Neden yapamadığını biliyorum

sağol canim.
evet bu yüzden kilo vermemi çok zorlaşiyor.
ilaçlarimi kullanmaya devam ediyorum.
demir hapı B12 vitamin hapı a vitamin. D3 vitamin kullaniyorum şu an.
Zaten zorlaşıyor diye çabuk vazgeçiyor da olabilirsin. Bu düşünceden seni kurtarmaliyiz. Önemli olan bunu yasam şekline dönüştürmek. Ayda 1 kilo bile versen saglikli yaşayarak ve spor yaparak 1 yıl sonra 12 kilo vermiş olursun. Ama ben bundan fazlasını vereceğini düşünüyorum. Çünkü iş beyne ne öğrettigimizden ondan ne istediğinizden geçiyor. Eğer ona sen insülin direnci olan bir insansın sen çok kilo veremezsin dersen oda sana o kiloyu verdirmez. Sen ona hukmedip sabırlı davranabilirsin. İnan bana oluyor. Ayrıca insülin direnci hareketle yaktigin kalori üstünde hiçbir etkiye sahip değil. Hareket ederek bırak onun direncini bacaklarını bile kırarsın 👌

Hey maşallah. Cidden çok güçlü bi kalem. Ve çok çok etkileyici. Motivasyon düştüğünde açıp açıp okumalı!
Vazgececek gibi olursanız lütfen yazin. Gerçekten hepinizi çok iyi anlıyorum ve siz bırakırsanız aynı üzüntüyü yaşayacağım. O gidişlerin sonu asla gelmiyor çünkü. Yeniden o girdaba girmenizi hiç istemiyorum. Ben yapamıyorum deyip gece gizli gizli ağlayan arkadaşlarımı tanimasam da seviyorum ben ve çok çok iyi anlıyorum. Yapabilirsiniz herkes yapabilir birlikte bunlara sevinebiliriz. Hiçbir şey bir insan iradesinden daha güçlü olamaz

Doğumdan sonra kalan 10 kilomu veremedim nefret ediyorum içimdeki çikolata aşkından artık cidden artık ağlıcam yazı çok güzel herşeye karar verirken kendimle ilgili kararda neden taviz veriyorum mutfağın kapısına kocaman yazı mı asayım napayım bilemedim gece uyanınca çikolata kavanozuna gidip kaşıklıyorum nefret ediyorum bu huyumdan biri bana dese başaracaksın nasıl yapıcam bilmiyorum artık üzülüyorum 😔
Ben hamileliklerımın ıkısınede kilolu basladım zayıflayarak bitirdim lakin emzirme donemleri gene benim ıcın facıadı en iyisi cıkolatayı almamak benimde zaafım asitli ıcecekler ne zaman tadına bakım desem dıyetımı toparlayamıyorum ve resmen yoksunluk cekıyorum nasıl basari az bilmiyorum ama bir sekılde bu basarıya ulasıcaz kimı zaman umutsuz olucaz kımı zaman azimle savasıcaz ama yerimizde saymayacagız hatalarımızın farkında olup degıstırmek ıcın caba sarfedıcez

Hadi gel başlayalım. Bu sefer yapalım ne dersin? Olacak söz veriyorum. Ne zaman vazgececek gibi olsan buraya gel. Ne hissediyorsan yaz paylaş sinirleniyorsan bikiyorsan paylas. Bu sefer beraber vazgecmeyelim.
Tut elimden bırakma 😊bu sefer hedefe ulasıcam hedefime yaklaşıp yaklasp pes etmıcem 103 kilodan bu kilolara dusen benim ve bunu basardıysam fınısh cızgisını goguslıcem boyle bir topık actıgın ıcın cok tesekkur ederim kendimi tek sanırdım yaptıklarımdan utanc duyardım yalnız olmadığımı bilmek benim hissettikleri yasadıklarımı yasayanların oldugunu bilmek bana iyi geldi 😘

Tut elimden bırakma 😊bu sefer hedefe ulasıcam hedefime yaklaşıp yaklasp pes etmıcem 103 kilodan bu kilolara dusen benim ve bunu basardıysam fınısh cızgisını goguslıcem boyle bir topık actıgın ıcın cok tesekkur ederim kendimi tek sanırdım yaptıklarımdan utanc duyardım yalnız olmadığımı bilmek benim hissettikleri yasadıklarımı yasayanların oldugunu bilmek bana iyi geldi 😘
Tabi ki yalnız değilsin hepimiz aynı durumdayiz. Bende yoluma devam ediyorum bazen benimde aklım çeliniyor. Bende buraya dönüp sizinle neler konustuguma bakıyorum yeniden o gücü hissediyorum içimde. Biliyorum ki bende biraz bıraksam başladığım yere geri dönücem. O kadar emekten sonra nasıl bir acı o.. Hayal bile edemiyorum. Birbirimize destek olup birlikte zayiflicaz bunu kimse icin değil sadece kendi özsaygimiz icin muhteşem bir donusume imza aticaz. Hiç uzak bir ihtimal değil. Olacak bu iş 👌

Benim de markete çikolata parası kavanoz kavanoz 3 günde 400 gr bir de Nescafe yanına Browni her gün 😔
Suan eşim evden calısıyor olmasa bende pek farksız olmazdım canım hergun bir sekılde markete gider yada yemek sepetinden siparıs veriyor olurdum muhtemelen
Tabi ki yalnız değilsin hepimiz aynı durumdayiz. Bende yoluma devam ediyorum bazen benimde aklım çeliniyor. Bende buraya dönüp sizinle neler konustuguma bakıyorum yeniden o gücü hissediyorum içimde. Biliyorum ki bende biraz bıraksam başladığım yere geri dönücem. O kadar emekten sonra nasıl bir acı o.. Hayal bile edemiyorum. Birbirimize destek olup birlikte zayiflicaz bunu kimse icin değil sadece kendi özsaygimiz icin muhteşem bir donusume imza aticaz. Hiç uzak bir ihtimal değil. Olacak bu iş 👌
Insallah canım olsun artık bitsin artık su yeme arzum
Mefkurem Mefkurem Zuhal anlam cok tesekkur ederim bana burayı onerdıgın ıcın 💑

Suan eşim evden calısıyor olmasa bende pek farksız olmazdım canım hergun bir sekılde markete gider yada yemek sepetinden siparıs veriyor olurdum muhtemelen

Insallah canım olsun artık bitsin artık su yeme arzum
Mefkurem Mefkurem Zuhal anlam cok tesekkur ederim bana burayı onerdıgın ıcın 💑
Başarıcaz inşallah kahvaltıda da bozmadım çok şükür çikolata kavanozu önümde nefsimi tuttum

Eklentiler

• Screenshot_20201104-124410.png
    Screenshot_20201104-124410.png
    315,1 KB · Görüntüleme: 28
  • Screenshot_20201104-124400.png
    Screenshot_20201104-124400.png
    644,8 KB · Görüntüleme: 28
  • Screenshot_20201107-031621.png
    Screenshot_20201107-031621.png
    383,7 KB · Görüntüleme: 21
Kuru meyve ya da baska tatlarla seker istegini kesebilirsin
Tarifler hiç bana göre değil ama yine de teşekkür ederim 🤗çikolata isteği o kadar çok var ki yemicem tutucam kendimi az önce marketten kızıma aldım kendime almadım bu sefer kararlıyım eşime dedim diyete girdim tarihi attım 11. 11 dedim o ne be öyle n11 gibi dedi :KK70: adam artık diyete girdim deyince inanmıyor bile 1 senedir hayatım diyete girdim bugün lafıyla geçti :KK70:

Bugün ki hedefim Nescafe yanında yediğim Browniyi bırakmak olacak inşallah 😁
Bende bugun suan son 1 bardak asitli ıcecegımı icıp vedalasıcam 💪ve aksam yemegıyle zaferime ilk adımımı atıyorum
Tarifler hiç bana göre değil ama yine de teşekkür ederim 🤗çikolata isteği o kadar çok var ki yemicem tutucam kendimi az önce marketten kızıma aldım kendime almadım bu sefer kararlıyım eşime dedim diyete girdim tarihi attım 11. 11 dedim o ne be öyle n11 gibi dedi :KK70: adam artık diyete girdim deyince inanmıyor bile 1 senedir hayatım diyete girdim bugün lafıyla geçti :KK70:
:KK70: :KK70: slogan gibi olmus

X