Nasıl bu kadar kolay manipülasyona uğruyorum?

Adamın öpüp koklaşmak istemesini anlarım da bu biraz Nuri Alço kıvamında yaklaşmış ben olsam ben de sapık mısın doye tepki verirdim sanırım😂

Isırma yanında bir de emdi parmaklarımı :) Tabi sürekli çektim elimi, bu kadar tuhaf bir hal almasa öpmesine de bu kadar karşı çıkmazdım zaten.

Ben de baskıcı bir ailede büyüdüm sadece bu olay için değil genel olarak aşırı kolay manipüle ediliyorum. Bu yaştan sonra bunu çözmek sor sanırım fakat ben çözümü karşıdaki insanla iletişimi kısa kesmekle, fazla muhatap olmamakla, karşımdaki insana söz hakkı vermemekle buldum sanırım:)
Ay kusura bakma midem bulandı 😂
Ben de çareyi kendimi gazlamakta buldum. Hayır sen suçlu değilsin onun seni böyle hissettirmesine izin verme diyorum. Yapamadım mı arkadaşlarım bu işi mükemmel yapıyorlar 😂😂😂

En tehlikeli tipe denk gelmişsiniz, böyle mükemmel, aşırı anlayışlı, çabuk samimiyet kurmaya çalışan kadın/erkek hep beni şüphelendirir ki genelde de şühhelerim de haklı çıkarım. sizin uyanıkta belli ki geçmişten çok tecrübeli size bolca oynuyor. niyetinizin ciddi olduğunu da anlayınca sizi ordan vurmuş. kanmayın lütfen. Bu kadar kısa sürede öpmeye kalkan 2-3. ayda neler ister.

X