nurovic diyet yolculuğu

Su cok önemli ama direk etkisi olurmu onu bilmiyorum ama vücut susuz kaldıgında su tutabilir ödeme sebep olabilir belkide
Birde senin menulerine baktığımda genelde yağ yüksek protein az karbonhidrat düşük oradada bir hata var gibi canım protein alımını arttır hem tokluk hissi sağlar hemde kasları destekler metabolızmanı hızlandırır kilo vermene yardımcı olur yağ alımını bır tık daha azaltıp biraz daha karbonhidrat alabilirsin oda kasları besler vücudun ihtiyacı olan kadarını alırsan saglıklı şeylerden tabiki cok faydalı olur
Ala ala ben hiç dikkat etmedim yağ olayına. Hindistan Cevizi yağı mi yuksektiyor bu oranı acaba. Çünkü yağ tuketmiyorum ben beynim yandi yine.

Ala ala ben hiç dikkat etmedim yağ olayına. Hindistan Cevizi yağı mi yuksektiyor bu oranı acaba. Çünkü yağ tuketmiyorum ben beynim yandi yine.
Yediklerini eklerken bak hangisi yükseltiyor ona göre ayarla canım oda olabilir nekadar kattıgına dikkat et o saglıklı yağ fazla tuketmedigin sürece zararı olmaz
2.5 lt lik matara aldım. Artık bardak saymaktan gına geldiydi.
Ben saymıyorum ama baya iciom spordan dolayı mıgdem catlıo şu içmekten 😂 en az 3 lt rahat var ama iyi yapmıssın en azından takıp edersin rahatça nekadar içtiğini 2.5 lt yeter günlük sporu arttırırsan suyuda ona göre arttırırsın tabi

Ben günde 3 lt su iciyordum. Bu hafta çok ihmal ettim. Neredeyse 1 lt ye düştü su alımım. Acaba diyorum bu yüzden mi yerimde saydım.
Pazara kadar çok su içmeye devam bakalım nolcak :KK70:
olabilir canım bence suyun çok etkisi var zayıflamamıza
Hepimiz aynı hatayı yapıyoruz 😂 ah gidi biz 😂
Pazar günü tartı günü ogune kadar tartılmıcam daha sonra sadece yine pazardan pazara en saglıklısı bu yoksa aklımızı yitiricez 😂
ben bu sabah tartıldım bidaha haftaya cumartesiye kadar tartılmayacağım. 57.3 halaaaaaa

selam kızlar dünkü menüm

sabah
hindiba kahve

öğle 12:00
laktozsuz süt + çilek+ 1 ceviz+ 1 tk fıstık ezmesi+1 kaşık yulaf ile shake yaptım onu içtim

ara
türk kahvesi
1 adet hurma topu
actıvıa
4 adet form bisküvi

akşam 20:00
2 parça tavuk
biraz patates kızarmış
çilekli limonata
salata

50 dk yürüyüş
15 dk göbek - karın egzersizi
2,5 lt su

bugünkü menümüde paylaşayım çünkü hazırlayıp evden getirdim. yarın yoğun bi gün olucak yazamam sonra

sabah
hindiba kahva

öğle 12:00
haşlanmış 1 yumurta
peynir
5 zeytin
domates salatalık

ara
türk kahvesi
1 adet hurma topu

akşam 17:00
tonbalıklı saata 1 kase

1,5 saat tempolu yürüyüş yaptık bugün arkadaşımla
dukan bira yaptım birde bugün ödem atmak için (yeşilçay+soda+limon ile) onu içiyorum

Sabah sporu:
16 dakika karın egzersizi

Öglen sporu:
20 dakika 5kilo dambıl ile tüm vücut+aralarda koşu
27 dakika leslie benzeri kardiyo videosu
4 dakika esneme soğuma egzersizi

Akşam sporu: 23.30 gibi yapıcam
25 dakika tüm vücut + kardiyo
10 dakika yağ yakım antrenmanı
12 dakika leslie tarzı tempolu video
3 dakika soguma esneme egzersizi

Yoğurt kürüne başlıyorum bugün yıllar önce de yapmıştım faydası oluyor hemde tokluk sağlar bir kaç hafta denicem 😊

Eklentiler

• IMG_20240524_191519.jpg
    IMG_20240524_191519.jpg
    56,4 KB · Görüntüleme: 8
  • IMG_20240524_191506.jpg
    IMG_20240524_191506.jpg
    67,8 KB · Görüntüleme: 11
  • IMG_20240524_191444.jpg
    IMG_20240524_191444.jpg
    68 KB · Görüntüleme: 8
42. Gün

Öğlen
2 adet haşlanmış yumurta
40 gr ezine peyniri
30 gr tam buğday ekmeği

Ara öğün
Hindistan Cevizli collejenli filtre kahve

Akşam
1 porsiyon menemen
1 ince dilim ekmek

Eklentiler

• IMG-20240524-WA0006.jpg
    IMG-20240524-WA0006.jpg
    38,3 KB · Görüntüleme: 8
Kızlar yatmadan bir tartılıyım dedim şeytan dürttü galiba normalde gece tartılmam yedim içtim diye ama yoğurt kürünüde yapmadım canım cok tatli istedi diye 1 hurma topu ve 1 parça cıkolata yedim onun yerine kilom -600 gram geldi birde sabah bakıcam ne çıkacak merak ettim cok fark olacak mı sanırım ödem yaptım bır kaç gün
sonra da onu attım 1 günde 600 gram eksi olmaz yoksa sizdede böyle oldu belkide birden eksileceksiniz vücudumuz su tutmuş olabilir

Eklentiler

• IMG_20240525_013616.jpg
    IMG_20240525_013616.jpg
    28,7 KB · Görüntüleme: 9

Arkadaşlar ben p.tesi başlıyorum.
Daha önceki diyet yolculuğumda da yapmıştım 2 kg üstü kilo verdirmisti.

Ben böyle kısa süreli detoxlari seviyorum.
Benle beraber uygulamak isteyen olursa beklerim :KK66:

Normalde bende 1 kg ya yakın fark olur akşam ve sabah arasında kiz
Spor sonrası tartılıyorum ya ondan olabilir mi acaba miğdem bosalmıs oluo bende anlamadım 😂 bu günde denedim öğlen sporundan sonra tartıldım 63.95 çıktım tok karnına su falanda içmiştim spor öncesi anlamadım ki 😂 bende tokluk 350 500 gram arası fark ediyo galıba hızlımı sindiriyorum acaba miğde çabuk boşalıo yoksa normalde 1 buçuk kilo kadar fark ederdi önceden öyleydi yani

Kızlar, yarın evinde tartısı olanlardan tartı bilgisi rica ediyorum.

Kiloları guncelleyelim.
Tamam canım 💐

Arkadaşlar ben p.tesi başlıyorum.
Daha önceki diyet yolculuğumda da yapmıştım 2 kg üstü kilo verdirmisti.

Ben böyle kısa süreli detoxlari seviyorum.
Benle beraber uygulamak isteyen olursa beklerim :KK66:

Afiyet olsun ve kolay gelsin canım 💐 ben şimdilik detox yapmıcam kilo takılma durumu olur uzun süre gitmez se ozaman denerim şuan iyi gidiyor bozmim hızlı vermek istemiyorum yavaş gitsin doyarak kilo vermek eğlenceli ben aclıga gelemıom çünkü sinir tavan yapıo sigarada içiyorum malesef o yüzden zor oluo sporda cok yapıom bu sefer enerjim yerlerde oluo spordaki performansımda düşer ama şöyle olabilir koruma dönemi sporu yarı yarıya azaltıcam ozaman bir kaç gün denerim bunu

Tamam canım 💐

Afiyet olsun ve kolay gelsin canım 💐 ben şimdilik detox yapmıcam kilo takılma durumu olur uzun süre gitmez se ozaman denerim şuan iyi gidiyor bozmim hızlı vermek istemiyorum yavaş gitsin doyarak kilo vermek eğlenceli ben aclıga gelemıom çünkü sinir tavan yapıo sigarada içiyorum malesef o yüzden zor oluo sporda cok yapıom bu sefer enerjim yerlerde oluo spordaki performansımda düşer ama şöyle olabilir koruma dönemi sporu yarı yarıya azaltıcam ozaman bir kaç gün denerim bunu
Senin spor disiplinine hayranım.
Ben detox adı altında böyle kısa süreli tek tip beslenmeli şeyleri seviyorum. Kolayima da geliyor aslında :KK66:

Senin spor disiplinine hayranım.
Ben detox adı altında böyle kısa süreli tek tip beslenmeli şeyleri seviyorum. Kolayima da geliyor aslında :KK66:
Teşekkürler canım tamamen takıntı oldu 😂 neyseki güzel bir şeye taktım 🤭şu son 4 kilo mu vereyim azaltıcam ama günlük sabah yine karın ve akşam sadece 45 dakika yapıp günlük 1 saat yapıcam sadece inşallah 🤭
O dönem işte bende denerim attığını ozaman cok spor yapmıcam için zorlanmam umarım 🤭

Sabah sporu:
16 dakika alt karın ağırlıklı egzersiz

Öglen sporu:
49 dakika ağırlıklı leslie (20 dakikası 2+2 kilo 6 dakikası 3+3 kilo ve 21 dakikası ağırlıksız +son 2 dakikası soğuma esneme)

Akşam sporu:
17 dakika 2+2 kilo ile tüm vücut + kardiyo egzersizi
+29 dakika leslie tarzı video + 3 dakika esneme soğuma egzersizi

Dürüm söyledim sözde dısarıdan kupkuru bişi geldi sossuz yagsız tatsız tussuz neyseki işime geldi 😂 diyette oldugumu anladılar heralde diyet durum geldi resmen 😂 uygulama 309 kalori diyor ama bence 250 var yok bomboş bişidi 😂

Eklentiler

• IMG_20240525_215925.jpg
    IMG_20240525_215925.jpg
    69 KB · Görüntüleme: 3
  • IMG_20240525_215913.jpg
    IMG_20240525_215913.jpg
    60 KB · Görüntüleme: 2
X