Öyle bir İftiracı paranoyak hasta kocaya çarptımmki kesin lütfen okuyun yardım edin

Size kızmıyorum çünkü belli ki bu adam sizin pisikolojinizi bozmuş.
Bu olayı yıllardır yaşadığınız için normallestirmissiniz. Bu durumun 1/100 ünü yaşasa normal bir insan bir daha ardına bakmaz.
Şimdi yapacağıniz şey net. Lütfen alışkanlığinizi bırakın ve bir pisikologa gidip bu adamla olan tüm iletişiminizi kesin. Bu adam normal değil demek isterdim ama bu adam için bu kelime çok minnoş. Bu adam bir pisikopat ve siz de onun kurbanisiniz.
Böyle bir hayat olmaz olmamalı kendinizi ve yavrularınizı kurtarın acilen.
Bir erkek karısına sen başkasıyla ilişki yasiyorsun diyemez hele hele bunu piskopatca diretip karşıtı kendini aklamak zorunda asla bırakamaz. Nasıl olur da hala kendinizi ispatlamaya çalışıyorsunuz anlam veremiyorum. Lütfen lütfen o evden ayrılın ve tüm iletişim kanallarını kapatın, polise de bildirin bu yaratığı. Devlet memurluğundan nasıl istifa ederseniz böyle bir adam istedi diye? Çocuklarınızın ve sizin can simidinizi bastırmış! İş yerinde kamera ile izlemek ne demek ya aklımın almayacağı bir durum. Daha kötüsü siz bunu defalarca yasamisssuniz ve en kötüsü normallestirip kendinizi bu pisikopata ispatlamaya çalışıyorsunuz. Yapmayın çocuklarınıza yazık.

Offf kadınlar ya neden bunu kendinize reva görüyorsunuz? Evlenmeden önce belliymiş ne mal olduğu.

Siz kizilaya bu turkceyle yazim hatalariyla diksiyonla devlet memuru olarak kadrolu olarak nasil ise girdiniz? Yani sizi oraya kim aldirdi. Ben buna takildim. O vasifsiz bir halta yaramayan bes kurus karakteri olmayan kocaniz sirtinizi kime dayamis da grafiker olarak girdiniz koskoca kizilaya?

kilo vermekle ilgili konu açmıştım bir bakayım dedim içim şişti. Aman Allahım yaa...
Hep baştan yanlış işte balık baştan kokar. E niye 2. çocuğu yaptın belli ki adam psikopat
Allah yardımcın olsun

vallaha ben de bu noktaya takıldım nasıl olur da oraya girer bravo

Gozlerim bozuldu.
Okuyabildigim yerlerde de icim sisti..
Kisaca hatayi Sevgili iken size iftira atip da bile bile lades demeniz ile baslamis..
Sonlari okumadim bile. Tek ekleyecegim sey
Ayrilin

Lütfen tekrar cocuk yapınız. Çocuk evliliğin kesin kurtaricisidir. Erkekler cocuk sayısı arttıkça babaliklarini anlıyorlar. Doğurur doğurmaz yenisinin haberini bekliyoruz.

eşim çocuk benden yani ondan olmadığını söyledi
ben şok geçirdim
başımdan aşağı kaynar su döküldü resmen şok geçirdim
benim başıma kaynar su döküldü
benim başıma yine kaynar sular döküldü

E siz de bi alışın artık. Neden kaynar sular dökülüyor her seferinde.

Bırakın da bizim başımıza dökülsün kaynar sular. Hayret.

eşinizin paronayak olduğunu anlamanız için üçüncüye hamile kalmanızmı gerekiyormuş bu adam daha evlenmeden ş...sizmiş evlendikten sonra yıldızlı pekiyi olmuş.bacım hiç durma bu adamdan ayrıl yarın birgün bu adam senide çocuklarınıda öldürürsakın yumşama madde kullanan, tadavi görmeyen ,bilinçaltı bozuk bi insan düzelmez. boşan bırak ev ayırmanı yaşadığın şehri değiştir derim Allah sabır ve kolaylıklar versin

Her tercih bir
Her tercih bir vazgeçiştir. Her seferinde eşinizi tercih etmiş ayaklarınızın üstünde durmaktan vazgeçmişsiniz. Yine eşinizi tercih etmiş çocuklarınızın hayatını mahvetmişsiniz. Böyle bir adamdan kurtulmak izinizi kaybettirmeyi hiç tercih ettiniz mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…