Nişanlımın arkadaşının eşi

Katılıyorum yatılı kalmak nedir bekar evinde evli çiftin

Nisanlınız durumdan rahatsızlık duysa bir şekilde bunu arkadaşına izah ederdi bence keşke siz karismasaydiniz ? Birde güzel dinimiz diye bahsediyorsunuz ama nişanlımla biz uyuyoruz o yatakta diyorsunuz bizim güzel dinimizde buda ayıp günah bir şey yazarken kendinizle celisiyorsunuz farkında değilsiniz.

En önemlisi bekar evinde kadın gelmiş kalmışta madem diğer erkeklerde buna göz yummuşsa ona sende başkasıda bişey diyemez kendileri evdeki yaşayanlar yani istemese o adamlar orada kalamaz bitti

Yani o kızın kokusunuda o kadının kocası almış denektir öyle değil mi ama

Konu sahibi uzakta. Geldiğinde orada kalır da bu arkadaş ve eşi sadece 30 dk lık mesafede..onlara ne oluyor da evlerine gitmek yerine orada kalıyorlar.bu insanlar çalışmıyor mu?ev düzenleri yokmu?zırt pırt nişanlının evindeler...hele hele başkasının çarşafında yatmak iğrenç

Keske bu tavri nisanliniz koysaydi. Nisanlinizda onlarda kaliyormu peki. Bekar olan arkadasin evlinin evinde kalmasi daha uygun sanki. Sonucta nisanliniz bir kisi onlar uc kisi. Evlerinin duzenide ona goredir. Bekar bi erkegin evinde kalmak ne bileyim biz ailecek esimin kardesine gideriz pek hijyenik gelmez bana

Siz evli çocuklu kadını kıskanmışsınız. Nişanlınız kendisi basiret gösterip istemiyorum abi gelme de getirme de karını bebeğini diyememiş. Siz de kadına koku moku diyerek ifrit etmişsiniz. Çok garip bir ilişkiniz var. Evliliğinizdeki maceralarınız nasıl olacak kim bilir

Kadının bebekle bekar evıne gıtmesı degısık. Sızın nısanlımın kokusu dıyıp durmanızda degısık. Ama su olabılıt adam nısanlınıza gıtmeyı sevuyordur kadında cok kıskancsa bekar evıne gondermek ıstemıyordur yanında gıdıyordur. Nısanlınıza asık oödugunu dusunmedım ben sız bıraz oyle dusunmus gibisiniz ama. Neyse zaten yasaklar geldı herkes kendı evınde kalsın hepınız rahatlayınn.

Bence de ustelik kadin esini birakip geri de donebilir sahsen oyle yapardim ki evli barkli cocugu olan bir adamin da bekar evinde kalmasi bence tuhaf ne isin var esin cocugun gece birsey olsa Allah Allah
Ehliyet almamis bu yasina kadar da bu kadar mi zor

Ohaaa diyeceğim budur la kalamicam tutamicam cenemi nisanlinin arkadasi cok genişmis yalniz

Abbooo kabak kocaya patladi asdfghjkl kilibik iste nabcannnn bu konudaki herkes migdemi bulandirdi

Hem nişanlımın evinde kalıyorum onunla uyuyorum diyor sonra kadının yaptığının dinimizle bağdaşmamasından dem vuruyor... Şark kurnazlığı mıydı neydi bu?
Dinime küfreden Müslüman olsa da olabilir di kanimca zira ayyy uyusada su cocuklar bende teli kapatsam yoksa yorganin altindan kihkihlerime herif gelecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…