Güneş Kremleri Otobronzanlar Paylasim Alani

Güneş kremleri, bronzlaşma
ben de niveanı kini aldım otobronzan ama leş gibi kokuyor 4 kere sürebildim katlanılacak bir koku değil bronzlaşmış falan da değilim, dove ve nivea nın krem şeklince olanlarını da denedim , doveunkinde en ufacık bir değişim bile olmadı,niveanınkinde hafif bir turunculuk oldu kullanmaya değmez

nivea nın kinin tam adını yazarmısın.

ben de cok acık tenliyim ve çok yoğun bi bronzluk istemiyorum hafif tatlı doğal bi renk olsun istiyorum... yazdıklarınızı okudum ama kötü kokmayan ve turuncuya dönmeyen hangisiiii bilmiyorumkismile loreal iyi midir mesela bilmiyorumkismile

niveanın mendillerini aldım ama kullanmaya korkuyorum, iz kalır mı acep bilmiyorumkismile

ya bir de mendillerin etkisi ne kadar bilen var mı ?

bence kremleri kullanmak daha kolay.kremleri direkt olarak değil de herhangi bir vücüt kremi ile karıştırınca leke problemi de önlenmiş oluyor.

sen krem kullanmıs mıydın canım ve markası nedir? bugün nivea summer beauty ye baktım kokusu kötüydü, dove un kokusu daha güzel gibi :) ama yine de korkudan alamadım :KK43:

ben özellikle belli bir marka kullanmadım.elime değişik markalardan geçmişti.ama direkt beyaz tene ve kremi olduğu gibi kullanmadım.vücütkremi ile karıştırarak.yine hafif bronzlaşmış tene uyguladım.
ayrıca sally hansenin kini de kullandım
ama gece gezmelerinde tercih ediyorum.
o zaman çok anormal durmuyor..

ya arkadaşlar biliyorum konu çok eski ama hersene gündemimde benim,, ben çok beyaz tenliyim hatta kızıla bile girerebilir otobronz mendiller yada otobronz kremler havuza girsem akma yaparmı nasıl bişeydir bu ototbronz ?? müsaitseiz bi cevap pls.

X