Öyle bir İftiracı paranoyak hasta kocaya çarptımmki kesin lütfen okuyun yardım edin

Bence eşiniz kesinlikle psikiyatrik hasta. Paranoyak gibi. Kullandığı uyuşturucular da beynini süngere çevirmiştir zaten. Allah yardımcınız olsun. En çok da çocuklarınızın, eş de boşanılıyor ama babadan boşanma diye bir çare yok. İnşallah size evlatlarınıza daha fazla çektirmez.

Offf cok detay yazmissin sonuna kadar okuyamadım en son 2.çocuk sonrası istifa ettin
Eee be bacim senin aklin yok mu da adamin akliyla hareket ediyorsun
Aldatmakla itham etmis eee gel kanitli ispatli bosa beni diyeydiniz! Bosanmak, tek basina "başında erkek olmadan" ayaklari uzerinde durmak zor gelmis belli ki 3.yu de yapmışsın
Çocuklara yazik diyorum.
Bence bosanmaz duzelsin diye doğurmaya devam edersin ne diyim

Başınızdan aşağı dökülen kaynar suları ben hesaplayamadım, o kadar çok.

Daha ne kadar dökülmesi lazım acaba?

Not: İnanmıyorum bu konuya.

Yaşadıklarınızın yüzde 80ini yaşamış birisi olarak yazıyorum size. Aşırı kıskanç sürekli kendini aldattığımı düşünen, aşağılık kompleksi olan bir adamla evliydim bende. Açık hapishanede yaşıyor gibiydim. Ne çalıştığım yerde rahat bırakırdı ne de bir yere gittiğimde rahat rahat oturabilirdim. Madde bağımlısı değildi ama canı sıkıldıkça da şiddet uygulardı.yillarca ayrılmaya çalıştım olmadı, korkuyordum da . 7 yılın sonunda canıma tak etti ve dayağına karşılık verdim. cinnet anı dedikleri sanırım oydu. Ya seni öldürücem ya kendimi dedim çünkü ayrilmiyordu da benden. Elime ne geçtiyse onunla vurdum, nerdeyse öldürecektim. O an döndüm ve oğluma baktım bir köşede pusmuş ağlıyordu
ben hapise düşsem ona kim bakacak dedim , en önemlisi de o böyle bir aile de yaşadığı için benden daha mutsuzdu. ne olursa olsun ayrılmaya o an tamamen karar verdim. Zar zor güç bela ayrıldım üstüne de uzaklaştırma kararı çıkarttım. Hakim bu kadına artık yaklasirsan hapise girersin deyince bizimki olayın ciddiyetini iyiden anladı. Ve o şehirden taşınıp başka bir yerde ise başladım. Evet zordu başlarda ama diyebilirim ki ben yasamiyormusum o yillarda.evet eve yorgun geliyordum sorumluluklarım daha çok artmıştı birde toplumun üstüme giydirdiği yeni kimlikle "dul kadın" damgası altında karşıma çıkan ,peşime takılan saçma sapan tipler oluyordu. ama akşam eve gelince hesap vermeden sehpaya ayağını uzatıp dinlenebilmek büyük bir lüksmüs onu anladım. Canın istediğinde kimseye haber vermeden bir cafede yemek yiyebilmek normalmiş mesela, bilmiyordum. Arkadaşlarımla buluşup dışarda kahve icebilmek. Oğlumla gece 11 de eve gelmek ve kimseye hesap vermemek büyük lüksmüs. 6-7 yıl kadar oğlumla tek yaşadık ve sonra yeniden birini sevdim, güvendim. oglumunda en iyi arkadaşı oldu ve tanıdığım en sevgi dolu insandı yeniden evlendim. Oğlum babasından görmediği baba sevgisini onda gordu. Ben, eş ne demekmiş onunla anladim çünkü eşimi yeni bulmuştum.Şimdi bir çocuğum daha oldu ve melek gibi bir eşim var. sana gönül rahatligiyla şunu diyebilirim ki yaşadığın şey hayatın bir parçası değil, kaderin değil, çekmek zorunda olduğun birşey değil ve inan bana o duzelmeyecek. Yaşamış biri olarak yazıyorum geçmişinde yaptıklarını bırak bir kenara ister bir çocuğun olsun ister 5 tane. Değiştiremeyecegin şeylere takılma lütfen. Ama bil ki bundan sonrası senin elinde. Benim hayatımda yaptığım en doğru karar o adamı boşamaktı. Keşke en başından yapsaydım ama 10 çocuğum olsa yine de ayrılırdım. Bırak onu ve hayatının kontrolünü eline al lütfen. Daha da geç kalmadan yap bunu.

Yazık o çocuklara..Böyle psikopat ailelerde yetişen çocuklar sonra milletin coluguna çocuğuna sıkıntı oluyor.Baba psikopat ama bence anne daha tehlikeli..

Yani kusura bakmayın ama şu okuduklarımdan sonra "herkes hakettiğini yaşar" lafı "cuk" oturdu.
anlattıklarınıza bakıyorum da,siz boşanmazsanız da onunla yeniden evlenirsiniz..

benim merak ettiğim 5 haftalık hamilelik 5 hafta önce son adetini görmek demektir.yani döllenme olayı 3 hafta öncesinde gerçekleşmiş hadi bunu eşiniz bilmiyor siz de mi bilmiyorsunuz. annenizde 2 hafta kalmışsınız döndüğünüzde de döllenme gerçekleşmiş.bunu dr anlatabilirdi ama o da adamın ne halt olduğunu anlayıp yüzgöz olmak istememiş

hazır yazmışken fikrimi de söyleyeyim bu adam hasta ve hem sizin hem çocuklarınızın hayatı tehlikede. bu sefer terkettiğiniz o eve dönmeyin lütfen

Ya bu adamdan bosayip son hamileligi kürtajla aldiracaksin adamin maddi durumu bilmiyorum kendi basina 3 cocuk yetebilir misin bilmiyorum veya bu adami böyle ömür boyu cekeceksiniz?

Sevgiliyken mı hamile kaldınız? Yanlış anlamadım dimi? Kenevir içen bir adamdan hamile kaldınız öyle mi? Üstelik sevgiliyken? Sizi döven,söven, dengesiz,tehlikeli bir adamla evlendiniz üstelik?
Ve bu kadar çocuk?
Hatalar hataları kovalamış.
Allah yardım etsin.
Ne haberler duyuyoruz.
Bu adam hastaneye yatırılmalı. Gözetim altında tutulmalı yoksa size ve çocuklarınıza tehlike teşkil edecektir.

Sen neden böyle bir şeye izin verdin bilmiyorum neden bu adamdan bu kadar çocuk doğurdun? Ot kenevir dediğin seyi biliyorum insanın bu denli aklının başından gitmesine sebep olmaz çok fazla bağımlılık yapmaz arada bir keyfi kullananlar var hatta biliyorsunuzdur bazı ülkelerde yasal. Bence kimyasal o yazdığın diğer şeylerden kullanıyor asıl ve gittikçe kötüleşir. Birde adamın mayası bozuk zaten ister kullansın ister kullanmasın bu adam hasta. Düzelmez biran önce kurtul.

Bordo bereliyim hepsini okudum.

1. Eşinize zaafınız var birakamiyrosunuz.
2.başınıza geleni gelmeyeni hepsini okadar hak ediyorsunuz ki.
3. Gidin kocanızla barışın siz korkmuyorsunuz sadece alışkanlığınız dan vazgeçmiyorsunuz. Neyse

Her hata bakiredir,tekrarı zevke girer diyorum,bu nedir? Adam daha sevgiliyken size neler demiş,neler yapmış,bile bile hemde kaçarak evlenmişsiniz. Yetmemiş ayrıl,barış araya 2 çocuk serpiştirmişsiniz,3.yolda.
Kendinize,çocuklarınıza hiç mi acımadınız?
Lütfen artık bir dur diyin buna. Değil 3 ,8 çocuğunuz olsa bu adam her seferinde benden değil diyecek aşikar.

ilk kuşkularının başlama sebebi şu; evlenmeden önce onunla birlikte oluyorsun. Anlattığına görede az çok yaşamı aile yapısı belli.
"Bu durumda evlenmeden bunu yapan insan " diye kafada kuruyorda kuruyor. Zaten madde kullanan bir adam, sürekli kafada kurgular var.

Ve sen evlenmeden bu kişiyle ilişki kurarak hata yapmışsın, madde kullanan bir adamla yani .
Diyelim ki burada bir cahillik var hata yaptın , sen hatayı devam ettirmekte ısrar etmişsin iftira atan adamla evlenmişsin.

Yani kendi başını yakmışsın

Resmen ota b.ka kaçmışsınız. Ablacım neyin kafasındasınız madem öyle içici Bi adamdı bunları bile bile nasıl evlendin. Benimde evliliğim de maalesef sorunlarım var ama keşke senin gibi başında farketseydim görseydim çok farklı durumda olurdum şuan. Keşke önlemini alsaydın da olmasaydı o bebek yazık oldu

Resmen ota b.ka kaçmışsınız. Ablacım neyin kafasındasınız madem öyle içici Bi adamdı bunları bile bile nasıl evlendin. Benimde evliliğim de maalesef sorunlarım var ama keşke senin gibi başında farketseydim görseydim çok farklı durumda olurdum şuan. Keşke önlemini alsaydın da olmasaydı o bebek yazık oldu

Birinin bu kadına ve çocuklara yardım etmesi gerekiyor. Bu yazılanlar insanlık dışı. Anne sağlıklı düşünemiyor, çocuklara ne olacak? Kim yardım edecek? Konu sahibi hâlâ anladım ki kocam beni sevmiyor diyor...
Söylenecek çok şey var ama yapılabilecek hiçbir şey yok..

Son düzenleme:
Allahım banada denk geldi böylesu başka şehre kaçtımda kurtuldum halen sevgililerinden ayırılınca mesaj atar

bu tip kötü alışkanlıkları olan insanlar sevemez çünkü akli melekeleri yok

zevkleri için yaşıyorlar sadece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…