Güneş Kremleri Otobronzanlar Paylasim Alani

Güneş kremleri, bronzlaşma
kızlar ben loreal nutribronz u kullanıorum hem ışıltılı hemde bronz bir teniniz oluyor.tavsie ederim.hem leke de bırakmıyor.ben 2 hfta kullanmadım bronzluğum çok fazla geçmedi.yüz ve vücut ayrı satılıyor.boynerden temin edebilirsiniz. 22 ytl

bu yaz pız buin kullandım bacaklarımda memnun kaldım ama eşit sürmek gerekiyor ve her yere de eşit dağıtmak yoksa açıklı koyulu olabiliyor

Ya kizlar benim bu Avon'a guvenim pek yok. Daha once bir iki tane farkli nemlendiricisini kullanmistim yuzumde sivilce cikardi. Sanki az biraz dandik icerikliymis gibi geliyor bana. Yuzume hic bir urununu surmuyorum. Sadece dus jellerini ve body mistlerini kullaniyorum. Amam size oyle bir etki yapmamis anladigim kadariyla...Cilt tipine gore degisiyor sanirim.. himmm...

Bide ben gecen gun Loreal'in Nutri Bronze kremini gordum migroste ama cok kucuktu sisesi sanirim yuz icin falandi arkadasin bahsettigi gibi... Ama uzerinde gunese cikmadan once bisey bisey yaziyodu otobronzanmi yoksa gunes mi istiyor tam anlayamadim o yuzden vazgectim almaktan..(Kis gunu gunesi nerden bulcam) Eger gunessizse ve alan arkadaslar memnun kalmissa aliyim bari bend

Son düzenleme:
Dove ' un varmış galiba onun methini çok duydum ama kendim kullanmadım. Turuncu yapmadığını doğal bronzluk sağladığını duydum. Ama tabi karar sizin

loreal kullandım
yüzüm dışında bi tarafımı bronzlaştirmadi
ayrıca bi kaç gün sonra kir gibi kalıyo ciltte hasta ediyo insani
keselene keselene derim soyulcaktı nerdeyse
tavsiye etmiyorum:kahve:

spraysun'ın bronzlaştirici mendillerinden almayı düşünüyorum şöyle mayıs gibi falan
temmuza kadar kullanırım sanirim

nutribronzla sublıme bronz arasında ne fark var:uhm: arkadaslar ıkısıde dogal parlaklık verıomu bana sublıme bronz jelını onerdıler turuncu kapta olan onu alcam bakalım inş.

arkadaslar cvp yokmu ya:1no2: alıcam ama arasındakı farkı bılmıyorum kullananlar yardım edebılrmı lutfen:uhm:

dove ne kadar bileniniz var mı acaba????yaşadığım terde bulamadım,nette var mı ki?

slm arkadaşlar ben çok beyaz tenliyim bronzlaştırıcı almak istiyorum ama ilk kez kullanacağım hangi markayı almalıyım ve mendil mi sprey mi yoksa krem mi tavsiye edersiniz ayrıca marka konusunda da yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler...

kızlar ben dove kullanıyorum. valla kolalrıma sırtıma bacaklarıma elim nereme ulaşırsa :KK70: ben acık tenliyim acık tenlilere uygun olanını aldım sonuctan memnunum acıkcası. ama hemen elbise giymeyin
şööle gusel bi banyo yapın sonra bi gusel sürün dagıtın bişi giymeyin bi saat felan

merhaba arkadaşlar
bende bir sürü bronzlaştırıcı kullandım.garnier,dove,loreal aslında hepsinden memnun kaldım ama düzenli kullanmak gerekiyor tabi.şimdi en son keşfim KA-NU diye bir otobronz duydunuz mu bilmiyorum ama en yoğun olarak bronzluk o verdi.

Ben de kullanmistim ama esit dagitamadim ve de kiyafetlerime leke yapti, tabi bu benim hatam da olabilir, belki tam kurumadan giydim.

arkadaşlar ben yaklaşık 2 sezondur otobronzan kullanıyorum , her şey çok güzel ama tek bir şeyden memnun değilim , bunların güzel kokanı yok mu Allah aşkınayasakkelime

SLM
loreal nutribronz kullandım ama hem yüz hem vücut olanı toplamda 27 mi öle bişi bi para vermiştim hiç memnun kalmadım kına gibi kokuyor 2-3 geçtikten sonra parmnak araları turuncu duruo ii yıkamama rağmen
arkadaşım lancaster ri önerdi.onu alıcm memnun kalırsam yazırım

arkadaşlar ben yaklaşık 2 sezondur otobronzan kullanıyorum , her şey çok güzel ama tek bir şeyden memnun değilim , bunların güzel kokanı yok mu Allah aşkınayasakkelime

mendiller koku yapmıyor canım

bu arada ben de loreal sublime denemiştim hiç memnun kalmadım
bu yıl mendilleri kesfettim kesinlikle tavsiye ederim:icecream:

X