nurovic diyet yolculuğu

Kız

Tam 1 kilo vermişsin süper, kaydettim.
Ben 100 gr vermişim :KK70:
Sağol canım 🥰💐
Sende önceki haftalarda cok iyi vermiştin onu bolersek gayet iyi gidiyorsun arada vücut duraksıyor bence yemeni azaltmak yerine biraz daha egzersiz yaparsan cok daha fayda görürsün kilo kırma konusunda daha hızlı sonuç alırsın 🥰
Hemde normal yer doyarsın bukadar aç kalmana gerek yok dün bişi izledim doktor diyorduki herşey kalori değildir sağlıksız besinler kalori iken sağlıklı olanlar besindir hücreleri kasları besler onlar cok abartılmadı sürece kilo yapmaz yağlanma yapmaz

Sağol canım 🥰💐
Sende önceki haftalarda cok iyi vermiştin onu bolersek gayet iyi gidiyorsun arada vücut duraksıyor bence yemeni azaltmak yerine biraz daha egzersiz yaparsan cok daha fayda görürsün kilo kırma konusunda daha hızlı sonuç alırsın 🥰
Hemde normal yer doyarsın bukadar aç kalmana gerek yok dün bişi izledim doktor diyorduki herşey kalori değildir sağlıksız besinler kalori iken sağlıklı olanlar besindir hücreleri kasları besler onlar cok abartılmadı sürece kilo yapmaz yağlanma yapmaz
Evet canım haklisin.
Ben yolumdan dönmem. Yaştan sebep büyük ihtimalle duraksama çok oluyor. Önceden fix haftada 1 giderdi. Bu sefer zor olacak ama kazanan yine ben olacağım. Modum düştü ama toparladım hemen. Spor dedigin gibi arttırmak gerek.

Evet canım haklisin.
Ben yolumdan dönmem. Yaştan sebep büyük ihtimalle duraksama çok oluyor. Önceden fix haftada 1 giderdi. Bu sefer zor olacak ama kazanan yine ben olacağım. Modum düştü ama toparladım hemen. Spor dedigin gibi arttırmak gerek.
Dönme tabiki sadece cok az yeme saglıgın bozulur seni düşünüyorum oyüzden söylemek istedim yoksa tabiki sen kendini bilirsin ayarlarsın
Evet canım bu daha mantıklı olur sporu biraz arttırıp devam et gerçekten cok faydası olacak eminim benım annem 53 yasında yürüyüşe gidiyor her sabah günde 2 bazen 3 kez 1 er saat şeker kalp tansiyon hastası ama ona rağmen maşallah cok iyi yürüyor çünkü bir şeyi devamlı yapınca vücut alışıyor kilo vermeye başladı ki onun kilo vermesi de cok zor ilaç iğne kullanıyor ama istedikten ve cabaladıktan sonra olmayacak şey yok

Dönme tabiki sadece cok az yeme saglıgın bozulur seni düşünüyorum oyüzden söylemek istedim yoksa tabiki sen kendini bilirsin ayarlarsın
Evet canım bu daha mantıklı olur sporu biraz arttırıp devam et gerçekten cok faydası olacak eminim benım annem 53 yasında yürüyüşe gidiyor her sabah günde 2 bazen 3 kez 1 er saat şeker kalp tansiyon hastası ama ona rağmen maşallah cok iyi yürüyor çünkü bir şeyi devamlı yapınca vücut alışıyor kilo vermeye başladı ki onun kilo vermesi de cok zor ilaç iğne kullanıyor ama istedikten ve cabaladıktan sonra olmayacak şey yok
Ne güzel, maşallah.
Ben 33 yaşında evlendim.
Geç anne olduğum için sağlığıma daha çok dikkat etmem gerekiyor diye düşünüyorum hep. Çocuklarım daha küçük. (4 ve 7yaşındalar)
Aslında kendime kendim için değil de çocuklarım için dikkat ediyorum diyebilirim.

UOTE="nurovic, post: 77402688, member: 1157830"]
Ne güzel, maşallah.
Ben 33 yaşında evlendim.
Geç anne olduğum için sağlığıma daha çok dikkat etmem gerekiyor diye düşünüyorum hep. Çocuklarım daha küçük. (4 ve 7yaşındalar)
Aslında kendime kendim için değil de çocuklarım için dikkat ediyorum diyebilirim.
[/QUOTE]
Tabiki çocuklar önceligimiz bizim sağlığımız bozulursa onlarda etkileniyor daha önce dedim gibi 114 kiloya çıktığımda bır cok şeyi yapamaz olmuştum ozaman sadece kızım vardı ama onunla oyun oynayamıyor ve bozulan psikolojimden dolayı yeterli ilgiyi veremedimi düşünüyorum benım ıcın cok zor bır süreçti ve onuda etkilemiştir mutlaka yasımda küçüktü cok acemiydim kendim ve kızım ıcın yaptığım en büyük iyilik kilo vermek oldu kendimize güzel bakalım sağlığımızı elimizden geldiğince koruyalım ki onlarda iyi olsun şimdi oğlum ve kızımla birlikte herşeyi yapıyorum cok şükür gücüm sağlığım var birdaha kilo almak istemiyorum aynı sekılde bu yüzden sporu hayatımdan birdaha çıkarmam mecbur kalmadıkça

çocuklar önceligimiz bizim sağlığımız bozulursa onlarda etkileniyor daha önce dedim gibi 114 kiloya çıktığımda bır cok şeyi yapamaz olmuştum ozaman sadece kızım vardı ama onunla oyun oynayamıyor ve bozulan psikolojimden dolayı yeterli ilgiyi veremedimi düşünüyorum benım ıcın cok zor bır süreçti ve onuda etkilemiştir mutlaka yasımda küçüktü cok acemiydim kendim ve kızım ıcın yaptığım en büyük iyilik kilo vermek oldu kendimize güzel bakalım sağlığımızı elimizden geldiğince koruyalım ki onlarda iyi olsun şimdi oğlum ve kızımla birlikte herşeyi yapıyorum cok şükür gücüm sağlığım var birdaha kilo almak istemiyorum aynı sekılde bu yüzden sporu hayatımdan birdaha çıkarmam mecbur kalmadıkça
Geçen sene ciddi bir bel sorunu yaşadım. Kalcamdan bacağıma vuran. Uzun aylar sürdü bu iyileşme süreci. O dönem çocuklarımla gezmek yürüyüş yapmak imkansızdı. Sağlık herşeyin başı. Sağlık için de fit olmaktan başka seçenek yok. E tabi fit olunca moral motivasyonda yüksek oluyor. Zincirleme:KK66:

44. Gün ( OMAD)

Akşam
2 kepçe çorba
100 gr yağı süzülmüş ton balığı

Eklentiler

• IMG-20240526-WA0010.jpg
    IMG-20240526-WA0010.jpg
    40 KB · Görüntüleme: 11
Geçen sene ciddi bir bel sorunu yaşadım. Kalcamdan bacağıma vuran. Uzun aylar sürdü bu iyileşme süreci. O dönem çocuklarımla gezmek yürüyüş yapmak imkansızdı. Sağlık herşeyin başı. Sağlık için de fit olmaktan başka seçenek yok. E tabi fit olunca moral motivasyonda yüksek oluyor. Zincirleme:KK66:
Aynen öyle canım cok doğru dedin 🥰💪 cok gecmıs olsun buarada 💐

Sabah sporu:
Yapamadım eşim yeter kendini yorma bari pazar günleri dedi için 🙄🤭

Öglen sporu: (evde tek kalınca acısını çıkardım) 😂
45 dakika pilates (2+2 kilo dambıl ve sandalye ile)
17 dakika tempolu koşu
3 dakika soğuma egzersizi

Akşam sporu:
45 dakika leslie tarzı kardiyo videosu
6 dakika karın egzersizi
3 dakika soğuma esneme egzersizi

Eklentiler

• IMG_20240526_200650.jpg
    IMG_20240526_200650.jpg
    64,2 KB · Görüntüleme: 12
  • IMG_20240526_200636.jpg
    IMG_20240526_200636.jpg
    54,6 KB · Görüntüleme: 12
  • IMG_20240526_200624.jpg
    IMG_20240526_200624.jpg
    65,7 KB · Görüntüleme: 10
Sabah sporu:
Yapamadım eşim yeter kendini yorma bari pazar günleri dedi için 🙄🤭

Öglen sporu: (evde tek kalınca acısını çıkardım) 😂
45 dakika pilates (2+2 kilo dambıl ve sandalye ile)
17 dakika tempolu koşu
3 dakika soğuma egzersizi

Akşam sporu:
45 dakika leslie tarzı kardiyo videosu
6 dakika karın egzersizi
3 dakika soğuma esneme egzersiz
Tebrik ederim sportmen arkadaşım.
Ben sadece yarım saatcik eliptik yaptim. Çocuklar uyuduktan sonra da 15 dk karın calisicam hepsi bu:KK70:

Tebrik ederim sportmen arkadaşım.
Ben sadece yarım saatcik eliptik yaptim. Çocuklar uyuduktan sonra da 15 dk karın calisicam hepsi bu:KK70:
Sağol canım ❤ olsun oda bir başlangıçtır zamanla arttırırsın bizde eşim annem oğlumla parka gittik yürüyüş yaptık 7000 adım attık ben koştum ama baya oğlanla yürümekten cok 😂 onun enerjisi hiç bitmio sürekli benı kovala dedi gece parkta boş olunca koştum miss gibi iyi geldi ya 😍😂 ama enerjim tavan yaptı yetmedi sporu da yapıcam yine 35 dkka kardiyo 6 dakika karın seklınde iyice enerjim bitsin 😂

Selamlar, koptum gittim bu diyet yolculugunda.. :KK43:

Dün aksam karar aldım tekrar, bugun diyetisyen görüşmesi ayarladım çünkü kendim yapamayacağım. bugun listeye beni tekrar ekleyebilirsiniz. 57.7 olarak kilomu bakalım haftaya tartı gunum olacak yine insallah daha verimli olacak

Kızlar bende kilo vermemişim sadece -100 gram 64.4 tüm 64.3 çıktım bugün birde ölcü alayım dedim belki inceleme vardır kaslarım geliştiği için eksi yoktur dedim şu sekılde cıktı
14.05 ölcümü bel 72 cm bugün ki ölcüm 23.05=70cm
14.05 ölcümü göbek 89 cm bugünki ölcüm 23.05=86 cm
14.05 ölcümü basen 98 cm bugünki ölcüm 23.05=95 cm
Kilo pek gitmesede incelme tam istediğim gibi gidiyor yani amacım 60 a düşmek ama asıl amacım kas kazanmak incelmekti cok şükür o oluyor kilolarımız takılmısta olabilir bazı haftalar olabiliyor normal diyet yapan insanları takıp ediyorum hepsinin mutlaka bazı haftalar eksi olmuyor hatta artı bile geliyor endişe etmeyin sonrakı hafta düzene gider bence 🥰💪
Vallahi cok güzel vermişsiniz genel olarak. tebrik ederiiimmm 🥰💪

Kızlar yatmadan bir tartılıyım dedim şeytan dürttü galiba normalde gece tartılmam yedim içtim diye ama yoğurt kürünüde yapmadım canım cok tatli istedi diye 1 hurma topu ve 1 parça cıkolata yedim onun yerine kilom -600 gram geldi birde sabah bakıcam ne çıkacak merak ettim cok fark olacak mı sanırım ödem yaptım bır kaç gün
sonra da onu attım 1 günde 600 gram eksi olmaz yoksa sizdede böyle oldu belkide birden eksileceksiniz vücudumuz su tutmuş olabilir
süper vermişsin canım hem kilo verip hem inceliyo olman harika
Kızlar, yarın evinde tartısı olanlardan tartı bilgisi rica ediyorum.

Kiloları guncelleyelim.
canım yeni girdim forum bu hafta biraz enerjim düşük sıkıldım sanırım hafta sonuda dikkat edemedim. cumartesi sabahı 57 geldim. bidahada haftaya kadar tartılmıcam. tabi inşallah durabilirsem

Arkadaşlar ben p.tesi başlıyorum.
Daha önceki diyet yolculuğumda da yapmıştım 2 kg üstü kilo verdirmisti.

Ben böyle kısa süreli detoxlari seviyorum.
Benle beraber uygulamak isteyen olursa beklerim :KK66:

ben bunu yapmıştım ama malesef kilo alarak bitirmiştim bana yaramamıştı malesef
nurovic nurovic
Eski kilo 64.400
Güncel kilo 63.400 canım
harikasın canım tebrik ederim 1 kilo süper

tam 25 nisandan beri diyetteyim 60.2 ile başlamıştım sanırım bayram sonu. ve 1 ayda sadece 3.2 kg vermişim. bu biraz düşürdü beni. ama bırakmakta istemiyorum kendimi. çünkü yine 60 olurum diye korkuyorum. ama hafta sonuda hiç dikkat etmedim. şimdi bu hafta biraz dikkatli gideyimde bari önümüzdeki cumartesi iyi bi rakam görebiliyim.
inanın hiç mecalim kalmadı artık açlığa

tam 25 nisandan beri diyetteyim 60.2 ile başlamıştım sanırım bayram sonu. ve 1 ayda sadece 3.2 kg vermişim. bu biraz düşürdü beni. ama bırakmakta istemiyorum kendimi. çünkü yine 60 olurum diye korkuyorum. ama hafta sonuda hiç dikkat etmedim. şimdi bu hafta biraz dikkatli gideyimde bari önümüzdeki cumartesi iyi bi rakam görebiliyim.
inanın hiç mecalim kalmadı artık açlığa
Aralıklı oruç düşünür müsün?
Ben ortalama 1000 kalorilik ( öyle denk geliyor yediklerim ) aralıklı oruç yapıyorum. Aç kalarak kendimizi cezalandiriyoruz. Metabolizma açısından da aç kalmak olmuyor.

Sen daha iyisini bilirsin ben sadece düşün derim.

X