Nişanda dış çekim kime ait

Sen oldumu çocugum diyecek cesareti nerden buluyorsun ? Senin yaşın kaçki ? Kaçtane çocugun var benim gibi ? Senin çocugun yaşında oldugumu ne biliyorsun ? Gerçekten yazık size ve sizin gibilere amaaan

Sen burada millete afaki saydırirkenki o cesareti nereden buldun asıl?

Çocuk lafı da, yaptığını nitelendirmek içindi. Anlamamışsın vesselam.

Son düzenleme:
Konu sahibi ne kadar saçma bi soru sormuşsa cevaplar da aynı oranda saçma gerçekten.Herkes sanırım bu aralar birbirinin üstüne saldıracak yer arıyo burda.Konu nerelere gelmiş pes.

Konu sahibi ne kadar saçma bi soru sormuşsa cevaplar da aynı oranda saçma gerçekten.Herkes sanırım bu aralar birbirinin üstüne saldıracak yer arıyo burda.Konu nerelere gelmiş pes.

ara sayfaları okumadınız galiba, konu sahibi baya sağlam küfürler salladı, sonra konuyu ben açmadım hesabım çalınmış dedi, sonra bişey sordum dedi vs vs ondan konu uzadı bu kadar :KK70:

Yorumlar gerçekten çok alakasız bu sitede konu sahibinin üstüne gelmek gelenek zaten

Nişan kız tarafına ait olduğuna göre dış çekim de kız tarafına ait olur sadece Kızın nişanlığını damat alır geri kalan hersey kıza aittir

Bunun birine özel olarak aitliği mi olur yahu. Düğünde de çekim yaparsınız madem birini siz ödeyin birini o ödesin

Yorumlar gerçekten çok alakasız bu sitede konu sahibinin üstüne gelmek gelenek zaten

Nişan kız tarafına ait olduğuna göre dış çekim de kız tarafına ait olur sadece Kızın nişanlığını damat alır geri kalan hersey kıza aittir

Diğer sayfaları okuyun bakalım bir neler dönmüş hemen üyelere laf söylemeyin

X