nikah günümü benden habersiz nişanlım ve annesi belirledi

Anladığım kadarıyla aynı evde yaşamıyorsunuz nasıl çay, yemek getirsin? İnternette gördüğümüz gibi kalpli notla evinize mi göndersin? Şöyle söyleyeyim hatta neden getirsin anneniz değilki o sizin. İyi misin, nasıl oldun bence yeterli. Sizinle farklı düşünüyoruz. Anladığım kadarıyla siz şu dizilerdeki romantik prensler gibi birini istiyorsunuz ama inanın onlar hayal ürünü. Şu saydıklarınızda gerçekten bence hiçbir şey yok. Siz önemsiyor olabilirsiniz saygı duyarım o zaman da şunu anlamanız lazım karşınızdaki insanla beklentileriniz uyuşmuyor.

düğünden sonra daha beter olacak bu adam. perşembenin gelişi çarşambadan bellidir. senin için önemli konularsa bunlar ve adam önemsemiyorsa sinir hastası eder seni bacım yol yakınken tekrar düşün evlilik işini.

Aynı evde yaşıyoruz, ben her gün Kahvaltı hazırlarken annesi mi oluyorum. O hastaysan ben çorbasını yemeğini yapayım ben zora düşünce kalk kendin al mı oluyo

Yine de abartılıyor, bu benim fikrim. Ne için mesela o kadar şaaşalı olmalı, ya da illa erkek kıza sormalı mı? Ben samimiyetten yanayım
Ya kardeş ben şaaşalı olsun istemiyorum ki, ama bi kahvaltıda da teklif edilmesin bi zahmet, biraz düşünsün istedim sadece

Sorunları kırıldığım noktaları anlatıyorum, sonunda beni haksız çıkartıyor, benim abarttığımı söylüyor, çözüm odaklı değil direk ben haksızım

Sorunları kırıldığım noktaları anlatıyorum, sonunda beni haksız çıkartıyor, benim abarttığımı söylüyor, çözüm odaklı değil direk ben haksızım
öyleyse çok da olumsuz yönlendirmek istemem ama biraz daha düşünün isterseniz, evlilikte daha büyük sorunlara sebep olacak gibiyse eğer ne denir ki

Bunlar sana sinyal aslinda bazı şeyler erken tedaviyle hallolur mesela erkenden bu aileden kacmak yoksunki sen onlar için. Kararin bile önemli degil bence otur birguzel düşün.

Evet sorun var fakat çok başka yerlere takılıyorsunuz. Şimdiden sorun ettiğiniz bunca şey evlendikten sonra sadece büyüycek. Evlenmiş olmak için evlenmeyin, denginiz biri elbet çıkar karşınıza.

Biraz kendi icinizde tutarsız gördüm sizi. Hem evlenmeyi düşünmüyordum demişsiniz hem de yıllarca hayalini kurduğum şeylere özenmiyor demissiniz. Bence siz elalem ne der'ci bir insansınız. Evlenmeye bile sırf bu nedenle kalkışmış olabilirsiniz. Adam düz..dümdüz bir adam. Romantik vs değil ya da sizin beklentilerinizi karşılamıyor hadi beklentiyi geçtim hastayken ilgilenmeyen adama koca sıfatı yakışmaz ancak siz bu adamı dün tanimadiniz sanirim hep böyleydi. Değiştiririm mantığıyla evleniyorsaniz ileride daha çok üzülürsünüz

Bence hasta olduğunuzda sizle ilgilenmemesi evlilik teklifinden çok daha önemli diye düşünüyorum. Evlilik teklifi bir andan ibaret ama hasta olduğunuzda sizle ilgilenen insan bir ömür size seven, önemseyen biri demektir. Kabullendim diğerlerini demişsiniz ya asıl kabul etmemeniz gereken bence bu durum

Sizi önemsemeyen birine sizi önemsemeyi anlatamazsınız ki. Sorun aslında en başta başlıyor. "Bana değer ver, beni önemse, benimle ilgilen" denemez bunları yapmayan insanlara.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…