peki ya ben ne yapacagim?

Cansu_kman

Kimseye inanmıyorum artık , kimseistim ben .
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2015
21
6
28
Arkadaslar ciddi oldugum birisi var fakat çevremde o kadar kotu evliliklere şahit oldum ki korkar oldum . kıskanç ve biraz asosyal insan böyle oldugu icinde acaba ilerde cok sıkar mi beni cunku suan sıkıyor ciddi bir durum henuz olmadigi icin fazla takmiyorum veya ne biliyim baska can sıkıcı bir durum yasar miyim diye dusunuyorum . ben biraz ozgurluge ve gezmeye duskun biriyim bilmiyorum kararsizim yardimci olur musunuz lutfn yorumlarinizi esirgemeyin olumlu olumsuz her turlu yoruma açığım... Tesekkur ederim simdiden

Arkadaslar ciddi oldugum birisi var fakat çevremde o kadar kotu evliliklere şahit oldum ki korkar oldum . kıskanç ve biraz asosyal insan böyle oldugu icinde acaba ilerde cok sıkar mi beni cunku suan sıkıyor ciddi bir durum henuz olmadigi icin fazla takmiyorum veya ne biliyim baska can sıkıcı bir durum yasar miyim diye dusunuyorum . ben biraz ozgurluge ve gezmeye duskun biriyim bilmiyorum kararsizim yardimci olur musunuz lutfn yorumlarinizi esirgemeyin olumlu olumsuz her turlu yoruma açığım... Tesekkur ederim simdiden
kesınlıkle kısıtlar kendın gıbı bırını bul cunku degısmez sen gezmek ıstersın o evde oturalım bosver dısarda ne yapcaz sende cıkma modunda olur sıkıntılı yanı kendın gıbı bırını bul gezmeyı seven cok da baglı degılsen

Tatlim bence hiic o yola girme. Gezeriz der gezdirmez yaoariz der yaptirmaz. Ben gibi uzulur uzulur evlendigin gune pisman olursun sonra bakarsin sevgin agir basar. Amma oyle bi gun gelir dayanamayiverirsin. Eger cok asiksaniz birbirinize ozaman devam yuru derim amma yoksa bitir.

Ben cooook dusuncelere daldim isin icinden cikamiyorum. Nasipmis amma kendin de egri otur dogru dusun. Kaldirabilirmisin boyle bir omru?

X