nasıl kilo alırım yardımmm!!

şu saatte beş on tane çukulata yerdim ayyyy ne güzel olurdu :KK43:(((((

Ne yazık ki kilo almak vermekten daha zor, her ne kadar herkes 'oooo yi yi ne güzel, onu da yi bunu da yi' dese de olay hiç öyle değil. Kilo almak isterken sağlıksız cips abur cubur nutella vs yiyerek sağlığınızdan olmak çok aptalca, o tavsiyeleri bir geçelim. Bence önce bir dr.a görün kan ve biyokimya tetkiklerini yaptır, herşey yolunda mı, sakınman gereken besinler var mı bir gör bakalım.
Sonra ne kadar sürede kaç kilo almak istediğini hesapla, bunun için günde ekstra kaç kalori alman gerektiğini hesapla, (örn:normalde günde 1500 kadar kalori alıyorsun, 6 ayda 10 kilo almak istiyorsun bunun için kalori alımını günlük 500kalori arttırman gerekiyor gibi (günlük:2000) rakamlar varsayımdır, siz kendi ihtiyacınıza göre doğru değerleri hesaplarsınız) İnternette ve cep tlf.na yükleyebileceğin uygulamalar var sağlıklı besinlerin kalori karşılıkları vs bu örneğin 500 kaloriyi gün içi beslenmene yay, sık sık az az yemek zorundasın, çünkü az yiyen insanların mide kapasitesi de az olduğu için bir oturuşta tabaklarca yemeği kolayca yiyemezler. Bir beslenme defteri tut, takip için. Kemikler batmasın istiyorsan da spor yaparak kas kütleni arttıracaksın, başka çare yok, tabi işin içine spor girince yine kalori hesabını da ona göre ayarlayacaksın. Burdan baklava ye börek ye tavsiyelerinin sana hiçbir faydası olmaz, kendin bir liste oluşturamıyorsan tabi ki bir diyetisyenden yardım al.
Çok teşekkür ederim ilgili tavsiyelerin için arkadaşım en yakın zamanda bi doktora gitmek doğrusu

Çok teşekkür ederim ilgili tavsiyelerin için arkadaşım en yakın zamanda bi doktora gitmek doğrusu
Rica ederim, kendimden örnek vermem gerekirse ben de çok zayıf olmama rağmen ailevi hiperkolesterolemim çıkmıştı, kolesterol değerlerim sağlıklı beslenmeme rağmen çok yüksekti, ben bunun üstüne o zararlı besinlerden yeseydim kilo almak için şu an ne halde olurdum bilmiyorum. Bir bilene danışmak ve kontrol altında olmak en iyisi.

Rica ederim, kendimden örnek vermem gerekirse ben de çok zayıf olmama rağmen ailevi hiperkolesterolemim çıkmıştı, kolesterol değerlerim sağlıklı beslenmeme rağmen çok yüksekti, ben bunun üstüne o zararlı besinlerden yeseydim kilo almak için şu an ne halde olurdum bilmiyorum. Bir bilene danışmak ve kontrol altında olmak en iyisi.
ben diane35 kullanıyodum. sonra unuttum bi gün 2 hapı üst üste aldım hastalandım mide bulantısı kusma vs oldu. kan tahlilimde kolesterol çok yüksek çıktı. ama işte dianeden mi yüksek çıktı yoksa normalde mi yüksek bilmiyorum. eskiden yüksek değildi. dr 1 ay sonra tekrar tahlil yaptır dedi. sürenin geçmesini bekliyorum

o dediğimi yapıyorum ama kilo yok. azcık alsam çok güzel olcak :/
Cipste yiyo musun
İyi bişey değil gerçi meraktan sordum
Ben 3 öğün yerdim bağımlılık yapıyo sanırım
Azalttım sonradan
Ama ciddi yağ içerdiği için o da kilo yapıyodur

SANA TAVSİYEM GECE YATMADAN ÖNCE SÜT BEBE BİSKÜVİSİ BAL YADA PEKMEZ KARIŞTIR VE İÇ.BEN BU SAYEDE AYDA 5 KİLO ALMIŞTIM CANIM HER YEMEK SONRASI YAPABİLİRSEN DAHA ETKİLİ OLUR. DENEMENİ TAVSİYE EDERİM:KK66:)

Benimde boyum 1.62, 50 kiloydum ve gercekten bnmde giydigim yakismiyordu. Gece makarnalarina başladım bol yag tuzla haslayip yatmadan yiyordum bi ayda 5 kilo aldim ve su an herkesfark etti kilo almami cok güzel bi sey. Yani tatlim yatmadan yemek yemek iştahsızaan zor ama sossuz makarna yeniyor mide bulandirmiyor. Deneyebilirsin

Bence abartıyorsun
Ben 1.69 boyunda olduğum halde 49 kiloydum kemiklerim batmıyodu
Hadi diyelim sen bunu takıntı yaptın kilo alasın var
Gece 12 de tost yap ye, yağlı yağlı hemde
Yanına da süt iç
Mide problemin yoksa alırsın
Neden abartma ihtiyacı duyayim arkadaşım herkesin bünyesi vücut yapısı farklı ben sert bir yere oturduğumda ya da yüz üstü yattığım da kemiklerim batiyor kilo alasim var çünkü böyle çirkinim

X