Güneş Kremleri Otobronzanlar Paylasim Alani

Güneş kremleri, bronzlaşma

mendiller koku yapmıyor canım

bu arada ben de loreal sublime denemiştim hiç memnun kalmadım
bu yıl mendilleri kesfettim kesinlikle tavsiye ederim:icecream:

teşekkür ederim canım..resmen otobüs gibi kokuyorum zira..işten çıkar çıkmaz mendillerden alıcamgamyoncuiremsu

ya bırsey sorucam kızlar
:S
ama sacma gelebılır :KK70:
sımdı bende roc markalı otobronz kullanıoyrum ıı de etkı verıyo yanı tatlı bı boronzluk verıuo yuzume surmuyoyorum makyajla bronzluk verıuyorum bı seılde yuzumde nemza denesem lekelı oluyo ama dıger vucudumda ıı oluo

sımdı soprum su olcak mantık uretmenızı ıstıcem :S

acaba bu otobronzları sursem bornzlassam ve denıze gıdıp bunun ustune guneslensem naısl bısey olur cok merak edıyorum ...
sızce ne olur..

canım bronzlaşma seviyeni düşüreceği kanaatindeyim..
nasıl yüzümüze fondöten sürdüğümüzde güneşin etkisini tam anlamıyla hissedemiyorsak otobronzan da öyle bir etki yaratacaktır.
bence güneşlenmeden önce bolca keselenerek vücudundan otobronzanı çıkar , güneş banyosundan sonra da otobronzanını sür.çok güzel bir ten rengine kavuşacaksınyerimseniben

Su an Clarins'in cikolata gibi bir urununu kullaniyorum ve memnunum. Cok ince bir katman suruyorum, ten rengim acik bugday, dogal bir renk birakiyor, ertesi gun daha da etkili oluyor.
Yalniz digerleri gibi cok uzun omurlu degil. Cilt kendini yeniliyor tabii. Kokusu da simdiye kadar kullandiklarim arasinda en iyisi.

Ayrica uzerine bir de guneslenmiyorum cunku boyle bir olanagim yok. Zaten guneslenmeyi biraktim, cildimi kotu yapiyor. Kozmetikleri gunes altinda kullandigimda alerji yapiyor, risk almak istemiyorum.

kızlar body shop da yeni otobronzan çıkarmış. meyve kokulu yüz, kokao kokulu vücut losyonu. deneyen var mı :sm_confused:

ben lorealın kini aldım kalıcı olacağını zannediyodum sürüyosun biraz yağlı duruyo yüzünde yıkıyınca çıkıyo ne anladım bu işten. onun yerine fondöten sürerim. ben memnun kalmadım

dove summer glow'u kullanıyorum.iki tonu var,tenime uygun olan açık rengini aldım hiçbir işe yaramadı,koyusunu aldım birkaç gün sonra yavaş yavaş bronzlaşmaya başladım.çok tatlı doğal bir bronzluk veriyor gerçekten.ben bu ürünü duştan sonra nemlendirici losyon gibi sürüyorum,kuruyunca giyiniyorum.cilt renginde belli bir koyuluk yapıyor ama solaryuma girmiş kadar da etkili bir ürün değil.bir de hiçbir otobronzan ürünü yüzünüze sürmeyin bence çok yapay oluyor,ben sadece vücudumda kullanıyorum.

kızlar clinique 'ın otobronzanını kullanan var mı aranızda ? bugün aldım da? yorumlarınızı bekliyorumopuyorumnanaktan

kızlar ben loreal nutribronz u kullanıorum hem ışıltılı hemde bronz bir teniniz oluyor.tavsie ederim.hem leke de bırakmıyor.ben 2 hfta kullanmadım bronzluğum çok fazla geçmedi.yüz ve vücut ayrı satılıyor.boynerden temin edebilirsiniz. 22 ytl

Aynen ben de Loreal'inkini kullanıyorum. Ben ultra açık tenliyim. Bildiğiniz süt beyaz. Bu ten rengimi çok seviyorum ama yazın arada bi bronz olmak da fena değil zemuszemus O yüzden sürüyorum arada. Hem fiyatı çok uygun hem de gayet güzel ve ışıltılı bir bronzluk veriyor, çok doğal. Bi de tenimi yumuşacık yapıyor zemuszemus

bende bugübn mendillerinden alacagım bakalım umarım iyi bir sonuc cıkar ortayaa

Lanaformun mendillerini kullandım gerçekten etkili ve güzel bir bronzluk veriyor ancak koku meselesi aynı ayrıca tüm vücut ve yüze tek mendil yeterli gelmiyor ve hiç ekonomik bir yöntem değil.Loreal nutri bronz turuncu bir renk veriyor doğal değil bana kalırsa görünümü...Geçen yıl dove summer glow denedim şimdi yine ona dönüş yaptım vücudum için.Yüzüm için yurtdışından aldığım köpük bronzlaştırıcı St Moriz diye bir ürün kullanıyorum şimdilik halimden memnunum..Kızlar bu otobronzan kremleri gece sürüp yatmanızı ve ertesi gün mutlaka duş almanızı tavsiye ederim çünkü mendil de olsa krem de olsa beyaz giysileri kesinlikle leke yapıyor...yerimseniben

kullanan arkadaşlar deneyimlerini paylaşabilirlerse çok sevinirim.Benim de nişanım yaklaşıyor ve pudra rengi bi elbise aldım kollarımın omuz kısımları alt tarafa göre daha beyaz ben de kullanmak istiyorum acabi bir gün önceden mi sürmeliyim yoksa o gün sabah sürüp duş alıp sonra mı kuaföre gitmeliyim çok kararsız kaldım bir de arko nun var diyolar ama hiç kullanan yok sanırım ????

Bende Dove'un açık ten için olanı kullanıyorum, kokusu biraz rahatsız ediyor ama aşırı derece kötü kokmuyor bana göre...Turuncu olmayan güzel bir ışıltı katıyor o açıdan memnunum.

Bu arada mendillerden de (markasını hatırlayamadım) denedim! Yok böyle birşey, nasıl iğrenç kokuyor anlatamam; tam dışarı çıkmadan sürmüştüm, çok pişman oldum :KK43:

Aslında yurtdışında pek çok başarılı marka var ama TR'de hiç biri yok maalesef o yüzden şimdilik Dove ile mutluyum!

kullanan arkadaşlar deneyimlerini paylaşabilirlerse çok sevinirim.Benim de nişanım yaklaşıyor ve pudra rengi bi elbise aldım kollarımın omuz kısımları alt tarafa göre daha beyaz ben de kullanmak istiyorum acabi bir gün önceden mi sürmeliyim yoksa o gün sabah sürüp duş alıp sonra mı kuaföre gitmeliyim çok kararsız kaldım bir de arko nun var diyolar ama hiç kullanan yok sanırım ????

Sadece bir gün önce sürerseniz etki etmez, en az bi 4-5 gün üst üste süreceksiniz ki etki etsin. En azından benim kullandığım markanın ki bu şekilde etki ediyor. Ben sürdükten sonra 2-3 gün pek bi renk vermiyor. Zaten otobronzlar solaryum gibi veya sprey tan gibi anında etki etmiyor maalesef, sürüp sürüp cildiniz üzerinde katman oluşturması gerekiyor ki renk versin, bu da ancak 4-5 gün sonra oluyor.

merhaba arkadaşlar ben azönce nette airstocker sprey çorap diye birşey gördüm aranızda kullanan varmı hiç?bacaklarda pürüzsüz bir görünüm sağlıyomuş akma bulaşma kaçma olmuyormuş izleri lekeleri kapatıyormuş ayrıca da bronzlaştırıyor.ve fiyatı da sadece 36tl çok merak ettim kullanan varmı almayı kafaya koydum çünkü

ben de niveanı kini aldım otobronzan ama leş gibi kokuyor 4 kere sürebildim katlanılacak bir koku değil bronzlaşmış falan da değilim, dove ve nivea nın krem şeklince olanlarını da denedim , doveunkinde en ufacık bir değişim bile olmadı,niveanınkinde hafif bir turunculuk oldu kullanmaya değmez

X