Pireyi deve yapıyorum artık.

Kimin haklı olup olmadığı konusundan ziyade iki taraflı da iletişim kötü .”Didişme” zeminli diyalog ..
Siz kendi sınırlarınızı kendiniz korumalısınız .Kv öyle demişse demiştir kimin nasıl konuşacağını ne isteyeceğini kontrol edemeyiz .Siz kendinizi koruyacaksınız duracak yeri siz belirleyeceksiniz .
Benim için uygun degil annecim deyip tebessümle geçiştirmek bile yeterli idi sizin tarafınızdan sorun çözümü için.
Karşı tarafa kalmış sonrası için ne düşünüp ne yapıp ne diyeceği .

O anda ben kocamla et doğrarım, çocuğumda aşağıda zaten diyebilirdiniz. Eşinizle atışmaya gerek yoktu. Erkekler ince düşünmez aklına bile gelmemiştir.

Bu forum kendi hayatım için çok şey öğretti. Çözüm yanıbaşınizda. Ben ette yardım edeyim, çocuk aşağıda uyuyor diyecektiniz. Haaa ona itiraz ederse problem.
Şimdi yorumları okudum. Bak canım benim sen seni sevmeyen ve önemseyen bir adama seni onemsemesi için baskı yapıyorsun olmaz. Ataerkil düzende bir aileden gelip o düzene evlilik yapmışsın. Önce tavrını değiştir. Kocan yengeci olabilir. El iyisi olduğu için olabilir, abisi karısını el üstünde tuttuğu için olabilir ya da gerçekten yengeye ilgisi vardır.( kimse olmaz demesin, çok icice aileler, adamların flört tecrübesi yok, aileye ilk giren kadın yenge). Sen tavrını değiştir. Benim için et doğramak uygun de. Evi yeterince temizlenmediyse sana ne? Foto da sen yokmuşum giyin, suslen kızınla foto çektir. Zaten boşanmayı dusundugun adamın ailesi seni ayiplasa ne olacak?
Evde ise otur sürekli ders çalış. Adamın yemeğini ver. Yatsın uyusun. Boşan ya da boşanma meslek sahibi ol. Yani azcik ağırdan sat.
Sonra bakarsın duruma. Yok hoduk yine hodukse bosanirsin. Bu süreçte kanalize ol. Kavga etme, gözlemle.

Aldattir

Aslında zamanında gereken tepkiyi vermeyip eşinizle tartıştığınız için suç sizde. Gerçekten kv de düşünememiş olabilir, belki etlinin eli daha yatkındır bu işe. Mesela ben bu işlerden hiç anlamam. Fotoğraf konusunda herkesin elinde akıllı telefon var siz eşinizle çocuğunuzla çekilseydiniz. Yani eşiniz o ortamda eşimle çocuğum da gelsin demesi iyi olurdu ama eski makineler gibi sayılı poz yok ki. Yüzlerce fotoğraf çekilebilirsiniz.

Diyaloglar çok çirkin. Peçete, balon... Bunlara takılabilmek çok enteresan.
Kıskançlık değil pis düşünce.

Herkesin mahremiyet sınırı kendi görüşüne göre vardır. Ama sizin konuştuklarınız mahremiyet sınırı değil. Sapkın düşünceleri dile getirmek.

Olaya gelince...

Açıkçası bende eşimle sohbet ederek iş yapmayı tercih ederim ama hepimizin yapabildiği işler farklı.

Böyle kalabalıklarda da iş paylaşımı genelde hız ve iş bilme gücüne göre değişir.

Memnuniyetsizseniz kavga yerine açıkça ya anne bizim çocuk aşağıda eşimle etleri ben hallederim eltiminki de burada o da bu tarafın işini yapsın çocuklarda aklımız kalmaz diyebilirsiniz.

Gerekli
Gerekli açıklamayı yapıp eşimle hallederim ben deseydiniz keşke boşu boşuna kıskanç kötü düşünceli vs olmuşsunuz.Aranizda normal atışmalar dönmüyor ama işin içinde olduğunuz için farkında değilsiniz galiba.

Ay cok tuhaf ve cok cirkin düsünceler bunlar. Esiniz ve eltiniz alt kata et kesiyor diye sizin akliniza ne gibi kötü seyler geliyor ne olabilirki yani sizi aldaticak halleri yok. Yada siz enistenizden pecete istediniz diye esiniz neden size edepsiz diyor?

bu düşünceler hiç normal değil insan bu derece nefret ettiği birini nasıl aynı zamanda eltisinden kıskanacak kadar umursar anlamıyorum. Sizi bu derece nefret ettiğiniz biriyle aynı evde tutan mecburiyete de üzüldüm şimdi.

konu çok çirkin muhabbetler içeriyor
açıkça söyleseydiniz ben et doğrayım diye
bi de gecenin 2 sinde canım haşlama çekti

Et ayıklarken işte keserken hiçbir şekilde bir gram bile romantik ortam olacağını sanmıyorum. Hayvanın boğazında kalan, o sindirim borusunda daha yenmemiş çimleri otları görürken kim ne derdine düşebilir. O etleri keserken hem böyle işini yapmaya çalışıyorsun hem hayvana acıyorsun hem kime ne kadar neresinden etin diye hesaplıyorsun. Çok yorucu bir ortam. Hala şu kurbanlıklar için özel makine yapamadılar ya pes diyorum o kadar mühendise.

Dunyanin en romantik aktivitesi canim sen ne diyosun ahdha hele bu sicakta eti kemigi ayirmaktan daha romantik bi aktivite dusunemiyorum ben ahxhs

Bu kıskançlıkla birinin başını yersiniz. İthamlar çok çirkin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…