Neden yapamadığını biliyorum

Aynen öyle canım 120 kilodan 70 kiloya dile kolay tam 50 kilo verdim ve resmen bir başarı öyküsü yarattım.O süreçte olumlu olumsuz tüm yaşananlar şuan bana baya tecrübe kattı...
Birlikte el ele verirsek düştüğümüzde el atarsak birbirimize inan uzun sürmeyecek hedeflerimize varmamız
Vavv çok güzel bir başarı.
Çok haklısın yılmadan, yorulmadan pes etmeyeceğiz. Biz kilolardan değil., kilolar bizden korksun.

Canım yayla çorbasını kaçamak olarak mı değerlendiriyorsun.Bende dün akşam yayla çorbası içtim hemde 2 tabak ve salata ile ekmeksiz çok da güzel doyurdu.Sağlıklı bir besin bence.Kaçamak deyince benim aklıma direkt paketli gıdalar asitli içecekler kızartmalar hamur işleri falan geliyor.
Akşam yemeğimi işyerinde akşam 6 da yemiştim. Eve saat 7.30 gibi geldim. Sağolsun komşumuz şöyle kıymalı cevizli farklı bir yayla çorbası göndermiş. Çok merak ettim nasıl bir yemek diye. 1 kasık tadına bakayım dedim o kadar güzeldiki 7 kaşık yedim. Kalorili bir yemekti:KK43:

Sağol canım.sordugun için. Son zamanlarda pek iyi değilim. Ne diyete ne başka bir şeye adepte olamadım bu yüzden. Sağlık sorunlarıyla uğraşıyorum Rabbim hayırlısını versin. Depresyonda gibiyim
Hayatı kendinize zindan edip şu değerli zamanınızı heder etmeyin. Inanın ileriki yaşlarda şu yaşımda olsam keşke neler vermezdim diyeceksiniz. Ve sizde tam o yaştasınız. Zamanınızın değerini bilin. 40 yaşına geldim şu yaşıma kadar üzülerek yada kendimi harap ederek hiçbirşeyin çözüldüğünü görmedim. Tam tersi o üzüntüler sağlık olarak bende iz bıraktı. Relax olun hayatın ve zamanınızın değerini bilin lütfen.

Hayatı kendinize zindan edip şu değerli zamanınızı heder etmeyin. Inanın ileriki yaşlarda şu yaşımda olsam keşke neler vermezdim diyeceksiniz. Ve sizde tam o yaştasınız. Zamanınızın değerini bilin. 40 yaşına geldim şu yaşıma kadar üzülerek yada kendimi harap ederek hiçbirşeyin çözüldüğünü görmedim. Tam tersi o üzüntüler sağlık olarak bende iz bıraktı. Relax olun hayatın ve zamanınızın değerini bilin lütfen.
Çok haklısınız. Sanırım bende kaygi bozukluğu durumu var şuan kontrol edemediğim bir aşamaya geldi. Elimden geleni yapıyorum.. Bu yıl epey yorucu geçti hepimiz için. Biraz daha hassas olanlarimiz çok etkilendi benim gibi sanırım. Benim çocukluğumdan gelen durumlar yüzünden bir panik atak başlangıcım da vardı. Onu atlatmıştm şükür. İnşallah kendi ilacım olucam yine.

Çok haklısınız. Sanırım bende kaygi bozukluğu durumu var şuan kontrol edemediğim bir aşamaya geldi. Elimden geleni yapıyorum.. Bu yıl epey yorucu geçti hepimiz için. Biraz daha hassas olanlarimiz çok etkilendi benim gibi sanırım. Benim çocukluğumdan gelen durumlar yüzünden bir panik atak başlangıcım da vardı. Onu atlatmıştm şükür. İnşallah kendi ilacım olucam yine.
Siz herşeyi başarırsınız çok güçlü bir kadinsiniz ben size inanıyorum bunu da atlatacaksınız. Burda motivasyona ihtiyacı olan herkesin size ihtiyacı var bize güç veriyorsunuz lütfen bırakmayın kendinizi 🙏

Günaydın mutlu haftalar :KK54:
Haftasonum kaçamaksız sağlıklı beslenerek ve bol hareketli geçti.Bu sabah eksi gördüm yine çok şükür yılbaşı akşamını istisna bırakarak artık düzenim böyle olacak.Yılbaşı akşamına kendimi ödüllendireceğim ,88 kilo ile başlayıp 84 gördüm bu sabah itibariyle

Haftasonum kaçamaksız sağlıklı beslenerek ve bol hareketli geçti.Bu sabah eksi gördüm yine çok şükür yılbaşı akşamını istisna bırakarak artık düzenim böyle olacak.Yılbaşı akşamına kendimi ödüllendireceğim ,88 kilo ile başlayıp 84 gördüm bu sabah itibariyle
Harikasınız 👏 bende kacamaksiz tamamladım haftasonunu bir gün spor yapabildim ama olsun buna da şükür

Ay süpersin. Bende kaçamaksız girdim diyeceğim ama komşum sağolsun sürekli bana kumpas kuruyor:) miniminiminnacık peynir tatlısının ucundan aldım. Etse etse en fazla 100 kalori eder. Onun dışında hiç kaçamak yapmadım. 10 dk kol, göbek egzersizimide yaptım. Kollarım çok sarktı. Bi tane alet var internetten almıştım çok işe yarıyor öneririm. Wonder arms diye birşey.

Bu arada tebrik ederim . Devamını bekliyoruz cnm. Bende yıl başında kendimi dolma ile ödüllendirmeyi düşünüyorum:)

Bence hayatınızın olumlu yanlarını düşünün. Şükür edin. Ya en önemlisi Yüce Rabbim bizi öyle bir memlekette dünyaya getirmiş ki yada şükür bütün uzuvlarimiz yerinde. Hasta değiliz, yatağa bağlı değiliz. Kimseye muhtaç değiliz. Başımızı koyacağımız bir yuvamız var. Aç değiliz açıkta değiliz. Şükür binlerce şükür rabbime. Ne büyük nimetler vermiş bize. Tabi bu süreç sevdiklerimize zarar gelecek endişesi var. Şu anda onu yaşamıyorsanız Allah korusun anın değerini bilin endişe ederek yaşamayın. Ya şu anda bu mesajı okumanız bile çok büyük nimet. Bundan dolayı kendinizi biran önce lütfen toplayın. Çünkü siz çok şanslısınız. Çünkü Yüce Rabbim en güzel nimetleri ile sizi ödüllendiriyor.

Bence hayatınızın olumlu yanlarını düşünün. Şükür edin. Ya en önemlisi Yüce Rabbim bizi öyle bir memlekette dünyaya getirmiş ki yada şükür bütün uzuvlarimiz yerinde. Hasta değiliz, yatağa bağlı değiliz. Kimseye muhtaç değiliz. Başımızı koyacağımız bir yuvamız var. Aç değiliz açıkta değiliz. Şükür binlerce şükür rabbime. Ne büyük nimetler vermiş bize. Tabi bu süreç sevdiklerimize zarar gelecek endişesi var. Şu anda onu yaşamıyorsanız Allah korusun anın değerini bilin endişe ederek yaşamayın. Ya şu anda bu mesajı okumanız bile çok büyük nimet. Bundan dolayı kendinizi biran önce lütfen toplayın. Çünkü siz çok şanslısınız. Çünkü Yüce Rabbim en güzel nimetleri ile sizi ödüllendiriyor.
O kadar haklısınız ki. Cok şükür Rabbimize. Başımıza gelen her işte vardır bir hayır. Rabbim en iyisini bilir. Çok sağolun iyi ki varsınız ☺️ kilo vermek konusunda ben nasıl bir motive makinesiysem bazı konularda da sizler benim için oylesiniz. Bu yüzden teşekkür ederim

Harikasınız 👏 bende kacamaksiz tamamladım haftasonunu bir gün spor yapabildim ama olsun buna da şükür
Ben spor yapamadım ama deli gibi temizlik yaptım dip bucak cam çerçeve.Haftasonu hava çok güzeldi değerlendireyim dedim temizlikle.Pazar günü de kapı önünde oğlumla top oynadık biraz onun koşturmacası oldu.Çok şükür eksiler de göründü

Ben spor yapamadım ama deli gibi temizlik yaptım dip bucak cam çerçeve.Haftasonu hava çok güzeldi değerlendireyim dedim temizlikle.Pazar günü de kapı önünde oğlumla top oynadık biraz onun koşturmacası oldu.Çok şükür eksiler de göründü
Çok iyi yapmışsınız temizlik yaptığım günler bende spor yapamıyorum halim kalmıyor çünkü oda baya kalori yaktırır hareket etmek önemli olan ☺️

Canım o kadar harıka bır yazı yazmıssınkı resmen her gun okuyorum kendımı motıve edıyorum 22 yasımı 52 yasıma cevırdım 97 kg ıdım su an 88. 4 e dustum 11 ocak tartı gunum bakalım kaç göreceğim

X