Neden yapamadığını biliyorum

Bende bugun suan son 1 bardak asitli ıcecegımı icıp vedalasıcam 💪ve aksam yemegıyle zaferime ilk adımımı atıyorum

:KK70: :KK70: slogan gibi olmus
Son 1 adet asitli içecek mi 😁ben de kahvaltıda çok azcık çikolatadan tattım çok az bi yerim şişmesin diye 😂
Sloganı eşime az önce yemekte yine söyledim bu kaçıncı girişin 12.12 yapmayasın bir dahaki aya 01.01 de var dedi 😁bu sefer kararlıyım inşallah 💪şuan Nescafemi çikolatasız içiyorum 😁

Son 1 adet asitli içecek mi 😁ben de kahvaltıda çok azcık çikolatadan tattım çok az bi yerim şişmesin diye 😂
Sloganı eşime az önce yemekte yine söyledim bu kaçıncı girişin 12.12 yapmayasın bir dahaki aya 01.01 de var dedi 😁bu sefer kararlıyım inşallah 💪şuan Nescafemi çikolatasız içiyorum 😁
1 bardak ıctım lakin sonrası pısmanlık oldu neyse aksam yemegı mi yedim ve baslamıs bulunuyorum dıger tarihler hedefe ulastıgım tarih olacak deseydin 😂😂

1 bardak ıctım lakin sonrası pısmanlık oldu neyse aksam yemegı mi yedim ve baslamıs bulunuyorum dıger tarihler hedefe ulastıgım tarih olacak deseydin 😂😂
Adam artık inanmıyor 😂bu sefer kararlıyım kaçıncı deyişim😂ama bu sefer kararlıyım 4.5 da akşam yemeğimi yedim gece de çok acıkırsam ceviz ve ayran tüketicem tamam dün akşam 1 bu akşam 2 olacak inşallah 😁💪sen de son kez içmiş oldun pişman olma şimdi tarihi saati at bundan sonra caymak yok

Adam artık inanmıyor 😂bu sefer kararlıyım kaçıncı deyişim😂ama bu sefer kararlıyım 4.5 da akşam yemeğimi yedim gece de çok acıkırsam ceviz ve ayran tüketicem tamam dün akşam 1 bu akşam 2 olacak inşallah 😁💪sen de son kez içmiş oldun pişman olma şimdi tarihi saati at bundan sonra caymak yok
Yok caymak yok hedefe ulasıcaz bende az once adımı atmıs bulunmaktayım yılbaşında hedefin yarısına ulassam super olur

Bu arada kaçtan kaça düştünüz? 🌸
Ben 80 den 60 a düşmüştüm. 3 aya yakındır sporu ve diyeti bıraktım. Yurt dışından yatılı misafirler gelmişti habire hazırlık habire çeşit .. Bütün gün hasatim çıkıyordu. Bu 3 aylık süreçte 2 kilo almisim 🙁 şimdi verise geçiyorum sizinle beraber. Hedef kilom 55. Ulaşırsam inşallah toplamda 25 kilo vermiş olacağım

Ve __busra__ __busra__
Kızlar muthissiniz ❤️ ilk fedakarlıkları yapmışsınız kendiniz icin çok aşırı mutlu oldum ❤️ çok çok güzel böyle devam. Sizde bu kararlılık olduktan sonra yapamayacağınız hiçbir şey yok. Harikasınız maşallah 🤩 eşin inanmiyor ya bir de o zaman görsün seni. Ben ilk kilomu verdiğimde sevincimden ağlamıştım. Eşim bana demişti ki alt tarafı 1 kilo vermişsin. Enerjimi düşürmeye çalışmıştı bana inanmamisti. Ama ben asla umursamadım. 5 kilo verdim bu sefer bana dedi ki 10 kilo vermiş gibi seviniyorsun. Halbuki o başarı benim için nasıl bir seydi.. 10 kilo verdim esim sessizlesmeye başladı. 20 kilo verdim. Ne dedi biliyor musunuz 😌 nasıl yaptın..

NASİL YAPTİNNNN

Kendim için yaptım dedim. Yaparsınız. Yapariz!

Habire geliyordu ne yapacaksın diyordu. Çünkü önceden paspal paspal oturup yiyordum. Yağli vucudumla yağlı yağlı şeyler yiyordum. Artık o sorunca Ben spor yapicam demeye basladim. Boş vaktim yoktu. Bazen film seyretmek istiyordu. Ben önce sporumu yapıp sonra filme.geliyordum. Artık bir alışkanlık haline geliyor. Yapmayınca kendini kötü hissediyorsun. Benim bu halim onu çok şaşırtıyordu. Ayrıca henüz yeterince kilo veremesem bile bu sporlarima ayırdığın vakti ve kendime öncelik verisimi çok seksi buluyordu. Bu bir artı, ama amaç onların ne düşündüğü degil. Çünkü kendim için yapiyorum. O beni öyle görsün diye degil 👌 Giyiniyordum ben yürüyüşe gidiyorum diyordum. Anlamadı o zaman. Gide gele ben başka biri oldum. Ben yürüyüşe gidiyorum diye 80 kiloluk halimle ciktim. Yürüyüş yolunda beni tanımışlardi artık. Gide gele Gide gele zayıf bir kız olarak dönüyorum evime

Sizde yapabilirsiniz ben buna çok ama çok inanıyorum. Eşinizin annenizin komşunuzun kimsenin size inanmasina gerek yok. Hatta inanmasinlar. İnanmamalari daha guzel. Şok etkisi yaratmayalım mi ? 😊

Son düzenleme:
Ve __busra__ __busra__
Kızlar muthissiniz ❤️ ilk fedakarlıkları yapmışsınız kendiniz icin çok aşırı mutlu oldum ❤️ çok çok güzel böyle devam. Sizde bu kararlılık olduktan sonra yapamayacağınız hiçbir şey yok. Harikasınız maşallah 🤩 eşin inanmiyor ya bir de o zaman görsün seni. Ben ilk kilomu verdiğimde sevincimden ağlamıştım. Eşim bana demişti ki alt tarafı 1 kilo vermişsin. Enerjimi düşürmeye çalışmıştı bana inanmamisti. Ama ben asla umursamadım. 5 kilo verdim bu sefer bana dedi ki 10 kilo vermiş gibi seviniyorsun. Halbuki o başarı benim için nasıl bir seydi.. 10 kilo verdim esim sessizlesmeye başladı. 20 kilo verdim. Ne dedi biliyor musunuz 😌 nasıl yaptın..

NASİL YAPTİNNNN

Habire geliyordu ne yapacaksın diyordu. Çünkü önceden paspal paspal oturup yiyordum. Yağli vucudumla yağlı yağlı şeyler yiyordum. Artık o sorunca Ben spor yapicam demeye basladim. Boş vaktim yoktu. Bazen film seyretmek istiyordu. Ben önce sporumu yapıp sonra filme.geliyordum. Artık bir alışkanlık haline geliyor. Yapmayınca kendini kötü hissediyorsun. Benim bu halim onu çok şaşırtıyordu. Ayrıca henüz yeterince kilo veremesem bile bu sporlarima ayırdığın vakti ve kendime öncelik verisimi çok seksi buluyordu. Bu bir artı, ama amaç onların ne düşündüğü degil. Çünkü kendim için yapiyorum. O beni öyle görsün diye degil 👌 Giyiniyordum ben yürüyüşe gidiyorum diyordum. Anlamadı o zaman. Gide gele ben başka biri oldum. Ben yürüyüşe gidiyorum diye 80 kiloluk halimle ciktim. Yürüyüş yolunda beni tanımışlardi artık. Gide gele Gide gele zayıf bir kız olarak dönüyorum evime

Sizde yapabilirsiniz ben buna çok ama çok inanıyorum. Eşinizin annenizin komşunuzun kimsenin size inanmasina gerek yok. Hatta inanmasinlar. İnanmamalari daha guzel. Şok etkisi yaratmayalım mi ? 😊
Aynen oyle olucak. Tek hayalim kis boyu beni gormeyen insanlarin karsisina mayis ayinda - 30 kg olarak cikmak

Ve __busra__ __busra__

NASİL YAPTİNNNN

Yaratalım bizimkiler yarı şok olmus durumdalar ama ısı tam yapmalı ama dimi 💪

Merhaba hanimlar. Ben 22 yaşındayim ve 1 yıldır evliyim, aynı zamanda üni son sınıf öğrencisiyim. Evlenmeden önce kilom 53-54tu hatta 55 olunca of çok abartmısim derdim. Evlenmeden hemen önce 57 kiloya geldim yurtta kalıyordum o dönem ve çok dışardan yemeye başlamıştım sinav dönemi filan.
Evlendikten sonra kilom 58-59a sabitlendi. Ben vermeye çalıştım hep 56-57lere düştüm kac kere ama tekrar çıktım geri. Çünkü 1 hafta sıkıyorsam kendimi sonra bırakıyordum. Bu pandemi süreci bana hiiic yaramadi hic mutlu değilim. 63 oldum hatta çok yersem 64leri gördüm. Hayatımda ilk defa 60lara çıktım oyuzden şok oldum ve çok üzüldüm ama zaten derslerimde online çoğunlukla evdeyim. Hep yiyorum... Zaten şu kapına marketten bir seylee getiren uygulamalar var ya..onlar batırdı beni! Oturduğum yerden telefondan o çikolata senin bu bilmem kaç paket cips benim demeden aldım da aldım. Hayatımda soylemedigim kadar dışardan yemek söyledim. Yedikçe yiyesim geldi. Ama dur demek istiyorum artik kendime. Ben bu değilim çünkü. 63-64 ne demek. Benim karnım hep içe doğru dururdu dümdüz böyle manken gibi çok güzeldi. Son birkaç aydır minicikte olsa bir gobek var . Çok kötü çok. Yarindan itibaren Karatay diyetine başlamayı düşünüyorum. Zaten önceden sekersiz21 gün gibi diyetler yapmıştım ve faydasını görmüştüm (hiç tam 21 gün yapamadım) bu da ona benziyor.
Bir de polikistik over sendromu var ben de kilo ve düzensizlik onu çok tetikliyor zaten. Bir de bakın şu saat olmus halaaa uyanigim... Çünkü dersim de olsa yarı uykulu bir şekilde telefondan dinliyorum ve öğleden sonra uyaniyorum.. son zamanlarda böyleyim maalesef kendime çeki düzen vermek istiyorum.

X