O sarısın kız bana kafayı yedirticek

Sorun ne simdi onu anlamadim...

Faceden bir kiza bakmis hadi bakti diyelim , ne var bunda ?
Disarida binlerce kiz var , onlarada bakiyodur ama disarda baktigi kizlarin hareket dokumu yok dimi .. onu gormedigin icin kafana takmiyosun....

Gecmiste yasanilan seyleri , hergün servis yapip sevgilinin onune sunmakla sen en buyuk hatayi yapiyosun...

Konuyu actikca hatirlatiyosun , ortada birsey yokken kafasina sokuyosun , hatirlatiyosun! Bu sadece iliskini yipratir baska birsey yapmaz!!!

Bi eskikliğin olduğunu düşünerek mi kızı bu kadar gözünde büyütüyosun?
Bana da gına gelirdi açıklama yapmaktan. Kıza 'sevgilimi nereden tanıyorsun?' şeklinde msj atman da çok saçma olmuş, çok sinir bozucu..

belliki senle ciddi birşeyler yaşıyo. o kızdan ümidi kesmiş demektir. yalnız seni ne kadar sevse bile bazen geçmişteki kişiler sevilmesede unutulmuyo. o yuzden faceten kontrol etmiştir. fazla büyütme ama gözündende ayırma derim. sen onu boğarsan o kızda bir ışık yaksa arkasına bakmadan gidebilir. temkinli ol

ve o kız kim olursa olsun asla kaliteni düşürüp muhattap olma. onu önemsediğini gösterir bu.
o kim ki sen onu araştıryorsun böyle düşün ilişkine bak sen

Eeee, o zaman bize neyi soruyorsunuz?

Arada hiçbir hukuki bağ yok. Bence ayrılın belli ki takıntılı bir tip.

PC: Bu arada aranızda hiçbir resmiyet yokken neden bu vatandaşa para harcatıyorsunuz?

Son düzenleme:
Müstakbel kaynananm aldatılırken de böyleydi aldattığı kadın adam ve kaynanam bir aradayken kadına hakaret ediordu şimdi ondan üç çocuğu var. yani hafif olması önemli değil gel dese gider.

o sarısın kız yüzünden siz de sevgilinize kafayı yedirtecek olabilirsiniz....
ve üsteledikce farkında degilsiniz sanırım ama o kıza itiyorsunuz.

onceden begendigi hoslandıgı bir kız olabilir ama simdi onun hayatında siz varsınız.
bir iki kere neden baktın diye sordunuz baktınız kem küm ediyor, aldattıgına dair süpheniz yoksa neden uzatıyorsunuz ki? 2.bir şans vermeyeceginizi bilsin yeter. gerisi onun sorumlulugunda. sonuclarına da katlanır...

bikaç fotodan ortam kızı olduğunu nerden çıkardınız insanları tanımadan yargılıyacağınıza sevgilinize bakın sürekli aratan o

Son düzenleme:
Fotolarina bakinca senden suphelendim, ortam kizi, kartindaki tum parayi bana harcadi, bi o.. İcin beni tetketme... Bunlar nasil laflar yahu? Vallahi midem bulandi..

Bi kedi uzanamadigi cigere mundar demis, oteki kedi hazmedemedigi kadini ortam kizi yapmis.. Millet sevgilisine yuklenince tum methiyeler duzulmus, soyle ilgili, boyle yalvardi. Arkadasim burda hepimiz gibi sende biliyosun neden bakmis, hic kiza camur atip kendini rahatlatmaya calisma. Ya unut, ya terket.

kizin fotolarini gorsen snde derdn
O yuzden bilmeden konusma

mutluyum diyosan kendini avutmaya devam et. ama ilerisi yok gibi görünüyor bence çünkü güvenin sarsılmış tatlımmm

kıza hem güzel diyosun hem ortam kızı diyosun sevgilimi nerden tanıyosun diye msj atıyosun kız numarasını vermek isteyince geri adım atıyossun .msj atmak cidden özgüven eksikligini gösterir madem msj attın devamını getirip konuşabilirdin kaçmak yerine ki bunun altından bence başka şeyler çıkabilir diye düşünüyorum :) sevgilinin aklına zorla kızı sen sokmuşsun normaldir bakabilir onada bakabbilir başkalarınada bizde bakmıyormuyuz eskilere bakması unutamadıgı anlamına gelmiyor ama lütfen şu şifreleri telefonları kurcalamayın ya herkesin bi özeli olmalı hoş degil.

Her sarışın kız zaten hemen ortam kızı oluyor ben de sarışın oldugum için ordan biliyorum...Benim anlayamadıgım nokta para bu kadar önemli mi senin için?İki lafından birisi para olmuş..Yok kredi kartındaki son parayı kurusuna kadar bana harcadı,yok beni kursa yazdırdı....Aranızda ciddi bir ilişki yoksa neden bunları yapıyorsun?Hangi sıfatla kabul ediyorsun?Bak sen o sarışın kız hakkında ortam kızı diyorsun,siz ayrılıncada senin arkandan 'Çocugun bütün parasını yemiş 'diyecekler....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…