Pireyi deve yapıyorum artık.

O an açıkça deseydiniz keşke, ben eşimle yapayım hem çocuk da uyuyor ona bakacam, diye. Direkt kalkıp aşağı inseydiniz. Erkekler böyle arada kalmalı, bol konuşmalı, tavırlı şeyleri sevmiyor maalesef. Hatta üstüne, biz suçlu, kıskanç, geçimsiz oluyoruz en haklı olduğumuz konuda bile. Şu an hâlâ tavırlı mı
Cok dogru bır yorum herkes için gecerlş hatta erkeklerin bu tavrı

O adama katlanmanın yolu bir şekilde buluyor o kadın, adamın tek derdi ailesi çünkü başka bir zoru yoktu karısı ile. Börte'nin kocası çok farklı, az geride de yazdım düşman bu adam Börte 'ye. Klasik aileci model değil bu, çok başka yerden karın ağrısı. Börte duvarında da çok yazıyor göre göre anladım artık, adam evlendiğine pişman. Kadının aldığı nefes batıyor ya, böyle bi şey görmedim.
Aynen öyle. Bazen bakıyorsun bir kaç gün böyle her şey mükemmel çok iyi sonra adam tam tersine dönüyor, bir trip bir suratsızlık. Bir anı bit anını tutmuyor. Başkalarının yanında hiçbir şey yokmuş gibi davranmaya çalışıyor ama belli oluyor yani halinden. Sinir bozucu. Eskisi kadar yıpratmamaya umursamamaya çalışıyorum. Fitness a başlamak da iyi geldi. Haftanın üç günü kafa dinliyorum spor yaparken. Hem aşırı aileci hem de ailesi ile kendi içinde çok şikayetçi annesi özelliklede babası hakkında çok şikayetçi, hem çok düşkün annesine hem değil tuhaf küstümü 1 ay konuşmuyor annesiyle barışınca da dedikodu kazanı gibiler.

X