Ramazanda Kilo Vermek İçin Sağlıklı Diyet Listesi!

ben mesela çorbayı sevmem, çünkü ne çorbası olursa olsun içersem iştahım kaçar. yemekte isterse en çok sevdiğim şeyler olsun yiyemem :KK43: o yüzden banane ben çorba içmem :110: hem ben bu aralar kakule çayı içiyom :KK8: dinç durayım diye. melisa suyu içmeyi düşünüyorum kakule bitince. çünkü müşterilerden dolayı çok stresli oldum bu 1-2 senedir. :KK14: melisa suyu zayıflatıyomuş diye okudum bi kaç yerde. eğer ki aldığımda bende işe yararsa sizler bitki çayı olarak melisa çayı içersiniz ya da aktarlarda satılan mecitefendi melisa suyunu içersiniz:13: bilenler vardır ben diyet yapmıyorum sadece göbüşüm için alternatif yollar arıyorum. buldukça yardımcı olacağıma şüpheniz olmasın :KK16: balon şişirmeyi epeydir aksattım, yorgunluk, sinir , stres, uyku bozukluğu, iş derken yok unuttum gitti balonu. :KK31: ramazandan sonra başlayayım en iyisi. :KK16:

bu arada sabah namazlarına kalkamıyorum diye çok üzülüyordum, artık sahurumu yapar namazımı kılar öyle yatarım. Ramazan geldi hoşgeldiiiiiiiiiiiiiiiiii:KK9::KK9::KK9:

Çorbayı ben de sevmiyorum.:KK19: Ama kilo vermek için içiyorum. Önemli. Melisanın yararını görürsen yazarsın bize de Maloşum. :44:

İşte beynimizde bitirelim bu işi kızlar. :KK1: Yemeklere saldırmayıp çorbamızı yavaş yavaş içersek bence olur bu iş. :KK8:

topign hayrlı olsn ablacm bncede yada bir dilm karpuz yersek olurmu :44::44:

ben mesela çorbayı sevmem, çünkü ne çorbası olursa olsun içersem iştahım kaçar. yemekte isterse en çok sevdiğim şeyler olsun yiyemem :KK43: o yüzden banane ben çorba içmem :110: hem ben bu aralar kakule çayı içiyom :KK8: dinç durayım diye. melisa suyu içmeyi düşünüyorum kakule bitince. çünkü müşterilerden dolayı çok stresli oldum bu 1-2 senedir. :KK14: melisa suyu zayıflatıyomuş diye okudum bi kaç yerde. eğer ki aldığımda bende işe yararsa sizler bitki çayı olarak melisa çayı içersiniz ya da aktarlarda satılan mecitefendi melisa suyunu içersiniz:13: bilenler vardır ben diyet yapmıyorum sadece göbüşüm için alternatif yollar arıyorum. buldukça yardımcı olacağıma şüpheniz olmasın :KK16: balon şişirmeyi epeydir aksattım, yorgunluk, sinir , stres, uyku bozukluğu, iş derken yok unuttum gitti balonu. :KK31: ramazandan sonra başlayayım en iyisi. :KK16:

bu arada sabah namazlarına kalkamıyorum diye çok üzülüyordum, artık sahurumu yapar namazımı kılar öyle yatarım. Ramazan geldi hoşgeldiiiiiiiiiiiiiiiiii:KK9::KK9::KK9:

ayyy ablacm merk ettm bnde kakule stresten uzak tutuyosa hemn başlıyım bnde amaa bazı çayyların kısırlık faln yaptıgınıı duydum korktm o yüzden yksa bnde bi araa takmıştımm çaylaraa herşey için çayy içiyodum :KK54::KK54:

Son düzenleme:
bu sabah başladım hayırlısıyla, şu ana kadar gayet iyi geldi açıkası :) ben çok kilolu olmamama rağmen fazla yiyen biriyim, ama uyuz göbeğimden kurtulmaya niyetlendim artık. çok teşekkür ediyorum paylaştığın için, şimdilik gayet enerjik ve tok hissetmekteyim :)

merhabalar, ramazanda nasıl zayıflayabilirim diye kendinimi motive edecek bir forum ararken buldum sizi:) bu sabah itibariyle 72.8 olarak başladım inş. menü gayet doyurucu görünüyor. kendimce hiçbir davete gitmeme ve davet almama kararı da aldım. hatta az nce bir daveti reddettim. gördüm mü dayanamıyorum, iradem sıfır çünkü...hepinize kolaylıklar diliyorum.

şimdi şunu bunu yemeli diyoruz da o açlıkla bakalım ne olucak bu akşam... ben de niyetliyim bu ramazanda kilo vermeye bol bol suyla karnımı şişirme niyetindeyim ama eve gider gitmez muzlu pudingimi yapıcammm :)

kilo vermenin temelinde yatan şey de aslında ölçülü yemekten geçiyo ama benim gibi iştahlıysanız pek mümkün olan bişey değil.... bakalım bu akşam ne olucak :KK5:

topign hayrlı olsn ablacm bncede yada bir dilm karpuz yersek olurmu :44::44:

ayyy ablacm merk ettm bnde kakule stresten uzak tutuyosa hemn başlıyım bnde amaa bazı çayyların kısırlık faln yaptıgınıı duydum korktm o yüzden yksa bnde bi araa takmıştımm çaylaraa herşey için çayy içiyodum :KK54::KK54:

Teşekkür ederim canımm. :KK54: Karpuz yersen başka şeylerden kısarsın tatlım. :KK8:

bu sabah başladım hayırlısıyla, şu ana kadar gayet iyi geldi açıkası :) ben çok kilolu olmamama rağmen fazla yiyen biriyim, ama uyuz göbeğimden kurtulmaya niyetlendim artık. çok teşekkür ediyorum paylaştığın için, şimdilik gayet enerjik ve tok hissetmekteyim :)

Rica ederim canım ne demek çok sevindim beğenmene. :-)

merhabalar, ramazanda nasıl zayıflayabilirim diye kendinimi motive edecek bir forum ararken buldum sizi:) bu sabah itibariyle 72.8 olarak başladım inş. menü gayet doyurucu görünüyor. kendimce hiçbir davete gitmeme ve davet almama kararı da aldım. hatta az nce bir daveti reddettim. gördüm mü dayanamıyorum, iradem sıfır çünkü...hepinize kolaylıklar diliyorum.

Merhaba. Evet menüler gerçekten çok doyurucu. Bir de çorbayı içtikten sonra biraz midenizi dinlendirirseniz 5 dakika kadar çok daha az yiyorsunuz kızlar benden söylemesi. :21:

gayet sıkıntısız şekilde atlattım ilk günü diyete uyarak :) haydi bakalım darısı diğer günlerin başına :)

şimdik bişey soracagımm :KK52:

bız bu menuyle kılomuzumu koruycaz kılo mu verıcez cunkı cıddı anlamda fazla zengın bır menu bu :21:

Rica ederim canım. Sana fazla gelen yiyecekler hangileri? Herkes kendi vücudunu bilir kendine göre eklemeler veya çıkarmalar yaparsın sen de. :-) Spor olarak zumba yapıyordum ancak bir süredir yapamıyorum. Topiğe de gelememiştim zaten. Ramazanda ise teravihe gitmeyi düşünüyorum. Bence güzel bir spor olur. Hem uzak camileri seçersek yürüyüş de yapmış oluruz. :KK8: :KK1:

bugün tartıldım 75le 76 arasındayım 75e daha yakındım hmde bni motive eder diye kilom 75 diyorum(hassas tartım yokta ) :KK1::KK17:

şükür 75e yakınım. Senin listeyi uyguluyorum canım bende mesela benim sahurda meyveye yer kalmıyor o yüzden yemiyorum.
iftarda da çorba içip az sonra ya et ürünü yada sebzeden birini yiyorum bir kase yoğurtla. çorbayı içip gidip akşam namazını kılıyorum. Sonra gelip diğer yiyeceğim şeye dvm ediyorum. Sonra sofra fln topladıktn sonra az biraz daha bekleyip bir soğuk soda içiyorum. Dediğin gibi spor olarakta teravihe gidiyorum. Ve her gece sahurdan önce belirlediğim 10-12 hareket var onları yapıyorum.

inşAllah bayram sabahı çifte bayram yaşarım kilomun 70 düştüğünü görüp.

bayramdan sonrada hemen fırsatım olursa spor salonuna yazılacağım. bir ayda spora giderek 5 kilo daha verirsem hedefim olan nişanıma kadar ki 65 kiloya düşme işi başarıyla tamamlanır :KK76: Sonrası düğüne kadar hafif tempoda yine devam edicem kilo vermeye. Ve istediğim ideal kiloya ulaşır ulaşmazsa artık kendime zulmetmemek için hep sağlıklı beslenicem dikkat edicem.
Evlenince gerekirse eve koşu bandı yada bisiklet alıcam spor hayatımda hep olsun istiyorum. Doğum vs sonrada lazım olur .

Şimdilik çıkıyorum ben herkese hayırlı iftarlar.
Bol kilo vermeli ramazanlar :KK9:

Çorbayı ben de sevmiyorum.:KK19: Ama kilo vermek için içiyorum. Önemli. Melisanın yararını görürsen yazarsın bize de Meloşum. :44:

ordaki harf yanlışlığı nelere mal olur biliyon mu sen :KK22: :KK1: bu arada tabii ki yazarım bacım :KK19:

kısırlıkla ilgili bir yanını duymadım, araştırdım fakat görmedim ama AFRODİZYAK ÖZELLİĞİ varmış kokusunda :KK17: parfümlerde kullanılıyormuş kakule bu yüzden :KK12: :KK69: yani fitilleyici özellikteki bir bitki niye kısırlık yapsın ki demi :103:

X