Öyle bir İftiracı paranoyak hasta kocaya çarptımmki kesin lütfen okuyun yardım edin

Maalesef hata bir kez yapılır, ikinci, üçüncü ise tercihtir. Siz bu adamın ne olduğunu bile bile kabul etmişsiniz. Hayatınız bundan sonra hata kabul etmez, üç tane çocuktan bahsediyoruz çünkü burada.

Önce kendinize net olun. Bu şahıstan ayrılın. Çocuklarınız olduğu için bu şahısla ister istemez görüşmeye devam edeceksiniz. Ama lütfen artık büyüyün, kandırılacak küçük bir kız çocuğu değilsiniz.

Düzgün bir işe girin, çocuklarınıza aileniz ile birlikte bakın bu süreçte. Eminim aileniz sonuna kadar size destek olur. Ama nolur artık duruşunuzu netleştirin, dimdik ayakta durun.

Sonuna kadar nasi okudum dayandim bilmiyorum ama okudum.
Bu nasi bir hayat. Hep esin kiskanc sana duskun seni cok seviyor bu yuzden seni kiskaniyor sana asik deli gibi oyuzden seni dovuyor hamile birakip bu cocugu dogurcaksin diyor.
Sen ona bagimli olmussun ne diye gorusursunki. Yanyana gelince hamile kalmak nedir su adamin yuzune bile bakmaz insan.
Zaten Ben yazilanlarin dogru oldugunada pek inanmadim acikcasi biraz ergence

Lütfen boşanın o adamdan. Hata üstüne hata yapmışsınız bari geri kalan hayatınızı kurtarın ve çocuklarınızı

Sizden ne köy olur ne kasaba bile bile yapmissiniz katlanmissiniz herseye ayrica yasadiginiz olaylar hic degismemis hep ayni seyleri yasamissiniz ayrilacak olsaniz cocuk olmadan yada cocuk benden degil dediginde hic olmadi ilk cocuktan sonra ayrilirdiniz. Bosuna kendinizi kndirmayin memurken maddi ozgurluk varken ayrilmadiniz 3 cocukla hic sanmıyorum

Evet inanılacak gibi değil doğru daha fazla şeylerde varda yazmadım yaşanılanlara ben bile inanamıyorum aklım almıyor

Evet inanılacak gibi değil doğru daha fazla şeylerde varda yazmadım yaşanılanlara ben bile inanamıyorum aklım almıyor
Madem gercek bunlar. Al cocuklari şehir degistir. Numarani degistir. Gir bi ise calis ev tut cocuklara bak. Karnindakinide malesef aldir.
Hayatini degistrmek isteyen her turlu degistirir. Heleki bu zamanda. Herseye imkan varken.

Çocuklarım için hep bana düzelcem deyip beni kandırdı ayrıca ayrılsak beni rahat bırakmıcağını söylüyordu hep
sevgiliykende mi cocuklariniz icin kaçtiniz?
sevgiliyken de ayni seyi soylemis
4.yü yapin ozaman düzelir.
cocuklarin uzerine atmayin herşeyi olurmu
baba pislik haysiyetsiz anne de maaşallah ziraat tavuğu.
birde benim de aklim almiyor olanlari demissiniz alsaydı böyle olmazdı zaten

biride konuyu alintilamamis diyecek arkadaşlara yardimci olayim

Şaka mısınız? Gerçek mi
Konu ciddi gerçek mi?
Sizin de psikolojik sorunlarınız var düzelecem diye hadi yalan söyledi
Zorla mı çocuk yaptı?
Yok kandırmıs da bilmem neymiş
Ben adamda suç bulamıyorum zaten kumaşı taa sevgiliyken belli etmiş

Çocuklara acıdım

Eşiniz ot kenevir içiyormuş ama kafasını siz yaşamışsınız belli. 11 yılda sırlar dünyasından kesitler gibi hayat yaşamışsınız yetmemiş mükemmel evliliğinizi 3 çocukla da taçlandırmışsınız.

Arkadaşım evlenmeden önce ne yaşadınız da kendinizi bu kadar değersiz yaptınız.
11 yılıno davar oğlu davarla nasıl geçirebildiniz Allah aşkına ? Baba değil, koca değil, adam değil adammmm!
Sevgiliyken ne olduğu belliymiş dümbüğün. Neden evlenip kendinize bu kötülüğü yaptınız? Yetmedi çocuk yaptınız? Korunma yöntemlerinden haberiniz yok muydu ümmeti muhammet aşkına ?

Gerçekten korunmanız gerekiyor sizin, ayrılsanız da ayrılmasanız da lütfen artık doğum kontrol yöntemlerine başvurun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…