Nişan,söz bıktımmmmmm

Ahuu14

Yarabbim büyüksün...
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2014
3.883
3.698
kızlar konuyu açmamak için epey zorlasamda kendimi dayanamadım , tam 1 ay içinde 3kişi evlendi 4 nişan 5 söz bıktım herkes resmen birbirine hava atmak için evleniyor ve biz 6 sap kuzen oturduk hayırlısını bekliyoruz yaşlar da 25 üstü 32 var , biliyorum nasip , hayırlısı ama madem herşey kader kısmet bu kader niye bize tecelli etmiyor arkadaş , yorumlarınız benim için önemli , zira dipteyim sondayım .... (not : bekar 3 halam var herkes sizde öyle olacaksınız diyor :KK43:

insanlar niye birbirine hava atmak için evlensin? Bu saçma düşünceden kurtulun ilk önce insanları gördükçe haset yerine güzel dua ve dileklerinizi gönderirseniz size kat be kat geri döner. Ne düşünürseniz onu yaşarsınız çünkü.

Milletin halanıza benzetmesinede kulak tıkayın. Kendi içinizden dışa vurduklarınızada.

Ne çok evlilik dertlisi var bu ara yahu daha yaz da gelmedi :KK70: Şu devirde isteyip evlenememek çok zor olasılık tabi kısmet o ayrı ama evlenmeyi kafasına koyan 6 aya evlenir en geç. Eğer cidden amaç evlenmekse kriterlerinizi düşürün aile genelinde olduguna göre biraz fazla beklentiniz de var olabilir. Bol şans:KK39:

İnsanlar bir başkasına hava atmak icin evlenir mi? Kendi mutsuzluğunuza onlarda hava için evleniyor diye teselli aramayın derim.

Evlilik içinde Allah gönlünüze göre versin.
Yoo evlenir. Evlilik bi derece olarak görülüyor çünkü pek çok kişi de doğru kişiyi bulduğu için değil bu gibi nedenlerden evleniyor. Mutlu biri olarak söylüyorum, var öyle insanlar. Sizin çevrenizde yoksa şanslısınız

Benimde arkadaşlarım evlendi hep.Bende bu konuyu biraz takıyorum ama.Kader kısmet demekten başka bişey gelmiyo elimden :KK43:

Yoo evlenir. Evlilik bi derece olarak görülüyor çünkü pek çok kişi de doğru kişiyi bulduğu için değil bu gibi nedenlerden evleniyor. Mutlu biri olarak söylüyorum, var öyle insanlar. Sizin çevrenizde yoksa şanslısınız
Ağzınıza sağlık ..

X