pkoluyum şeker hapıyla 3 ayda 15 kg verdim!...

Bu ilaci herkes kullanabilir mi emziren annelere de oneriliyormu bilgilendirir misiniz tsk

emzirirken kullanma bence canım çoğu hap gibi oda yan etki yapabilir bence içme ...bende pcoluyum bende başlayacağım ...85 kiloyum 25 30 kilo vermem gerek ...:KK31:

arkadaslar bende pcosluyum yaklasık9 yıldır diane 35 kullandım kullanmayınca adet olmuyorum.bırakalı 5 ay oldu ve simdi tarlusal kullanıyorum.evlenmeyi düsünüyorum ve sözlüm hemen cocuk istiyor.bende sorun yasamak istemiyorum cok korkuyorum cünkü 2.evliliğim. sorun yasamak istemiyorum.kilo sorunum yok.organlarımdada sorun yok sadece adet görmüyorum tüylenme var.ilacı kullanınca adet oluyorum.vücudumu hamilekalmak için hazırlamak istiyorum ne yapmam gerek yardım edin lütfen :KK43:

Allah yardım etsin canım gerçekten bu hastalık benim gözümde kanserden pekde farklı değil... olduk olmadık zamanlarda çoğalıyor dikkat etmek gerekli... canım diane 35 2 ay kullandım bırakmaya karar verdim çünkü bu hapın vucuda çok zararı varmış hatta yurtdışında yasaklanmış kalkmış ama burada doktorların çoğu vermekte bunu anlamış değilim soğan kürü ve metformine başlayacağım bende ....

Allah yardım etsin canım gerçekten bu hastalık benim gözümde kanserden pekde farklı değil... olduk olmadık zamanlarda çoğalıyor dikkat etmek gerekli... canım diane 35 2 ay kullandım bırakmaya karar verdim çünkü bu hapın vucuda çok zararı varmış hatta yurtdışında yasaklanmış kalkmış ama burada doktorların çoğu vermekte bunu anlamış değilim soğan kürü ve metformine başlayacağım bende ....

bende bıraktım canım bugün doktora gittim kan degerlerim normal cıktı bi hipotroit cıktı onada hap verdi doktor.doktorum bana lutenyl liyi verdi adet görmem için bide corasprin verdi.ve en yakın zamanda evlen dedi.ultrasonda baktı 2 tane yumurtamın olustugunu söyledi.sogan kürünede devam edecegim

bende bıraktım canım bugün doktora gittim kan degerlerim normal cıktı bi hipotroit cıktı onada hap verdi doktor.doktorum bana lutenyl liyi verdi adet görmem için bide corasprin verdi.ve en yakın zamanda evlen dedi.ultrasonda baktı 2 tane yumurtamın olustugunu söyledi.sogan kürünede devam edecegim

ben bugün glifor aldım başladım miğde bulantım yok ama acayip iştahım gitmiş durumda ...hayırlısı bakalım ...lutenyl ilk defa duydum cnm inşallah herşey yoluna girer hakkında hayırlısını dilerim...ben reglden sonra küre başlayacağım 2. ayım.

mrb arkadaşlar bende yaklaşık 2 aydır kullanıyorum glukofen yaklaşık 4 kilo verdim

üç gün oldu glifor 850 mg günde bir dozla başladım arkadaşlar 2 kilo verdim 85 kiloydum 83 oldum yaptığım önceki dyetlerde hiç 83 e inmemiştim ama indim şükür şuan iyi gidiyor sabahları yemek arası alıyorum fazla miğdem bulanmıyor mutlaka yemek arası alın arkadaşlar....

Evlendiğimde 43kg dım.
2.çocuk genetik hipoglesimi ve hiper tansiyon sonrası 80kg bile gördüm tartıda.
Şubat ayında şeker ilacı birazbdiyetle 5kg verdim.
Ama ilacın yan etkilerine dayanamadım bende çok baş ağrısı yaptı.
Gece tatlı nöbetlerim bitmek bilmiyor yeniden başlıycam.

bende kullanıyorum tüm o başbelası yanetkileribaşlarda bende yaşadım soğuk terleme bayılacak gibi olma bulantı ama dr söylemişti alışacak vücudun zamanla dedi oyüzden bırakmadım. herkese tavsiyem sabredin sakın bırakmayın ilacınızı!!

ben bugün glifor aldım başladım miğde bulantım yok ama acayip iştahım gitmiş durumda ...hayırlısı bakalım ...lutenyl ilk defa duydum cnm inşallah herşey yoluna girer hakkında hayırlısını dilerim...ben reglden sonra küre başlayacağım 2. Ayım.

canım sogan kürünüde mutlaka kullanmalısın bir yakınım sogan kürü ile hamile kaldı

ben bugün glifor aldım başladım miğde bulantım yok ama acayip iştahım gitmiş durumda ...hayırlısı bakalım ...lutenyl ilk defa duydum cnm inşallah herşey yoluna girer hakkında hayırlısını dilerim...ben reglden sonra küre başlayacağım 2. Ayım.

insallah bebişine hamile kalırsın tez evvel canım sogan kürüyle bi pcoslu yakınım hamile kaldı denemelisin bence adetinin 2. Günü baslıyosun ibrahim saracoglunun sitesinde var.ben simdiden yapmaya basladım.bende gliforu ilkkez duydum farlutal su topluyormus vücudda.doktor dedi vücuduna bukadr yüklenmeye gerek yok dedi.aspirinide internette arastırdım yumurtalıklara kan akımını hızlandırıyor ve gebe kalmayı kolaylastırıyormus

bende kullanıyorum tüm o başbelası yanetkileribaşlarda bende yaşadım soğuk terleme bayılacak gibi olma bulantı ama dr söylemişti alışacak vücudun zamanla dedi oyüzden bırakmadım. herkese tavsiyem sabredin sakın bırakmayın ilacınızı!!

sabretmek lazim gercekten ben bir hafta ara verdim ve buyuk bir hata yaptim hic aksatmamak lazim

mayısın 20 sinden beri kullanıyorum. 109' dan 104' e düştüm.:KK52:
bir komşum beni gördü ve aaaa senin belin varmış dedi. 5 kilo olmasına rağmen farketti:KK9:

Son düzenleme:
Evlendiğimde 43kg dım.
2.çocuk genetik hipoglesimi ve hiper tansiyon sonrası 80kg bile gördüm tartıda.
Şubat ayında şeker ilacı birazbdiyetle 5kg verdim.
Ama ilacın yan etkilerine dayanamadım bende çok baş ağrısı yaptı.
Gece tatlı nöbetlerim bitmek bilmiyor yeniden başlıycam.

ilk başta yapıyor yan etki ama aksatma ben tatlı diye ölüyodum. yürüyüşe çıkıyodum eve dönerken marketten hazır tavuk göğsü tatlımı almadan eve dönmezdim. şimdi tatlı yesem ble az yiyorum abudmuyorum. önce önüme ne gelirse affetmezdim. şimdi durabiliyorum. o tatlı kirizlerinin durması için birebir bu ilaç..

merhaba
bende pko hastasıyım glifor adındaki şeker ilacını kullandım bir süre aynı şekilde bende de iştah azalmasına yardımcı oldu kiloda verdim ama 2 aydır kullanmıyorum midemi bulandırmaya başladı verdigim kilolarıda hızla geri almaya başladım 20 kiloya yakın fazlam var böyle bi problem yaşayan oldu mu olduysa da nasıl üstesinden geldiniz paylaşırsanız sevinirim

85ten 82 ye düştüm heheheh:KK9::KK9::KK9:herşey yolunda koşu bandım da geldi ohhh benden iyisi yok

bende de pko ve ınsulın dırencı var doktor bana matofin ve pko için de diane35 ile bi tane daha hormon ılacı verdı ılk baslarda matofin ıle qualısta mı ne oyle bısey kullanıyodum pko ıcın kılomu rahatlıkla verebılıyodum sonra da ılac degısıklıgı olunca kılo vermem gene yavasladı ne yapabılırım dıyetıme ozen gosterıyorum 88 den 76ya dustum fakat ılac degısıklıgı oldugundan berı gram gram oynuyor yasım 20 boyumda 157 bırde matofını yemekle beraber ıcıceksın dedı ben akşam yemeklerden sonra ıcıyorum hangısı daha dogru yemek arasında almam mı yoksa bıtırdıkden sonra mı

kg verelive ilacı bırakalı epey oldu hiç verdiğim kiloları geri almamıştım ama ramazan bana kilo aldırıyor sanırım :KK50: bende sahur ve iftarda yemekten sonra 2 tane içerek bu ilaca devam etmeye başladım... yinede fazlam yok ama tedbir amaçlı tartımda komşuda bi kaç haftadır isteyemedim de..tahmini 57-58 falan oldum diye düşünüyorum.. iftarda-sahurda salata-ızgara vs. tarzı yiyeceğim

X