Nişanlılık dönemi:((

Yazmayayım diyorum ama kendi düşen ağlamaz

Her türlü aşağılamış adam önce kapalı giyin (sanki kıçın açıkta geziyorsun) oturmasını kalkmasını öğren(ne demekse bu karşısında maymun var sanki) sen de adam evkensin yeter ki diye her şeye evet demişsin

Adam evlensin diye kolunu kes deseler kesersin

Kendini komple değiştirmişsin hiç mi benliğin karakterin falan yok??? İstemediğin her şeyi yapmışsın yeter ki adam yüzük taksın

Adamla hiç uymuyorsunuz ki ne eğitim ne yaşam tarzı ne aileleriniz felaket bir çiftsiniz

Bu kafayla yine ilk bulduğun olmayacak adama yapışırsın artık o da çarşafa falan sokar

Kafada akıl olmayınca ne desek boş burdan
+1 diyorum

Hangi ülkede aldın bu eğitimleri merak ettim. Afrikanın hangi kabilesinde? Onlar bile senden daha mantıklı kararlar verebilirler çünkü. Hadi okumasan bile hiç mi kendini geliştirmedin, çevrendeki insanları gözlemlemedin, çıkarımlar yapmadın? Evde kalırım, adım çıkar vs. Bu kadar eziklil pes dedirtti bana. Kendin söylemişsin zaten durumunu.

Kaçabildiğin kadar uzağa kaç.
ne demek koca mı koca.yanında dursun. iki yıl sonra sinir hastası olmak istiyorsan evlen.
kendine bu kötülüğü yaparsan ömür boyu kendini affetmezsin.burdaki yorumları hiçe sayma.hepsi tecrübenin sonucu söylenmiş sözler.kendini şöyle bir silkele ve kendine gel lütfen yoksa ömür boyu ağlayacaksın ne yazık ki..

Mrblar nerden başlasam bilmiyorum bundan bir bucuk yıl önce kardeşimin iş arkadasıyla tanıştım görüşmeye başladık ilk ay sonu beni ailesiyle tanıştırdı ertesi gün eski erkek arkadasım ortaya çıktı beni tehdit etmeler nişanlıma gidip hakkımda olmadık seyler söyler söylemler onun akrablarına söylemeler falan derken çok sıkıntılı bir dönem geçirdim bu sırada nişanlım hem yanımda oldu destek oldu aştık sorunları ben açık bir insanım hem çalışıyorum hem okuyorum haliyle kızlı erkekli arkadaşlarım vardı nişnalım hoşlanmıyor diye numaramı degiştim sosyal hesaplarda erkekleri çıkardım kavgalar dövüşler olmasın defalarca beni terk etti gittim özür diledim pişmanım dedim kendimi affetirdim.ocak ayında kendisine dedim eger beni istiyorsan bu iş ciddiyete binsin dedim oda kendini düzelt çeki düzen ver oturmasını kalkmasını bil bende seninle evleneyim dedi bende yakası açık kıyafetleri bıraktım kalçamı kapatacak seyler giymeye başladım falan filan derken 14 şubatta evlenme teklifi etti ailem istmedi iş yüzünden ben kamuda çlışıyorum o özel sektörde yaşlarımız ben 29-30 ben iki yüksekokul bitirdim bir lisans o lise mezunu ailem bunlardan dolayı istmedi sordular soruşturdular iyi dedi etraf ailemde ben istiyorum diye tamam dediler nişan kıyafeti almaya kayınvalidem ile gittik ben önceden bi iki yere bakup begenmiştim onlarıda götürdüm benim begendigimi begenmediler sonra ben kabarık bişiye tamam dedim eve geldik annem çok kabarık oldugunu hem söz hem nişan bi arada olacak odlugu için uygun degil dedi nişanlımı arayıp söyledim bana annemlere karsı zaten saygıszılık yaptın onları gezdirdin şimdide vazgemekmi istiyorsun ya o olacak yada tesettür giyeceksin dedi bende dedim ben açıgım .istemiyorsan kalır bu iş dedi benim aglamlar dinir krzileri falan korktum aileler araya girdi falan benim begendigim d,ger elbise oldu kısa kol ve v yakaydı dedi yakası kapanacak kolları uzayacak dedi artık sorun yaratmamak için tamam dedim yaptırdım güzel oldu ama ilk halinden bambaska bir elbise oldu .kıyafet yüzünden beni cezalandırdı ve fotograf çekimine götürmedi .kendimi teselli ettim tlfla çekildi çıktı yaparım dedim. 27 gün önce nişanı yaptık güzel eglenceli oldu ama hepsi o kadar bir hafta sonra anneler günüydü ben hediye aldım kayınvalideme gittim ama o benim annemi aramadı bile annemin çok zoruna gitti benimde gitti söyledim ama yoğundum çalışıyordum dedi agladım ama elime gecen hiç bişi olmadı neredeyse bi aydır nişanlıyız ve kavgalıyız mesajlaşmıyoruz konusmuyoruz ve bir gün bile dısarı çıkmadık pazar günü aradım dısarı çıkalım dedim iftardan sonra mırın kırın yaptı yok dedi ben ısrar edince üç ay sonra evlenecegiz birbirmizi hep görecegiz dedi ben ısrar edince param yok dedi ben dedim benim var dedim orda kıyamet koptu napayım senin varsa falan filan .mesele para degil öyle olsa her gün sigaraya 11 tl vermez dısarıya çıkmak illa yemge cafeye gitmek degil. parkada gidebilrsin beraber yürüyüşte yapabilirsin ama benimle buluşmak istemiyor eskidende ben sevmezdi ama haftada iki üç çıkar sinemya cafeye gider beraber zaman geçirirdik ama nişanlandıktan sonra bir kere bile çıkmadık ve çok zoruma gidiyor etraftan soruyorlar nişanlılık nasıl gidiyor rahat rahat gezip tozuyorsunudr diye çok yogun çalısıyor falan deyip geçiştiryorum her gün ama her gün aglıyorum artık kendime engel olamıyorum yolda işte göz yaşlarıma hakim olamıyorum çünkü nefsime agır geliyor .beni dısarı çıkarsa bi çiçek yollasa yollamayı bıraktım parktan koparık getirse dünyalar benim olacak görüyorum duyuyorum nişanlıyken geziyorlar tozuyorlar nişanlıları çeyizlerine hediyeler alıyorlar. ama benimkinde hiç bişi yok .beni kölesi gibi görüyor gel dediginde geldigi git dediğinde gittiği sürekli kavga çıkarır ve bana kavgacı der ben hiç bişi söyleyemem korkumdan tartısmam bile hakretler eder defol git der rahat der huzur ver der ..yaz geldi kısa kol giyemiyorum korkumdan bu dönem okulum sondu bırakmadı okula gideyim gidersem kavga dövüş tripler .eskiden aksam oldumu evde durmazdım yani bununla tasımadan önce sürekli ark dısarda kardeşlerimle tatile giderdim.şimdi kardeşlerimle gidemiyorum arkadaşlarımla çıkamıyorum.üç beş yakın kız ark var korkumdan onlarla buluşacagım diyemiyorum onlarda evliler çoçukları var ama rahat rahat otrup kahvelerini içebiliyorlar kendiside bunu biliyor sen asla öyle olamazsın bensiz bi yere gideemzsin diyor.arabyla tek basıma dısarı çıkamıyorum basıma bir iş gelirmiş...benim tek derdim gezmek arkadaşlarım ve kıyafetimmiş hem bunu söylüyor ama yemin ederimki öyle degil artıkm kaldıramıyorum keşke sözden önce kıyafet yüzünden çıkan kavgada bitip gitseymiş bu kadar yıpranmaz bu kadar aglamazdım.nişanı atmak istiyorum ama cevreden tepkilerden korkuyorum duyuldu artık agustosta düğün var herekse söylendi seviyorum da ama böyle nasıl oalcak bilmiyorum anneme söyledim benimle ilgilenmediği için ayrılmak istedigimi annem bosver dedi yanında dursun koca mı koca dedi. yarın bize iftara gelecekler ailem çagırdı herkesin içinde söyleyip kurtulmak istiyorum .kendimi ezik içine sindirilmiş hor görülen kişiliginden ödün vermiş kişiliksiz olarak görüyorum mutsuzummmmm
sırf bir baskası laf soyleyecek diye istemedigin biriyle evlenip hayatını mahfetme herseyi cekicek olan sensin hayati yaaiycaak olan sensin kimsenin umranda olmaz yarin obur gun daha kotu oldugunda bosandgnda bu sefer falanci aoyleymis filanci boyleymis kocasi birakti onu derler aklini basina topla

Sözden önce bitip gitseydi keşke demişsiniz ya..Evlenince de keşke nişanda bitseydi diyeceksiniz.Bu adamın size yaşattıkları yaşatacaklarının teminatıdır.Kapanırsanız dahi bu adamın durulacağını düşünmüyorum ben.Arızalı bir tip,yastığı neden buraya koydun diye kavga bile çıkartabilir.Adam sizi sevmiyor,size saygı duymuyor.Lütfen yakmayın kendinizi lütfen..Bi kez geleceksiniz dünyaya,değer mi bu adam için ömrünüzü yakmaya?

Hayatini kendin icin yasa. Baskasi icin yasarsan sonuclarina onlar degil sen katlanacaksin bunu unutma.

Evlende gör dunyanin kac bucak olduğunu. Kafayimi yedin böyle bir adamla bir ömür hayat gecer mi?

Mrblar nerden başlasam bilmiyorum bundan bir bucuk yıl önce kardeşimin iş arkadasıyla tanıştım görüşmeye başladık ilk ay sonu beni ailesiyle tanıştırdı ertesi gün eski erkek arkadasım ortaya çıktı beni tehdit etmeler nişanlıma gidip hakkımda olmadık seyler söyler söylemler onun akrablarına söylemeler falan derken çok sıkıntılı bir dönem geçirdim bu sırada nişanlım hem yanımda oldu destek oldu aştık sorunları ben açık bir insanım hem çalışıyorum hem okuyorum haliyle kızlı erkekli arkadaşlarım vardı nişnalım hoşlanmıyor diye numaramı degiştim sosyal hesaplarda erkekleri çıkardım kavgalar dövüşler olmasın defalarca beni terk etti gittim özür diledim pişmanım dedim kendimi affetirdim.ocak ayında kendisine dedim eger beni istiyorsan bu iş ciddiyete binsin dedim oda kendini düzelt çeki düzen ver oturmasını kalkmasını bil bende seninle evleneyim dedi bende yakası açık kıyafetleri bıraktım kalçamı kapatacak seyler giymeye başladım falan filan derken 14 şubatta evlenme teklifi etti ailem istmedi iş yüzünden ben kamuda çlışıyorum o özel sektörde yaşlarımız ben 29-30 ben iki yüksekokul bitirdim bir lisans o lise mezunu ailem bunlardan dolayı istmedi sordular soruşturdular iyi dedi etraf ailemde ben istiyorum diye tamam dediler nişan kıyafeti almaya kayınvalidem ile gittik ben önceden bi iki yere bakup begenmiştim onlarıda götürdüm benim begendigimi begenmediler sonra ben kabarık bişiye tamam dedim eve geldik annem çok kabarık oldugunu hem söz hem nişan bi arada olacak odlugu için uygun degil dedi nişanlımı arayıp söyledim bana annemlere karsı zaten saygıszılık yaptın onları gezdirdin şimdide vazgemekmi istiyorsun ya o olacak yada tesettür giyeceksin dedi bende dedim ben açıgım .istemiyorsan kalır bu iş dedi benim aglamlar dinir krzileri falan korktum aileler araya girdi falan benim begendigim d,ger elbise oldu kısa kol ve v yakaydı dedi yakası kapanacak kolları uzayacak dedi artık sorun yaratmamak için tamam dedim yaptırdım güzel oldu ama ilk halinden bambaska bir elbise oldu .kıyafet yüzünden beni cezalandırdı ve fotograf çekimine götürmedi .kendimi teselli ettim tlfla çekildi çıktı yaparım dedim. 27 gün önce nişanı yaptık güzel eglenceli oldu ama hepsi o kadar bir hafta sonra anneler günüydü ben hediye aldım kayınvalideme gittim ama o benim annemi aramadı bile annemin çok zoruna gitti benimde gitti söyledim ama yoğundum çalışıyordum dedi agladım ama elime gecen hiç bişi olmadı neredeyse bi aydır nişanlıyız ve kavgalıyız mesajlaşmıyoruz konusmuyoruz ve bir gün bile dısarı çıkmadık pazar günü aradım dısarı çıkalım dedim iftardan sonra mırın kırın yaptı yok dedi ben ısrar edince üç ay sonra evlenecegiz birbirmizi hep görecegiz dedi ben ısrar edince param yok dedi ben dedim benim var dedim orda kıyamet koptu napayım senin varsa falan filan .mesele para degil öyle olsa her gün sigaraya 11 tl vermez dısarıya çıkmak illa yemge cafeye gitmek degil. parkada gidebilrsin beraber yürüyüşte yapabilirsin ama benimle buluşmak istemiyor eskidende ben sevmezdi ama haftada iki üç çıkar sinemya cafeye gider beraber zaman geçirirdik ama nişanlandıktan sonra bir kere bile çıkmadık ve çok zoruma gidiyor etraftan soruyorlar nişanlılık nasıl gidiyor rahat rahat gezip tozuyorsunudr diye çok yogun çalısıyor falan deyip geçiştiryorum her gün ama her gün aglıyorum artık kendime engel olamıyorum yolda işte göz yaşlarıma hakim olamıyorum çünkü nefsime agır geliyor .beni dısarı çıkarsa bi çiçek yollasa yollamayı bıraktım parktan koparık getirse dünyalar benim olacak görüyorum duyuyorum nişanlıyken geziyorlar tozuyorlar nişanlıları çeyizlerine hediyeler alıyorlar. ama benimkinde hiç bişi yok .beni kölesi gibi görüyor gel dediginde geldigi git dediğinde gittiği sürekli kavga çıkarır ve bana kavgacı der ben hiç bişi söyleyemem korkumdan tartısmam bile hakretler eder defol git der rahat der huzur ver der ..yaz geldi kısa kol giyemiyorum korkumdan bu dönem okulum sondu bırakmadı okula gideyim gidersem kavga dövüş tripler .eskiden aksam oldumu evde durmazdım yani bununla tasımadan önce sürekli ark dısarda kardeşlerimle tatile giderdim.şimdi kardeşlerimle gidemiyorum arkadaşlarımla çıkamıyorum.üç beş yakın kız ark var korkumdan onlarla buluşacagım diyemiyorum onlarda evliler çoçukları var ama rahat rahat otrup kahvelerini içebiliyorlar kendiside bunu biliyor sen asla öyle olamazsın bensiz bi yere gideemzsin diyor.arabyla tek basıma dısarı çıkamıyorum basıma bir iş gelirmiş...benim tek derdim gezmek arkadaşlarım ve kıyafetimmiş hem bunu söylüyor ama yemin ederimki öyle degil artıkm kaldıramıyorum keşke sözden önce kıyafet yüzünden çıkan kavgada bitip gitseymiş bu kadar yıpranmaz bu kadar aglamazdım.nişanı atmak istiyorum ama cevreden tepkilerden korkuyorum duyuldu artık agustosta düğün var herekse söylendi seviyorum da ama böyle nasıl oalcak bilmiyorum anneme söyledim benimle ilgilenmediği için ayrılmak istedigimi annem bosver dedi yanında dursun koca mı koca dedi. yarın bize iftara gelecekler ailem çagırdı herkesin içinde söyleyip kurtulmak istiyorum .kendimi ezik içine sindirilmiş hor görülen kişiliginden ödün vermiş kişiliksiz olarak görüyorum mutsuzummmmm
Mrblar nerden başlasam bilmiyorum bundan bir bucuk yıl önce kardeşimin iş arkadasıyla tanıştım görüşmeye başladık ilk ay sonu beni ailesiyle tanıştırdı ertesi gün eski erkek arkadasım ortaya çıktı beni tehdit etmeler nişanlıma gidip hakkımda olmadık seyler söyler söylemler onun akrablarına söylemeler falan derken çok sıkıntılı bir dönem geçirdim bu sırada nişanlım hem yanımda oldu destek oldu aştık sorunları ben açık bir insanım hem çalışıyorum hem okuyorum haliyle kızlı erkekli arkadaşlarım vardı nişnalım hoşlanmıyor diye numaramı degiştim sosyal hesaplarda erkekleri çıkardım kavgalar dövüşler olmasın defalarca beni terk etti gittim özür diledim pişmanım dedim kendimi affetirdim.ocak ayında kendisine dedim eger beni istiyorsan bu iş ciddiyete binsin dedim oda kendini düzelt çeki düzen ver oturmasını kalkmasını bil bende seninle evleneyim dedi bende yakası açık kıyafetleri bıraktım kalçamı kapatacak seyler giymeye başladım falan filan derken 14 şubatta evlenme teklifi etti ailem istmedi iş yüzünden ben kamuda çlışıyorum o özel sektörde yaşlarımız ben 29-30 ben iki yüksekokul bitirdim bir lisans o lise mezunu ailem bunlardan dolayı istmedi sordular soruşturdular iyi dedi etraf ailemde ben istiyorum diye tamam dediler nişan kıyafeti almaya kayınvalidem ile gittik ben önceden bi iki yere bakup begenmiştim onlarıda götürdüm benim begendigimi begenmediler sonra ben kabarık bişiye tamam dedim eve geldik annem çok kabarık oldugunu hem söz hem nişan bi arada olacak odlugu için uygun degil dedi nişanlımı arayıp söyledim bana annemlere karsı zaten saygıszılık yaptın onları gezdirdin şimdide vazgemekmi istiyorsun ya o olacak yada tesettür giyeceksin dedi bende dedim ben açıgım .istemiyorsan kalır bu iş dedi benim aglamlar dinir krzileri falan korktum aileler araya girdi falan benim begendigim d,ger elbise oldu kısa kol ve v yakaydı dedi yakası kapanacak kolları uzayacak dedi artık sorun yaratmamak için tamam dedim yaptırdım güzel oldu ama ilk halinden bambaska bir elbise oldu .kıyafet yüzünden beni cezalandırdı ve fotograf çekimine götürmedi .kendimi teselli ettim tlfla çekildi çıktı yaparım dedim. 27 gün önce nişanı yaptık güzel eglenceli oldu ama hepsi o kadar bir hafta sonra anneler günüydü ben hediye aldım kayınvalideme gittim ama o benim annemi aramadı bile annemin çok zoruna gitti benimde gitti söyledim ama yoğundum çalışıyordum dedi agladım ama elime gecen hiç bişi olmadı neredeyse bi aydır nişanlıyız ve kavgalıyız mesajlaşmıyoruz konusmuyoruz ve bir gün bile dısarı çıkmadık pazar günü aradım dısarı çıkalım dedim iftardan sonra mırın kırın yaptı yok dedi ben ısrar edince üç ay sonra evlenecegiz birbirmizi hep görecegiz dedi ben ısrar edince param yok dedi ben dedim benim var dedim orda kıyamet koptu napayım senin varsa falan filan .mesele para degil öyle olsa her gün sigaraya 11 tl vermez dısarıya çıkmak illa yemge cafeye gitmek degil. parkada gidebilrsin beraber yürüyüşte yapabilirsin ama benimle buluşmak istemiyor eskidende ben sevmezdi ama haftada iki üç çıkar sinemya cafeye gider beraber zaman geçirirdik ama nişanlandıktan sonra bir kere bile çıkmadık ve çok zoruma gidiyor etraftan soruyorlar nişanlılık nasıl gidiyor rahat rahat gezip tozuyorsunudr diye çok yogun çalısıyor falan deyip geçiştiryorum her gün ama her gün aglıyorum artık kendime engel olamıyorum yolda işte göz yaşlarıma hakim olamıyorum çünkü nefsime agır geliyor .beni dısarı çıkarsa bi çiçek yollasa yollamayı bıraktım parktan koparık getirse dünyalar benim olacak görüyorum duyuyorum nişanlıyken geziyorlar tozuyorlar nişanlıları çeyizlerine hediyeler alıyorlar. ama benimkinde hiç bişi yok .beni kölesi gibi görüyor gel dediginde geldigi git dediğinde gittiği sürekli kavga çıkarır ve bana kavgacı der ben hiç bişi söyleyemem korkumdan tartısmam bile hakretler eder defol git der rahat der huzur ver der ..yaz geldi kısa kol giyemiyorum korkumdan bu dönem okulum sondu bırakmadı okula gideyim gidersem kavga dövüş tripler .eskiden aksam oldumu evde durmazdım yani bununla tasımadan önce sürekli ark dısarda kardeşlerimle tatile giderdim.şimdi kardeşlerimle gidemiyorum arkadaşlarımla çıkamıyorum.üç beş yakın kız ark var korkumdan onlarla buluşacagım diyemiyorum onlarda evliler çoçukları var ama rahat rahat otrup kahvelerini içebiliyorlar kendiside bunu biliyor sen asla öyle olamazsın bensiz bi yere gideemzsin diyor.arabyla tek basıma dısarı çıkamıyorum basıma bir iş gelirmiş...benim tek derdim gezmek arkadaşlarım ve kıyafetimmiş hem bunu söylüyor ama yemin ederimki öyle degil artıkm kaldıramıyorum keşke sözden önce kıyafet yüzünden çıkan kavgada bitip gitseymiş bu kadar yıpranmaz bu kadar aglamazdım.nişanı atmak istiyorum ama cevreden tepkilerden korkuyorum duyuldu artık agustosta düğün var herekse söylendi seviyorum da ama böyle nasıl oalcak bilmiyorum anneme söyledim benimle ilgilenmediği için ayrılmak istedigimi annem bosver dedi yanında dursun koca mı koca dedi. yarın bize iftara gelecekler ailem çagırdı herkesin içinde söyleyip kurtulmak istiyorum .kendimi ezik içine sindirilmiş hor görülen kişiliginden ödün vermiş kişiliksiz olarak görüyorum mutsuzummmmm[/

Millete göre yaşama kendinden ödün verme o eve girince senle nişanlın kalcaksın ömür boyu böle olur değişmez o huylu huyundan vazgeçmez yol yakınken bitir şimdi ağla ilerde çok aglıcagına . BİTİRRRR MİLLETİ S... ET..

Nişanlınızla ilgili hiç iyi bir taraf göremedim. Zaten mutsuzsunuz.sonra da mutsuz bir evliliğe başlamayın..nişanlılık tanıma sürecidir.. Size kesinlikle saygısı olmayan bir adamla yapamazsınız... Benim bir arkadaşım imamla evli ve açık saçlı..dinde saygı budur zaten.. Evlenince zaten tesettüre zorlayacak.. Ama bizim insanımızın çoğu bilmez ki tesettür kıyafetle değil, ahlakladır.. Lütfen kimsenin size göstermediği saygıyı siz kendinize gösterin. Kamuda memursunuz..evlilik bir kurtuluş değil, işkenceye dönüşmesin..lise mezunu olmanın ezikliği ile de hareket ediyor olabilir.. Bunun hep böyle gitmesi yüksek ihtimal..ayrıca evet çok mutlu nişanlılar var çevremde. Başta kuzenim..ikisi de akşamı zor ediyoruz diyor birbirimizi görmek için..maşallah herkes imreniyor..cafeye sinemaya gidemeseler bile şöyle bir yürüyüş yapıyolar mahallede..yolda buldukları değişik bir taş bile vitrinde baş köşede..lütfen etrafınıza bakın, nişanlılık tanıma sürecidir.iyi düşünün, öyle ciddi bir karar verin derim

Ben olsam evlenmezdim. Sonra aglayacagima şimdi ağlarım. Ne size ilgi gösteriyor ne aile ile samimi olmak istiyor. Bencil bir kişilik. Allah sabır versin size. İnşallah en kisa surede eski huzurunuza kavuşursunuz.

Böyle bi adamı nasıl sevebiliyosun? Sana Düzel dediğinde tekmeyi bassaydin ya.hem bikaç ayda ne sevgisi bu? Nerden geliyo bu yokluk, erkek mi kalmadı allah askina:kızgın:

bence sen de sevmiyorsun.
evde kalma korkusu, laf söz olur korkusu yaşıyorsun.

ama boşver. çocuklu ve dul kalmak daha kötü değil mi ileriye bakınca?

gezmek tozmak arkadaşlarla takılmak yasak. işe gidip para kazanmanı neden yasaklamadı hayret?

Lütfen cesur olun, korkmayın ve bu ilişkiyi sonlandırın sevgili mlt44 mlt44 . Okurken inanın benim ruhum daraldı buradan. Erkek arkadaşınız baskıcı ve despot biri. Aşağılık kompleksine sahip bir profil çiziyor ve buna uygun olarak da sizi sindirmiş. Silkelenin ve kendinize gelin. Hayatınızı sahiplenin boşverin başkalarını.

acilen bırak şu adamı neden uğraşıyorsun zaten sen sen değilsin artık o adamın kafasında çizdiği profil deki kadın olma yoluna doğru ilerliyorsun....MALESEF

O kadar okulu boşuna okumuşsunuz kusura bakmayın ama.
Resmen adam sizle devam etsin diye uğraşmış, ne derse yapıp, o kalıba girmişsiniz.
Biraz kendinize saygınız olsun.

Nişan tanıma evresidir onu da geçtim bu adam (pardon adam dedim) ne olduğunu sana en başta göstermiş ne demek gidip yalvarmalar özür dlemeler bu kadar mı değersizsin sen bu kadar mı düştün aşktan öldün ne demek seni cezalandırması onu giyme bunu giyme demesi sen bu kadar değersiz bir varlık mısın bende nişan attım hemde düğüne 2 ay kala bu çok zor bişey değil bir de memursun yani 29 yaşına gelmişsin benden büyüksün ki daha mantıklı düşünmen gerek ama sana gerçekten hayret ettim ve pess dedim.

X