fakat verdiğiniz örneklerde inanın hiçbir falsosu yoktu. Onun dışında sinema dışında da yakınlaşma beklentisi vardı, yakınlaşmaya karşı değilim fakat henüz erken olduğunu düşündüğüm ve niyetinin ne olduğunu henüz anlayamadğım için hep geri çektim kendimi. Aslında öpme konusu 2.görüşmede de patlak verdi fakat orada zorla değildi yeltendi sadece ben kafamı çevirdim. Kesinlikle haklısınız söylediklerinizde de. İnternet olayı başlı başına güvensizlik oluşturuyor zaten. Bu olaydan sonra internet olayını tamamen kapatıyorum. Zaten internet olayında ilişkiye kendimi veremiyorum hep bir açığı çıkacak gibi güvensizlik içerinde oluyoırum ve yanılmıyorum da.
Yani yine tanışırsınız biriyle internetten onda sıkıntı yok,şans biraz da. Sadece zamana yaymalısınız. Yaşınız 33,aceleniz yok, 1 ayda 3 defa yüzyüze görüşmek kabataslak da olsa bir insanı tanımak için yetmiyor. Atıyorum 1 ayda 15 defa görmüş görüşmüş olmanız lazım,bu yaşlarda biraz daha özgürsünüz,iki günde bir buluşma yapabilirsiniz. Analiz etmek için daha çok zamanınız olur. Boşverin bitmiş gitmiş zaten yenisine sağlık diyorum ben böyle durumlarda.

Merhaba hanımlar, bir uygulamadan biriyle tanıştık 1 ay kadar önce. Konuştuk, görüştük elektriğimiz tuttu. Kendisi mükemmel denilecek kadar iyi, kibar biri. Her dediğimi yapıyor, montumu falan tutuyor giymem için. Aşırı ilgili, her akşam telde konuşuyoruz gün boyu iletişim halindeyiz. Fakat bunun yanında bu iyi hali beni acaip rahatsız ediyor. Bir insan bu kadar mükemmel olamaz diye düşünüyorum. Bu iyilik halinin arkasında bir karanlık yüzü var diye düşünüyorum fakat somut hiçbir şey göremiyorum. Tanıştığımız ilk zamanlar bir kaç günlüğüne bir yere gidecekti beni de çağırdı ayrı odalarda kalırız diye belirtti. Ben tepki gösterdim hatta konuşmak istemedim. Bu teklifin erken olduğunu, niyetinin farklı oldığunu düşündüm.

Bu olaydan sonra tekrar konuşmaya devam ettik. 2-3 gün önce tekrar görüştük. Ben sinema çok sevmiyorum ona da söylemiştim. O teklif etti, adam benim her istediğimi yapıyor o sinema seviyorsa bu kez de ben kabul edeyim dedim ve bilet aldık. Yeni tanıştığın biriyle sinemaya gitmek korkunç bir fikirmiş fakat her şerde bir hayır var diyerek en azından gerçek yüzünü erken gördüm diye düşünüyorum. Etrafımdaki insanlar da aşırı yükleniyorlar yeni tanıştığın biriyle sinemaya mı gidilir vs diye. Kötü niyetli düşünmedim, etrafta bir sürü insan var ne olabilir ki? Fakat aklımda ufacık da olsa soru işareti olmuş ki karşımdaki kişiye, bak sinemaya giriyoruz aklına farklı bir şey gelmesin gayet normal bir şekilde oturup filmimizi izleriz dedim yok ne alaka vs. diye tepki verdi.

Sinemaya girdik. Başımı omzuna yasladım film izliyoruz buraya kadar herşey güzel. Film ilerledikçe eli kolu rahat durmuyor elimi alıyor ısırıyor elimi çekiyorum, dikkatım dağılıyor diyorum tepki gçsteriyorum elimi tutuyor ok buna bir şey demiyorum elimi tutarken yine aynı şeyi yapıyor. Sonrasında boynumu tuttu, çekti kendine ben çekiyorum o çekiyor. Boynumu tutmuş bırakmıyor. O melek yüzlü adam bir anda canımı acıtacak kadar boynumu tutmuş çekiyor. Öpmeye kalktı. Ben direndiğim yere kadar direndim. Ve boynumu çekip, naptığını sanıyorsun sen, zorla mı öpeceksin beni diyerek tepki gösterdim. Direnme sen de canım dedi orada iyice sinirlendim söylediği bu cümleye. Boynumu evet acıttı fakat abartılı bir tepki verdim ki belki hatasını anlar dedim. Neyse insanlar olduğu için sessizce bunları söyledim. Sinemadan çıktık, ağzıma geleni söyledim: Öpüşmek 2 kişin isteyerek yapacağı bir şey zorla nasıl öpmeye kalkarsın beni, ben seninle yalnız kalsam sen bana bir şey yaparsın demek aman dikkat et aman eve gidince yaz demen falan hep yalanmış demek, ne kadar değer veriyormuşsun bana kendi zevkin için canımın yanması umrunda bile olmadı vs. bir sürü şey saydırdım. Sürekli özür diliupr, sarılmaya çalışıyor, ayaklarıma kapanacak nerdeyse. Neyse ayrıldık evlere dağıldık. Hiçir şey olmamış gibi vardın mı canım yazmış. Ben de sinirlenip bitirdim.

Ertesi gün tartıştık. Kendisine abaza dedim. Sinirlendi hararetli bir tartışma oldu. Ve bana senin niyetin evlilik falan değil, tartışmak sadece iyiki seni ailemle tanıştırmadım herşeyi abartıyorsun, sen aileme karşı beni rezil edersin beni 2 kez terkettin sana asla güvenmiyorum söz nişan olsa sen yine beni terk ederdin o akşam incindiğini dile getirseydin ben yine gönkünü alırdım sen gemileri yakıp yıkma derdine düşüyorsun hemen seninle asla bir yola çıkılmaz vs. diye bir sürü kafamı karıştıracak cümle saydırdı. Karşılık verdim fakat bir anda neden ben haksız duruma düştüm. Bir anda neden ben kendimi sorgulamaya başladım. İnsanlar düşünceleriyle beni nasıl bu kadar kolay etkileyebiliyor. Halbuki o akşam çok nettim. Beni zorla öpmeye kalkan adam yalnızken neler yapar diye düşünürken nasıl böyle geri adım attım hayret ediyorum ve ben genel olarak bu şekildeyim. Çok doğru yerde bitiriyorum fakat karşımdaki insan kendini savunmaya geçince bir anda kendimi haksız buluyorum. Kafamda bir soru işareti oluşuyor. Bunu nasıl yenicem ben hanımlar. Haklıyken kendimi nasıl haksız duruma sokabiliyorum?
Sizi çok iyi anlıyorum. İlk eşimden boşandıktan bir süre sonra ben de benzeri sitelerde profil oluşturup ne olacağını görmek istemiştim, çoğunun niyeti yalnızca cinsellikti, ama burada ayırt edilmesi gereken şu ki sağlıklı bir erkek hoşlandığı bir kadınla cinsel yakınlık kurmak ister; erkek avcı, kadın toplayıcıdır ve bu modern dünyayada da radikal bir değişime uğramadı. Kilise hayatımıza tek eşliliği sokmasa bugün bildiğimiz anlamda “aile” kurumu da oluşmayacaktı. Yani ilkel varlıklarız ve güdülerimizle yaşıyoruz, ahlak, görgü, hukuk gibi toplum kuralları sonradan deneyimlediğimiz ve uygulamakta zorluk çektiğimiz kurallar. Konuya dönecek olursak, 2. Eşimle tanıştıktan kısa bir süre sonra kendisinden “bana gel, kahve içelim.” tarzında bir talep geldi, 2 aydır tanışıyorduk ve centilmen olduğunu düşünüyordum. (Tinder da tanışmadık ama kendisinin profili vardı, görmüştüm.) Evine gittim, bir süre sonra beni öpmeye, bacaklarıma dokunmaya çalıştı, kahvemi içip kalkacağımı bu denli bir yakınlaşmaya hazır olmadığımı söyledim ve evden ayrıldım. Sonra düşündüm, adam Türkiye’de yalnız yaşayan bir Avrupalı, sağlıklı ve libidosu yüksek, evli değil, cinsel ihtiyaçları var ve manevi olarak da yalnız… Bir sonraki buluşmamızda öpüştük, adım adım yakınlaştık ama evlenene kadar da cinsel birleşme yaşamadık. Ben onu anladım, o da beni. Bir erkeğin centilmen olup olmadığını anlamak için şu kadar zaman geçmeli gibi genellemelere katılmıyorum ve uzun flört dönemlerini de yıpratıcı buluyorum. Biz 3 ay içinde evlendik, 1 yaşında bebeğimiz var. Her erkek cinsel yakınlık kurmak ister, buna bir sınır koymak istiyorsanız bu yine sizin elinizdedir. Fikir ayrılığı yaşadığınızda da haklılığın verdiği duyguyla hırçınlaşmamaya bakın, o zaman karşı tarafa da sizi etkileyecek daha az alan açmış olursunuz.

Sizi çok iyi anlıyorum. İlk eşimden boşandıktan bir süre sonra ben de benzeri sitelerde profil oluşturup ne olacağını görmek istemiştim, çoğunun niyeti yalnızca cinsellikti, ama burada ayırt edilmesi gereken şu ki sağlıklı bir erkek hoşlandığı bir kadınla cinsel yakınlık kurmak ister; erkek avcı, kadın toplayıcıdır ve bu modern dünyayada da radikal bir değişime uğramadı. Kilise hayatımıza tek eşliliği sokmasa bugün bildiğimiz anlamda “aile” kurumu da oluşmayacaktı. Yani ilkel varlıklarız ve güdülerimizle yaşıyoruz, ahlak, görgü, hukuk gibi toplum kuralları sonradan deneyimlediğimiz ve uygulamakta zorluk çektiğimiz kurallar. Konuya dönecek olursak, 2. Eşimle tanıştıktan kısa bir süre sonra kendisinden “bana gel, kahve içelim.” tarzında bir talep geldi, 2 aydır tanışıyorduk ve centilmen olduğunu düşünüyordum. (Tinder da tanışmadık ama kendisinin profili vardı, görmüştüm.) Evine gittim, bir süre sonra beni öpmeye, bacaklarıma dokunmaya çalıştı, kahvemi içip kalkacağımı bu denli bir yakınlaşmaya hazır olmadığımı söyledim ve evden ayrıldım. Sonra düşündüm, adam Türkiye’de yalnız yaşayan bir Avrupalı, sağlıklı ve libidosu yüksek, evli değil, cinsel ihtiyaçları var ve manevi olarak da yalnız… Bir sonraki buluşmamızda öpüştük, adım adım yakınlaştık ama evlenene kadar da cinsel birleşme yaşamadık. Ben onu anladım, o da beni. Bir erkeğin centilmen olup olmadığını anlamak için şu kadar zaman geçmeli gibi genellemelere katılmıyorum ve uzun flört dönemlerini de yıpratıcı buluyorum. Biz 3 ay içinde evlendik, 1 yaşında bebeğimiz var. Her erkek cinsel yakınlık kurmak ister, buna bir sınır koymak istiyorsanız bu yine sizin elinizdedir. Fikir ayrılığı yaşadığınızda da haklılığın verdiği duyguyla hırçınlaşmamaya bakın, o zaman karşı tarafa da sizi etkileyecek daha az alan açmış olursunuz.

Ben ilişkilerde cinsellik olaylarını zaten hala anlamış değilim. 33 yaşındayım hala şu olayı çözemedim. İlişki belli bir boyuta gelmeden cinsellik yaşamak istemiyorum. Herşey zaten adım adım ilerliyordu. El ele tutuştuk, sonrası belki öpüşmek de olabilirdi ama mekan ve yapılan hareket uygun değildi. Benim zihnim de bir kalıp var, geçmişten gelen. İlişkinin başında cinsellik düşünen erkeğin niyeti farklıdır hep böyle düşünüyorum ve ilişki biraz daha oturmadan yaşamak istemiyorum. Yukarıdaki bir üyenin de dediği gibi belki de evliydi. Henüz birbirimizi yeni tanıyorduk. Tanıdıkça zamanla yaşanabilirdi. Cinselliğe karşı değilim ama daha 2.görüşmede öpmeye yeltenmesi, 3.görüşmede zorla öpmeye kalkması hoş karşılayabileceğim durumlar değildi. Ve orada ister istemez kendimi kötü hissettim ve aşırı tepki verdim.

Ben ilişkilerde cinsellik olaylarını zaten hala anlamış değilim. 33 yaşındayım hala şu olayı çözemedim. İlişki belli bir boyuta gelmeden cinsellik yaşamak istemiyorum. Herşey zaten adım adım ilerliyordu. El ele tutuştuk, sonrası belki öpüşmek de olabilirdi ama mekan ve yapılan hareket uygun değildi. Benim zihnim de bir kalıp var, geçmişten gelen. İlişkinin başında cinsellik düşünen erkeğin niyeti farklıdır hep böyle düşünüyorum ve ilişki biraz daha oturmadan yaşamak istemiyorum. Yukarıdaki bir üyenin de dediği gibi belki de evliydi. Henüz birbirimizi yeni tanıyorduk. Tanıdıkça zamanla yaşanabilirdi. Cinselliğe karşı değilim ama daha 2.görüşmede öpmeye yeltenmesi, 3.görüşmede zorla öpmeye kalkması hoş karşılayabileceğim durumlar değildi. Ve orada ister istemez kendimi kötü hissettim ve aşır
Güzel kızım siz daha gençsiniz, ben ilk evliliğimi sizin yaşınızda yaptım, şu an 42 yaşındayım. İkili ilişkiler eğer flörtöz bir yapınız yoksa ve çok fazla düşünme eğilimindeyseniz her yaşta zor! Bence doğru olanı yapmışsınız, yalnızca haklı olduğunuz durumlarda dahi kafa karışıklığına imkan vermemek için tepkileriniz hep ölçülü olsun diyorum, bu adam için değil, olası başka bir yanlış anlaşılma için… Sizi “niyetim ciddiydi, o halde parmağını ısırıp yalamak hakkım.” gibi saçmalıklarla meşgul etmesine izin vermeyin. Yöntem yanlış, ısrar yanlış, kurnazlık erkeklere yakışmıyor, mert olmadıkları için de hep açlar.

aboov! Adam bir ırzınıza geçmediği kalmış bu ne böyle. Ben olsam sinemayı başına yıkardım. Allah korumuş da başka bir şey olmamış.
Kendinizi hiç suçlamayın. Niyetini nereden bileceksiniz ki? Ben biriyle tanıştım. O avrupa yakasında oturuyor ben anadolu (İstanbul). İlk buluşmamız olacaktı (birbirimizi daha önce gördük biliyoruz, ilk ciddi buluşma olacak). Adam kendi semtine çağırdı. Ta nerden nereye gittim. Daha ilk buluşmamızda adam evine sokmaya kalkıştı. Niyeti farklıymış, ondan ayağına kadar çağırmış. Nasıl oldum anlatamam. Şimdi aklım var fikrim var. Kimsenin ilk buluşmalarda ayağına kadar gitmem. Sevgili yaparsam da yakınlarda olur.
Kısacası bunlar bizim için hep tecrübe. Geçmiş olsun diyelim

Boyun çekme kısmından çıkamıyorum, ben çekiyorum o çekiyor😂

Ne manipülasyonu evlilik konusunu duyunca pişman olmuşsun…

Başbaşa kalacak durumlarda ne olacağı belli fal açmaya, tarot kartı çekmeye gerek yok ki!!!

İstemiyorsanız özel temas gitmeyeceksiniz…

Boyun çekme kısmından çıkamıyorum, ben çekiyorum o çekiyor😂

Ne manipülasyonu evlilik konusunu duyunca pişman olmuşsun…

Başbaşa kalacak durumlarda ne olacağı belli fal açmaya, tarot kartı çekmeye gerek yok ki!!!

İstemiyorsanız özel temas gitmeyeceksiniz…

Eli boynumda kaldı bırakmıyor da aptal herif. Çekiyorum sonuçta bıraksana. İyice çekiuor. Boynumu tutmuş, canımı da acıtıyor bir yandan. canımı acıttın diyince de direnme canım sen de diyor bir de .

Diğer konularda da haklısınız, sinemaya gelmeyi kabul eden kadın yakınlaşmayı da kabul etmiştir erkekler de öyle bir algı var.

X