Pişman olmasını istiyorum ne yapmalıyım ?

Şimdide bir şeyler düşündün mü? yazdı mesajına bakmadım bir saat sonra sildi
O da emin değil istiyorki yalvar yakar. Gel gitleri olan tam olarak ne istediğini bilmeyen biri. Böyleleri insanı yorar. Zor valla. Bence önce biraz uzak kalıp sen ne istiyosun ona karar ver ve o kararına sadık hareket et.

Ayyy konuyu okudum ve yoruldum çok yoruldum 🤦🏻‍♀️Böyle bı adamla evli olmak aynı anda üçüz bebe bakmakdan çok daha zordur bence en azından bebekler büyüyecek rahata ericem dersin de bu adam daha neresine büyüsün Allah aşkına dua et pişman olmasın engeli kaldirmisin yoksa sen ömür boyu pişman olcan

Konuyu okuyunca lise zamanlarında olan iki gencin ilişkisi gibi düşünmüştüm ama 20'li yaşlardaymışsınız. Bu adamla hayatınız çok zorlaşır. Pişman olmasını istiyorsanız cevap vermemeye devam edin bence. Yakında konuşmak için arar diye düşünüyorum. Dengesiz biraz :KK53:

Konuyu okuyunca lise zamanlarında olan iki gencin ilişkisi gibi düşünmüştüm ama 20'li yaşlardaymışsınız. Bu adamla hayatınız çok zorlaşır. Pişman olmasını istiyorsanız cevap vermemeye devam edin bence. Yakında konuşmak için arar diye düşünüyorum. Dengesiz biraz :KK53:
Annwyl Annwyl Cevap vermemeye devam ettim ve aradı hemde baya baya rahatsız olduğumu söyledim neden arıyorsun dedim bilmiyorum diyor sonrasında arayıp bu seferde kötü olduğunu söyledi kalbiyle ilgili sıkıntısı olduğunu söyledi ve korktum bu yüzden iletişime geçtim ama düzelmeye yönelik bir şey yapmıyor hala neden telefonlara cevap vermediğimi soruyor suçluyor ölsem umrunda olmıcak gibi laflar kullanıyor anlamıyorum olgunca düşünmüyor 🤦🏻‍♀️

Son düzenleme:
Pişman olacak bir şey yok ki
Bol şans dile ve yoluna bak
Bu ilişki devam ettikçe huzurunu bozar senin

Ne yaptın? Yazdı mi? Merak ediyorum.... Bende o durumdayim

Bu olayı yazdıktan bir hafta sonra konuştuk sonrasında buluşmaya ikna etti buluşmalarımız o kadar güzel geçti ki güllerle karşıladı anlaşmıştık söz vermişti triplerini vs düzelticeğine küçük olayları büyütmeyeceğine kendisinin sorunu olduğunu biliyordu.Yine umutlanmıstım. Aradan bir hafta geçti biraz mesafeli davranıyorum hemen gülücükler canım cicimler olmadı diye tartıştık ona zamanla herşeyi aşıcağımızı söyledim o da bana : "kendini ne zannediyorsun soğuk yapıyorsun vazgeçilmez mi zannediyorsun bana öyle davranamazsın" falan dedi sonrasında hastaydım kötüydüm iki gün onun mesajlarına aramalarına doğru düzgün cevap veremedim genellikle dinlendim ve ertesi gün onu aradım konuşalım dedim bana işim var dolaşıcam geç kaldın bundan sonra konuşmayalım bitti bu sondu dedi ve sonrasında tartıştık bu ilişki için ne yaptın kiler artık hayatına günaydın mesajını aylar sonra yanıtlayanlar girer vs gibi sözler hakaretler söyledi numaramı sil yazdı ve sanırım bu sefer gerçektende bitti sanırım ne yaparsam yapıyım yine beni anlamadı her defasında güvenip umutlanmama üzülüyorum....:KK43:

Merhaba, sevgilimle bir senedir beraberiz son 3 aydır git gelli bir ilişkimiz var birbirimizden kopamıyoruz bir hafta önce ona güvendim görüştük son şansı verdik başta çok iyi gidiyorduk en ufak problemden sorun çıkardı haftaiçleri dershaneye gitmemi bilmesine rağmen o an ona evden çıktığımı söylemedim diye adam yerine koymuyorsun beni dedi.2 gün tavır yaptı. Bu durumu düzeltmek için konuşmaya çalıştım tartışma büyüdü.Bana bizim ilişkimiz çok toksik ne kadar konuşursak konuşalım başa sarıyor dedi.Aslında kendi hareketleri dengesiz sürekli bir sorun çıkmaya çalışıyor ve trip atıyor.
Bu sefer geç yazma konusu yüzünden tartıştık önceden nadiren bu konu hakkında tartışırdık son zamanda 5 dakikanın lafını yapmaya başladı(gerçek anlamda 5 dakika bazende 15 dakika) sonrasındaysa yeni başlangıç yapalım unutalım dediğimiz eski konuları hatalarımı söyledi (hatada onun yüzünden ayrıldıktan sonra rahatsızlığı çıktığında ona dinlenmesini sakinleşmesini söyleyip sonrasında onu aramamamdı) annesiylede konuşmuş sanırım annesinde böyle biriyle hayat geçer mi sen bilirsin şeklinde konuşmuş ben onun hatalarının konusunu açmazken bana hatalarımı sıraladı “ben yapamıyorum sen aynısın hatalarımızdan ders almıyoruz benimde psikolojim iyi değil çökmüş durumdayım kendi kendime kalmak istiyorum seni üzüyorum birbirimizi yoruyoruz senin mutlu olmanı istiyorum belki benden sonra hayatının aşkıyla karşılaşırsın belki ileride hayırlısıysa eğer yollarımız tekrar karşılaşır senin gülmeni isterim” dedi sessiz kaldım sonra telefonda konuştuk “Yanlış mı söylediklerim” dedi. Bende”Evet bir yanlış var seven insan kaybetmeyi göze almaz””Senin rahatsız olduğun şeyleri elimden geldiğince dikkat ettim çabaladım sana yetmiyorsa bu yüzden kaybetmeyi göze alabiliyorsan benim diyeceğim bir şey yok”dedim . O da “bu geç yazma konusu benim için çok önemli sen hiçbir şeyi umursamıyorsun kendini bile umursamıyorsun ilgin bana yetmiyor demekki hala aynısın kaybetmeyi göze alıyorum pişman olmam ” dedi.

Sonra öylesine konulardan benimle konuşmaya çalıştı ona napıyorsun diyorum o benim naptığımı sormuyor ve doğru düzgün konuşmuyorda.En sonunda görüldü attım .Görüldü atmayı hakaret olarak görüyor kendisi.Yine sinirlendi. “Telefonla konuşalım mı” yazdım o da “Hayır.” yazdı bu sefer bende “naptığımı bile sormuyorsun konuşalım diyorum hayır diyorsun doğru düzgün konuşmuyorsun üzerime geliyorsun elimden geleni yapıyorum yeter tek taraflı çabayla olmuyor çabamı görmek istemiyorsan sana yetmiyorsa benimde yapabiliceğim bir şey yok” dedim.

“İstemiyorum git.”dedi “hala bu mesajı bile geç görüyorsun gerçekten istemiyorum” dedi.(10 dakika sonra baktım) Sonra o lafından sonra “bu mesajı görmüşüm görmemişim ne farkeder”dedim. O da “sen yoluna ben yoluma seni engelliyorum” dedi. “Gir geç gör umursama” dedi görüldü attım ve sinirden telefonu kapattım ertesi günün sabahında ”Umursamıyorsun hiçbir şeyi hala” yazdı. Bende”Umursamıyorsun diyorsun hala davranışlarına sözlerine körsün diyecek sözüm kalmadı benim duygularım kendime saygım gururum var istenmediğim yerde durmam.”yazdım. O da “güle güle” “git kapat telefonunu saatlerce kaybol ortadan” yazdı.Bende bir şey yazmayarak telefonu kapattım.Sonrasında”Hala mesajları gec görüyorsun cevap vermiyorsun.” yazıp beni engellemiş her yerden.

Ben mi hatalıyım elimden gelen herşeyi yapıyorum beni anlamıyor kırgınlığımdan sussam umursamıyorsun diyor.Aramızda bir şeyler oldu bunun pişmanlığınıda yaşıyorum.Beni suçlu hissettirmeye çalışıyor.Ne yapmaya çalıştığını anlamıyorum bence kendiside bilmiyor.Kafası karışık yada sorunları var diye düşünüyorum.Aklı başına gelir mi.Böyle bir sebep yüzünden beni kaybetmeyi göze aldı pişman olsun istiyorum.Engeli kaldırır mi pişman olur mu sizce ?

Ne yaptın? Yazdı mi? Merak ediyorum.... Bende o durumdayim
Bu olayı yazdıktan bir hafta sonra konuştuk sonrasında buluşmaya ikna etti buluşmalarımız o kadar güzel geçti ki güllerle karşıladı anlaşmıştık söz vermişti triplerini vs düzelticeğine küçük olayları büyütmeyeceğine kendisinin sorunu olduğunu biliyordu.Yine umutlanmıstım. Aradan bir hafta geçti biraz mesafeli davranıyorum hemen gülücükler canım cicimler olmadı diye tartıştık ona zamanla herşeyi aşıcağımızı söyledim o da bana : "kendini ne zannediyorsun soğuk yapıyorsun vazgeçilmez mi zannediyorsun bana öyle davranamazsın" falan dedi sonrasında hastaydım kötüydüm iki gün onun mesajlarına aramalarına doğru düzgün cevap veremedim genellikle dinlendim ve ertesi gün onu aradım konuşalım dedim bana işim var dolaşıcam geç kaldın bundan sonra konuşmayalım bitti bu sondu dedi ve sonrasında tartıştık bu ilişki için ne yaptın kiler artık hayatına günaydın mesajını aylar sonra yanıtlayanlar girer vs gibi sözler hakaretler söyledi numaramı sil yazdı ve sanırım bu sefer gerçektende bitti sanırım ne yaparsam yapıyım yine beni anlamadı her defasında güvenip umutlanmama üzülüyorum...

X