Ne yapicam bilmiyorum

Bu tirsaklikla ezilip evden ayrılması mi daha mantıklı, darp raporu ve uzaklaştırma boşanma davasında da önemli bir delil,korkarak yaşanmaz,onu yapacak adam her türlü yapar

Haklarini arasin, aramasin demiyorum, tazminatininda alsin. Ama durduk yere kendini de tehlikeye atmasin. Köseye sıkıştırılmış insanin ne yapacagi belli olmaz. Burda gecenlerde biri gözü dönüp cocugunu balkondan atti 4. Kattan. Onun yerine kadin da öldürülüp intihar süsü verilebilir. Ilk olmaz sonucta

Adamı normal kabul edenler,adam normal değil. Cinsel tercihi nedeniyle değil tabiki ama bunu gizlemiş. Böyle bir eğilimi olduğunu bastan söylemediği için bu kadını kandırmış oluyor. Ben biseksüel biriyle evlenmek istemiyorum belki bu gizlenemez. Saygı duyarım ama tercih etmem. Adam aynı zamanda yalanci.... ailesi ve çevresine farklı bir portre çizip,kendi hayatını yaşayacak.

Kızlar esimle bir senedir evliyiz birbirimizi çok tanımadan evlendik esimin memleketine taşındık benim ailem uzakta esimin ailesi burda evlendikten sonra ben esimin biseksuel olduğunu başka erkeklerle bi kaç bisey yaşadığını ogrendim yeni evliyim nasıl açıklarım diye bosanmadim çünkü ikinci evliligimdi bu sabah tartıştık ben esime madem hergun boşanmak istiyorsun git boşan dedim (esim her tartışmanın en ufak dalasta boşanmak isteyen beni evden kovan insan ) bana beni tehditle tutuyorsun zaten dedi ben sadece bir kere boşanmak istiyorsan herkes benim suçum olmadığını bilcek ozamn demiştim heralde onu baz alıp böyle bir şey soyledi sabah sabah ağlattı beni sonra geldi özür diledi bu sefer de bosanirsan evden gitmem gerekecek sen benim memleketimde yaşamaya devam edeceksin diyorsun dedi şok üstüne şok geçirdim esim nasıl evlendiysek öyle valiz alıp gitmem gerektiğini nafaka istememem gerektiğini onun eşyalarını kirasını kendi ödediği evde kalmamam gerektiğini söyleyen bir insan ayrıca eşimde bencilik var hiç biz demez varsa yoksa kendisi ve ailesi napicamj ne tepki vericemi bilmiyorum neden böyle dedin beni sevmiyorsun zorla mı tutuyorm seni dedim hayır seni seviyorum sen yanlış anladın diyor zaten iyi değilim bu laftan sonra yıkıldım ben okadar iğrençliği yutmaya çalışıyorum bir senedir bu lafı haketmedim ne yapicam akıl verin lütfen bu arada herkese günaydın
Bu kadar önemli bir ayrıntıyı evlenmeden önce size söylemesi gerekirdi. Dürüst davranmamış.
Ayrıca herkes bu geçmişi kaldıramayabilir. Şahsen benim içim almaz. Sanırım ben gerçekleri öğrendiğim an bu evliliği bitirirdim.

Yazılması gereken her şey yazılmış zaten.
Onun eşyasına da kiralık evine de muhtaç değilsin. Değil ikinci, onuncu kocan olsa affetme.
Sorun onun bisex olması filan değil, sorun davranjş biçimindeki karaktersizliği.
Ayrıca bir birey bisex ise bisextir. Evlendi diye bu tür bir ilişki yaşamayacağını sanıyorsan çok yanılıyorsun.
Onu böyle de severim olduğu gibi kabul ediyorum diyorsan (ki diyebilirsin) bu bir tercih ve evliliğinizi buna göre biçimlendirmeniz gerekir.
Kaldı ki konuda kopukluklar var. Pek inandırıcı gelmiyor.
Eğer doğruysa da, kendin bu durumu kabullenemediğin için kendine bunu konduramıyorsun.
Boşandığında gidecek bir yerin yok sanırm.
Kendine bir hayat kurana kadar o evde kalman konusunda konuşabilirsin.
Ayrıca ikinci evliliğim boşanmak ayıp olur kafasından çık lütfen.
Tabi gerçekten boşanmak istiyorsan.

Başka erkeklere a.p yıl p ağırlıklı yazmış cinsel hayat bu aralar kötü zaten çoğunlukla anal birliktelik teklif ediyor hak yolu varken .. yoluna gitmeye gerek yok diyorum aliniyor
Allah aşkına niye evli kalıyorsunuz böyle biriyle?
Baştan bilmeniz gereken şeyleri gizlemiş, simdi sizden istediği şeyler belli.
Eşiniz baştan söylememiş çok hatalı sizde böyle bir kocayla evli kalmaya çalışarak hata ediyorsunuz.
Daha önce birlikte olduğu adamı düğününüze çağırmış, hâlâ görüşüyor olmaları yüksek.
Mahkemede bu ilişkileri sunacak deliliniz var mı? Böyle bir yalanla evliliğe başlayıp hiçbir şey yapmam diyemez.

Başka erkeklere a.p yıl p ağırlıklı yazmış cinsel hayat bu aralar kötü zaten çoğunlukla anal birliktelik teklif ediyor hak yolu varken .. yoluna gitmeye gerek yok diyorum aliniyor
Anala bu kadar düşkünlüğü gay olma ihtimalini akla getiriyor ve bu sonradan değişecek bir şey değil. Üzgünüm ama boşanmaktan başka çareniz yok gibi gözüküyor.

Ve eğer eşiniz erkeklerle ilişki yaşamaya devam ediyorsa bu hastalık kapabileceğiniz anlamına da geliyor. Bu yüzden kendinizi de korumak zorundasınız.

X