puregon sizdede kilo yaptımı:(((((

E

EU2

Ziyaretçi
arkadaşlar ben biraz kilo almaya elverişliyim ama bu iğnelerle daha da bi aldım sanki sizde de oluyomu......

canım bende kılo aldım tup bebek tedavısınden sonra. aslında cok yemek yıyen bırı degılım onun ıcın bende ılaclara bagladım bu kılo sorununu tatlicadiarzu

arkadaşlar puregon karında şişlik yaratıyor kilo alıp almadığınıza tartılıp öyle karar verin.Daha önce kullanmıştım da.Bir de hormon ilaçları direk kilo yapmıyormuş iştah arttırdıkları için kilo alıyormuşuz a.s

bende puregon kullandım uzun süre. 50 kilodan 65kiloya çıkıverdim.sözde yumurtalıklarım çatlasın diye verdiler,halbuki çatlama sorunum yokmuş.yemeyle ilgisi olmadığı için ilacı bıraktıktan bisüre sonra vücut eski kilosuna dönüyor.tabi bu biraz uzun sürüyor.tabi bide yaş ve metabolizmaylada ilgili.arkadaşlar yaşlarınız henüz çok genç.ne zamandır tedavi gördüğünüzü bilmiyorum ama bu tür sorunlarınızı cevplıcak tecrübeye sahibim.burdayım bekliyorum.

bende kilo deilde karında şişkinlik yaptı adet olunca karnım iniveriyodu şimdi gene şişiyom inş bu sefer inmez

arkadaslar ben kılo sorunumu dırek puregona baglamıyorum cunku ben tup bebek tedavısınden oncede hormon tedavısı gormustum

ben hıc kılo almadım ama karnım felaket şişti ve acıyodu catlıcak gibi bi rahatsızlıkvardı ama adetle indi normalmis bu ben 5tane 75lıktı sanırım kulandım ama 10tane falan yaptıysan canım belkı kıloda yapıyodur

kızlar bende gonal-f kullandım aşılamalarımda.. banada özellikle göbek kısmında yoğun kalınlaşma oldu.. şimdi biraz yediklerime dikkat ediyorum bu ay yine kullandığım halde çok şişkinlik yok .. inşallah bu tedavilerden sonra sadece 9 ay için göbüşümüz şişer....:))

kızlar yaa şu puregon ben de ters etki yaptı.ben 49 kg la aşılamaya başladım 3. aşılama sonunda 44 e düştüm.herkes 5 kg aldı ben 5 kg verdim.şişmanlamak için de bi umuttu ama 2 umudum da olmadı.şimdi tüp bebek tedavisine başladım eskiden 50 le başlayıp 100 e kdr çıktım.şimdiii 250 bi de yanında orgalutron diye başka bi igne 4. günde karnım şişti inşaallah azalmaz hep şişer 9 ay boyunca.sonra da birazı bana kalsın isterim ama:))inşllh en yakın zamanda hepimiz hayırlı haberlerimizi bura da paylaşırız.hepinize muck

selam ben de kullandım ama kilodeğil ama karındaşişlik yapıyo sonra geçiyo

merhabalar, ben 1 haftadır tedavi görüyorum, henüz kilomda bir değişiklik olmadı ama çok dikkat ediyorum yediklerime...

ben ilk denememde 5 kilo almıştım insanı acayip şişiriyo özellikle karnım çok şişti ve gögüslerim hiç olmadıkları kadar büyükler :roflol:

bende iki kez kullandım 3er kilo aldım gerçekten göbekte şişlik yapıyo. o sıralar hamile sanıp otobüste yer verdiler. ama şimdi gerçekten hamileyim. hiç inmiyo artık göbeğim. darısı sizlere

bende iki kez kullandım 3er kilo aldım gerçekten göbekte şişlik yapıyo. o sıralar hamile sanıp otobüste yer verdiler. ama şimdi gerçekten hamileyim. hiç inmiyo artık göbeğim. darısı sizlere

amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnn . hepimize

2 tüp bebek denememde de puregon kullandım.kilom değişmedi.iştahınızı kontrol altına alın.Çünkü kullandığımız hormonlar tabiki iştah arttırıyor.ekmeği ve hamur işlerini azaltın.İğneleri kullanırken karnınızın şişmesi doğal.her ay bir yumurtayı büyütmek için çalışan rahmimiz iğneler yardımıyla daha çok çalışmaya mecbur kalıyor.ve karın şişiyor tabiiii.tedavilerim negatif değerlerle sonuçlandığı için 2-3 hafta sonra şişlik falan da kalmadı.o yüzden dikkat edin bayanlarrrr

slm arkadaşlar puregonna ihtiyacım var aciil puregon satmak isterseniz bana satarmısınız

Amin darısı tüm bebek isteyenlerin başına inşallah

Bende bir haftadır kullanıyorum kiloda bir değişiklik olmadı ınş hayirlisi olur da tedavi olumlu sonuç verir

X