Nişanlılık dönemi:((

Tamam da bu kadar sert yazmanın nedeni ne? Biraz kırıcı olmasak olmuyor mu? Yeni konusunda zaten şiddet gördüm hamileyim boşanıyorum yazmış.
Kırıcı veya rencide edici bir yazı olduğunu düşünmeyorum son durumunu da şimdi yazdiginizdan öğrendim
Konu sahibiyle duygusal bağ kurup empati yapmiş veya objektifliginizi kaybetmiş olmaniz bahsi geçen konu hakkinda hanimefendinin hiç sorgulamadan karşisindaki erkekle beraber olmak adina her seyi kabul ettigini değiştirmiyor bu düşünce tarzi ile her zaman sıkıntı yaşar bazen uyarici olmak kendini farketmesinde fayda sağlayabilir.
Neyse kendisine geçmiş olsun ..

Ben ne objektifliğimi kaybettim ne de empati duygumu merak etmeyin.
Sadece birşey söylerken kelimemize dikkat etmemizi söyledim,hanımefendi yeterince üzgün farkındaysanız.
Evet kendi seçmiş ama bu kadar ağır konuşmaya da gerek yok.
İyi günler,kendisine de geçmiş olsun.
Burdan da kamu spotu olsun; düzelir,evlenince iyi olur diye diye hayatınızı mahfetmeyin bayanlar,adam köprüyü geçtikten sonra ayıya dayı demez,iter kakar,evde kalmadık hiçbirimiz elbet bu hödüklerden daha iyisini daha güzelini buluruz.

Senin icin son acil cikis hemennn simdi bitirmek. Yoksa cok gec dayak yiyip yiyip oturup, yine buraya yazarsin. Sasiririyorum ya bir erkek icin bu kadar fedakarlik yapan kadinlari gorunce .. cinsiyetimden suphe ediyorum sizin yuzunuzden :)

.

Ben hata yaptım kabul ediyorum okuyanlar kınamasın herkes kızmış kınamış zamanında farklı sebepler vardı evlendim ama pişmanım buda ders olsun diye tekrardan yazdım benim durumumda olanlara ders olsun diye

Evlenmis de bi de hamile kalmis evliligini kurtarmak icin. Bi de hamileyken terk edilmis. Konu acti yeni.
Keşke hep geri dönüşler olsa da eski konu açanlar yenilerini açıp hayatı hakkında fikir verse. Bazılarını çok merak ediyorum ne karar verdi diye. Derdime bak

Keşke hep geri dönüşler olsa da eski konu açanlar yenilerini açıp hayatı hakkında fikir verse. Bazılarını çok merak ediyorum ne karar verdi diye. Derdime bak
Bi seen de yok bacim o dert bende de var deli gibi meraklarda oluyorum

Hepsini okuma gereği duymadim ,çünkü okumuş, yüksek lisans yapmış eğitimli bir kadın ,erkek müsveddesi soytarinin sitres topu olmuş!! Ya ben anlamıyorum, neden kendinize bunu yapiyosunuz neden ?? Neden ailenizi takmayan sizi tasma takmış fino gibi otur kızım kalk kızım yönetmesine izin veriyorsunuz ?? Çoluk çocuk sahibi ilkokul mezunu 30 yaşındaki tanidigim evlere temizliğe gidiyor geçiniyor, basti tekmeyi kocasına. Siz eğitim almış güzel bir meslek sahibi olan özgür ayakları üzerine basan bir kadınsınız neden o yaratik hala nişanlım sıfatını alıyor?? Şu kadarını söylüyorum, nişanlılık döneminde yaşananlar, evlilik hayatına geçişin teminatı oluyor, değişmez aynı ayarda devam eder !! Hiç bisey düzelmeyecek, daha kötüsü olacak koşarak kaç, size saygı duymayan bir adam var siz kendinize saygı duyun ..

Kesinlikle ayrilmalisin son sayfalrdaki yorumlara gore evlenmissin ve ayrilacaksin bu adam psikopat pisliğin teki verdiğin değerin %10 birini bile haketmiyor. Çocuğun olunca sen bas tekmeyi psikolojik destek al. Bu adamdan nafaka da al. Kendi hayatını kendin kurtarabilirsin bu kadar korkma...

Kendine gel, karnındakine yazık.
Annem öyleydi gençken ama onun 4 çocuğu vardı işi gücü yoktu. Bir de onlar evliliklerinin 10 yılını cennet gibi geçirmişler. Bu yüzden ayrılmadı.
Hala kızarım dayak yiyip oturdun diye şimdi dovemez, kapıyı direkt ben gösteriyorum babama...
Senin çocuğun da benim gibi düşünecek şimdi kocanın sana saygısı yok ya çocuğunun da olmayacak. Rol model çünkü babası olacak.
Zaten psikolojik yardım alsan sen de göreceksin sindirilmişsin ve psikolojik siddetin en kötüsünü yaşamışsın.
Bu sefer vazgeçme kendinden...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…