Nişanlımın ailesi ve ailem küs ve nişanlım barışmıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Adam baştan aşağı sıkıntılı biri ve hala nişanlım diyosunuz.
Hayir o gun ayrildim 17 gun oldu. Cok inanmistim bu sefer mutlu olacagima ve cok buyuk hayal kirikligi yasadim ve bir turlu kendimi toparlayamiyorum ailenle benim aramdaki ayrimi yapamiyorsun dedikce kendimi sucluyorum

konu sahibi ölmeyi bayılmak, 3. sayfa haberlerini de şaka sanıyor bence. yazık okumuş yüksek lisans yapmış ama hayatı hiç öğrenememiş demek ki. ona değil de ana babasına üzülüyorum. canları yanacak kızlarını her gün dayak yemiş suratla görünce. ki eninde sonunda mezarını ziyaret edecekleri belli.
adam intihar meyilli değil adam öldürme meyilli. ama konu sahibi hala papağan gibi aynı şeyleri tekrarlıyor.
madem bu kadar istiyor, canı da kıymetli değil, gidip evlensin en temizi.
hepimizi sinir hastası etti 2 dakkada.

Hayir o gun ayrildim 17 gun oldu. Cok inanmistim bu sefer mutlu olacagima ve cok buyuk hayal kirikligi yasadim ve bir turlu kendimi toparlayamiyorum ailenle benim aramdaki ayrimi yapamiyorsun dedikce kendimi sucluyorum

hala görüşüyorsunuz demek ki ayrılmamışsınız. ailenizin emeklerine yazık cidden.

Cok haklisiniz. Geri donmeyi asla dusunmuyorum ama kendimi de toparlayamiyorum bu ruh halinden cikamiyorum yoluma devam edemiyorum

Yok zaten o kavga gunu ayrildim 17 gun oldu 17 gundur depresyondayim saglikli dusunemiyorum o ailemi sucladikca beni secemiyorsun dedikce kendimi suclamaya basladim her seyin farkindayim ama bir turlu yoluma devam edemiyorum
Canim sen konuşmaya devam ediyorsun o yüzden hicbirsey demiyor sana sen bi ona bitti de de gör.
Cok ciddiyim bu adamla devam edersen şiddet görürsün ve ins bu kadarıyla kalir diyorum sana.
Bu ask olamaz sen takinti yapmışsın resmen

28 yaşına gelip hâlâ ne yapmam gerekiyor diye soruyorsanız bence size söylenecek pek bisey yok.Ama nedense içimden bir ses ailenizin de pek masum olmadığını söylüyor.

Ayrılmışsiniz işte hala görüşmeyin kesin irtibatı.

8 yıllık ayrılıktan sonra yara bandı mı oldu aceba bu eski nişanli?

Şu an hiç sağlıklı düşünemiyorsunuz .

Sizi manipüle etmiş kendinizi ve ailenizi suçlu olduğunu düşünmenizi sağlayıp bunu sizi inandırmis.

Kurtulduğunuz için kurban kesmeniz lazım bence.

En kuzu erkek bile evlenince anne baba konularında aslan kesiliyor .

Kaybeden siz olursunuz.

Acilen tedavi olun.

O güzel günleri unut ve kaç, bir insanda olmaması gereken her şey var bu adamda. Bir yıl ağlamak ömür boyu ağlamaktan iyidir.
Aşkımıza sahip çık falan filan hikaye, senin aşık olsuğun adam değil zaten o, eğitim seviyesi bile yalan, yalancıya neden sahip çıkacaksın, yalan söylemeye devam etsin diye mi

Evli değilim ama konuyu okurken kendimi konu sahibinin yerine değil de istemsizce anne babasının yerine koydugumu fark ettim. Hani normal bir durum olsa anne babası ne halin varsa gör, iyi git evlen boşan sonra anlarsın der. Ben de olsam böyle derdim heralde. Ama bu konu böyle denilecek bir şey değil ki. Burada boşanmak çok iyimser bir bakis acısı olur. İnsan hayata bir kere geliyor ve evladının böyle pisi pisisine tabiri caizse ölume doğru yol alır gibi evlenmesi insanı delirtir. Ben konuyu okurken de çok sinirlendim, zaten şaşırdım da baya verdiği cevaplarla iyice sinirim bozuldu. Büyük konusmak istemiyorum ama kendi evladım olsa zorla hastaneye kapatılmasına razı gelirdim yine de böyle biriyle evlenmesin derdim. Konu sahibi mantiksiz düşünüyor canı kıymetli değil belki ama anne babasına üzüldüm. Onlara da akıl sır erdiremedim gerçi nasıl bu kadar sakin kalabilmisler. Biz burada okurken bile sinir hastası olduk.

Uzun uzun yazmissiniz cok tesekkur ederim ilgilendiginiz icin gercekten . Evet saglikli dusunemiyorum her yerimde yaralar cikti psikolojim bozuldu 15gunde 5 kilo verdim uyuyamiyorum

Uzun uzun yazmissiniz cok tesekkur ederim ilgilendiginiz icin gercekten . Evet saglikli dusunemiyorum her yerimde yaralar cikti psikolojim bozuldu 15gunde 5 kilo verdim uyuyamiyorum
Rica ederim. Geçmiş olsun oncelikle. Suan ne yapmayı düşünüyorsunuz?

bence ailesinin haberi yok görüştüklerinden.
en baştada baba araştırmış, haklarında iyi şeyler duymamış ama konu sahibi ısrarla tanımak istemiş.
bence konu sahibinin aşk ilişkilerine zaafı var. hayatında birinin olması çok önemli ve biraz sevgi görünce ikna oluyor.
bu çocuktan kurtulsa başkası da çok rahat kandırabilir.
o nedenle acilen bir psikolog yada psikiyatrist ile görüşmesi lazım.

Çok tesekkur ederim vakit ayirip derdime ortak olup akil verdiginiz icin ben de artik mantikli dusunup gecmisi arkamda birakmaya calisacagim

Aynen öyle. Umarım bu yazılanları dikkate alır konu sahibi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…