Pişman olmasını istiyorum ne yapmalıyım ?

Belli ki ergenlik dönemindesiniz. Benden sana abla tavsiyesi ilişki için çok erken yaşın. Yaşlıların tavsiyesi gibi oldu ama gerçek bu. hayatın tadını çıkar çok çabuk geçiyor zaman. Güzel günlerini dahha verimli şeyler için kullan

Hiç sevmem geç baktım geç cevap verdim vay öyle yazdin onu demedin bunu demedin

Yasına baktım 24 yaşında yazıyor ve ergenler yapmaz bunu böyle ilişki olacağına olmasin

Geçinmeye niyet yok onu bunu bahane ediyorlar adı sevgi aşk oluyor
Her zaman konuşmak istiyor 5-10 dakikanın hesabını yapıyor benimde hoşuma gitmiyor ama rahatsız olduğu bir konu diye dikkat etmeye çalıştım onu seviyorum bana geçmişinde kimsenin onu bu kadar değersiz hissettirmediğini düşünülmediği bir ilişkisi olmadığını söyledi bide buna şaşırıyorum 🤦🏻‍♀️

Hayatınızın baharındasiniz.Bu tarz sorunlu oldugunu bildiğiniz bir ilişki için neden zamanınızı ve enerjinizi harcıyorsunuz ki.

evden ciktigimi haber vermedim diye kismina kadar okudum. ayrilin.
birbirine yediginden ictigine her seyini anlatarak yurutulen iliskileri saglikli bulmuyorum. canim ister eve girer girer cikarim, niye haber veriyorum asker miyim o da komutan herhalde
Bende herşeyimi bahsetmek her an onunla olmak banada garip geliyor o bunu değersizlik olarak görüyor

Her zaman konuşmak istiyor 5-10 dakikanın hesabını yapıyor benimde hoşuma gitmiyor ama rahatsız olduğu bir konu diye dikkat etmeye çalıştım onu seviyorum bana geçmişinde kimsenin onu bu kadar değersiz hissettirmediğini düşünülmediği bir ilişkisi olmadığını söyledi bide buna şaşırıyorum 🤦🏻‍♀️
Bırak gitsin nerde değer görüyorsa orada kalsın
Sevme bu adamı boşver okuyorsan okuluna çalışıyorsan işine odaklan
Pişman olsa ne olucak sonu yine aynı sal gitsin

Merhaba, sevgilimle bir senedir beraberiz son 3 aydır git gelli bir ilişkimiz var birbirimizden kopamıyoruz bir hafta önce ona güvendim görüştük son şansı verdik başta çok iyi gidiyorduk en ufak problemden sorun çıkardı haftaiçleri dershaneye gitmemi bilmesine rağmen o an ona evden çıktığımı söylemedim diye adam yerine koymuyorsun beni dedi.2 gün tavır yaptı. Bu durumu düzeltmek için konuşmaya çalıştım tartışma büyüdü.Bana bizim ilişkimiz çok toksik ne kadar konuşursak konuşalım başa sarıyor dedi.Aslında kendi hareketleri dengesiz sürekli bir sorun çıkmaya çalışıyor ve trip atıyor.
Bu sefer geç yazma konusu yüzünden tartıştık önceden nadiren bu konu hakkında tartışırdık son zamanda 5 dakikanın lafını yapmaya başladı(gerçek anlamda 5 dakika bazende 15 dakika) sonrasındaysa yeni başlangıç yapalım unutalım dediğimiz eski konuları hatalarımı söyledi (hatada onun yüzünden ayrıldıktan sonra rahatsızlığı çıktığında ona dinlenmesini sakinleşmesini söyleyip sonrasında onu aramamamdı) annesiylede konuşmuş sanırım annesinde böyle biriyle hayat geçer mi sen bilirsin şeklinde konuşmuş ben onun hatalarının konusunu açmazken bana hatalarımı sıraladı “ben yapamıyorum sen aynısın hatalarımızdan ders almıyoruz benimde psikolojim iyi değil çökmüş durumdayım kendi kendime kalmak istiyorum seni üzüyorum birbirimizi yoruyoruz senin mutlu olmanı istiyorum belki benden sonra hayatının aşkıyla karşılaşırsın belki ileride hayırlısıysa eğer yollarımız tekrar karşılaşır senin gülmeni isterim” dedi sessiz kaldım sonra telefonda konuştuk “Yanlış mı söylediklerim” dedi. Bende”Evet bir yanlış var seven insan kaybetmeyi göze almaz””Senin rahatsız olduğun şeyleri elimden geldiğince dikkat ettim çabaladım sana yetmiyorsa bu yüzden kaybetmeyi göze alabiliyorsan benim diyeceğim bir şey yok”dedim . O da “bu geç yazma konusu benim için çok önemli sen hiçbir şeyi umursamıyorsun kendini bile umursamıyorsun ilgin bana yetmiyor demekki hala aynısın kaybetmeyi göze alıyorum pişman olmam ” dedi.

Sonra öylesine konulardan benimle konuşmaya çalıştı ona napıyorsun diyorum o benim naptığımı sormuyor ve doğru düzgün konuşmuyorda.En sonunda görüldü attım .Görüldü atmayı hakaret olarak görüyor kendisi.Yine sinirlendi. “Telefonla konuşalım mı” yazdım o da “Hayır.” yazdı bu sefer bende “naptığımı bile sormuyorsun konuşalım diyorum hayır diyorsun doğru düzgün konuşmuyorsun üzerime geliyorsun elimden geleni yapıyorum yeter tek taraflı çabayla olmuyor çabamı görmek istemiyorsan sana yetmiyorsa benimde yapabiliceğim bir şey yok” dedim.

“İstemiyorum git.”dedi “hala bu mesajı bile geç görüyorsun gerçekten istemiyorum” dedi.(10 dakika sonra baktım) Sonra o lafından sonra “bu mesajı görmüşüm görmemişim ne farkeder”dedim. O da “sen yoluna ben yoluma seni engelliyorum” dedi. “Gir geç gör umursama” dedi görüldü attım ve sinirden telefonu kapattım ertesi günün sabahında ”Umursamıyorsun hiçbir şeyi hala” yazdı. Bende”Umursamıyorsun diyorsun hala davranışlarına sözlerine körsün diyecek sözüm kalmadı benim duygularım kendime saygım gururum var istenmediğim yerde durmam.”yazdım. O da “güle güle” “git kapat telefonunu saatlerce kaybol ortadan” yazdı.Bende bir şey yazmayarak telefonu kapattım.Sonrasında”Hala mesajları gec görüyorsun cevap vermiyorsun.” yazıp beni engellemiş her yerden.

Ben mi hatalıyım elimden gelen herşeyi yapıyorum beni anlamıyor kırgınlığımdan sussam umursamıyorsun diyor.Beni suçlu hissettirmeye çalışıyor.Ne yapmaya çalıştığını anlamıyorum bence kendiside bilmiyor.Kafası karışık yada sorunları var diye düşünüyorum.Aklı başına gelir mi.Böyle bir sebep yüzünden beni kaybetmeyi göze aldı pişman olsun istiyorum.Engeli kaldırır mi pişman olur mu sizce ?

Konu biraz uzun kusura bakmayın :KK43:(
İkinizden biri de bu ne saçma bişeydir, ne yapıyoruz biz, ne yaşıyoruz dememiş. Çok ilginç...

İlişkiniz toksik değil siz toksiksiniz. İki toksik insan bir araya gelince dubletoksik ilişki olmuş.

X