Romanya Paylasim Alani (Tanisma)

herkese merhaba ben artık tr döndüm işede başladım ama orayı unutamadımsenağlama hala geri geleckmiş gibi hissediyorum alışamadım :1no2:demek ki çok iyi dostlarım varmış gittiğimde ağlamıştım ama dönerkende ağladım alışmak zor hepinize sevgilerŞeniz
canım arkadasım ınan bende cok uzuldum senı cok arıcaz sen gıtıkten sonra ruyamda gordum senı gerı donuyomusunuz ne sevınıyorum ruyamda anlatamam sabah uyandıgımda ıcım okadar buruldukı anlatamam duyguya.da anlatım ruyamı ve keske dedık bende sımdı ıstanbuldayım 6 hafta surecek efenın tedavısı cok zor gunler benı beklıyo yınesenağlama

merhaba arkadaşlar aranızda bükreşte dogum yapanınız varmı ? ben şu anda tr deyim ama 1 aya kadar romanya ya dönücem (eşimin işinden dolayı orada yaşıyoruz fakat şu anda vize için trdeyim). hamileyim ve bükreşte dogum yapmayı düşünüyorum. hastane dr durumları nasıldır, pek ihtimal vermiyorum ama belki türk dr vardır diye düşünüyorum. eğer bu konuda tecrübesi olan paylaşırsa sevinirim. sevgiler.

merhaba arkadaşlar aranızda bükreşte dogum yapanınız varmı ? ben şu anda tr deyim ama 1 aya kadar romanya ya dönücem (eşimin işinden dolayı orada yaşıyoruz fakat şu anda vize için trdeyim). hamileyim ve bükreşte dogum yapmayı düşünüyorum. hastane dr durumları nasıldır, pek ihtimal vermiyorum ama belki türk dr vardır diye düşünüyorum. eğer bu konuda tecrübesi olan paylaşırsa sevinirim. sevgiler.

merhaba canım hayırlı olsun bebegın bende bukresteyım ama dogum yapmadım yapan arkadaslarım var sorun yasıyan olmadı turk dr da var bayan emel hanım ama cok yogun bır dr.mus

Abijan ben 6 ay once burda dogum yaptim.burada özel bir hastanede,Emel hn dı doktorum. ve birde ultrason icin romen doktorum vardı.2.dogumumdu.ve ilki sezeryan oldugu icin buda mecburen sezryan oldu.epudural sezeryan oldum.gayet iyi gecti.hersey gayet iyiydi.yalnız hastane cok pahalı.Emel hanıma aylar oncesinden randevu almak gerek.ve doguma kadar olan butun rutin kontroller icin olan randevuları bastan almak gerek yoksa cok sıkıntı oluyor.

herkese merhaba ben artık tr döndüm işede başladım ama orayı unutamadımsenağlama hala geri geleckmiş gibi hissediyorum alışamadım :1no2:demek ki çok iyi dostlarım varmış gittiğimde ağlamıştım ama dönerkende ağladım alışmak zor hepinize sevgilerŞeniz

herseyin hayırlısı olsun.sen iyi olduktan sonra heryerde iyi insanlarla karsilasirsin.en azından ise yeniden baslamak sana teselli olmustur.
siz kocamla aynı memlekettenmissiniz.biz heryıl mutlaka geliyoruz.oralarda olursan geldigimde ararim.

naneciğim merhaba uzun zamandan beri ilk kez girebildim internete.oğlunun durumunuda çok merak ediyordm inan ama eski yazılan mesajlara göz atınca operasyonun başarılı geçtiğini anladım.büyük geçmiş olsun canım.sanırım yen bir tedavi için tekrar tr' ye gitmişsin inşaallah bu seferde başarılı olursunuz efecik şeytanın bacağını kırar.gelişmeleri yazarsan sevinirim.bnde tr'de 1 ay kaldım ve istifamı verdim çok yoğun bir aydı.döneli de 1 ay oldu ve ev değiştirdim internetim yeni bağlandı.bu yüzden epeydir internete giremedim.bu arada yaz geliyor artık gezmek isterseniz buraya da beklerim.öpüyorum canım.bol şanslar.

herkese merhaba. şu an türkiyedeyim.ama eşimin işi nedeniyle bükreşe taşınıcaz.hamileyim :) dr emel hanımla ilgili bana ayrıntılı bilgi verirseniz cok sevinirim. soyadı nedir? hangi hastanede? şimdiden cok tesekkür ederim arkadaslar...

--------------------------------------------------------------------------------

herkese merhaba. şu an türkiyedeyim.ama eşimin işi nedeniyle bükreşe taşınıcaz.hamileyim :) dr emel hanımla ilgili bana ayrıntılı bilgi verirseniz cok sevinirim. soyadı nedir? hangi hastanede? şimdiden cok tesekkür ederim arkadaslar...

--------------------------------------------------------------------------------

Euro clinic hastanesinde Emel Nuraltay ,

merhaba arkadaşlar.bu mesajı okuyanlar lutfen bana yardım edin.romence bilen ,istanbulda yaşayan arkadaşlar.ben adapazarında yaşıyorum.annem haftaya buraya gelecek ama ben onu almaya gidemiyorum çunku kızım 5 aylık ve sık sık emmiyor,ve oğlum dun sabah geniz eti ameliyatı geçirdi.eşim gemici ve burda değil.annem turkçe bilmiyor.sabahtan emniyet garajından esenlere getirecek bir arkadaş arıyorum.orda adapazarı bileti aldırıp arabaya binderecek.ne olursunuz... çaresizim. teşekkurler.

Merhaba mangalıa,

Sana yardım edebilirim.Ama dil konusunda. Sen romence biliyorsun herhalde?

evet .ben romanya'dan gelin geldim.9 yıl oldu.ama bugun kimseden haber alamayınca ,anneme aradım ve sonbaharda gelmesini istedim,çunku istanbul'a gitmeme imkan yok.kızım bensiz durmuyor ,onunla gitsem zor olur yolda git gel ayne gün içinde.neyse.tekrar teşekkur ederim.beni çok mutlu ettin.her yerde arkadaşlarımız olduğunu bilmek çok guzel.sağol.

naneciğim merhaba uzun zamandan beri ilk kez girebildim internete.oğlunun durumunuda çok merak ediyordm inan ama eski yazılan mesajlara göz atınca operasyonun başarılı geçtiğini anladım.büyük geçmiş olsun canım.sanırım yen bir tedavi için tekrar tr' ye gitmişsin inşaallah bu seferde başarılı olursunuz efecik şeytanın bacağını kırar.gelişmeleri yazarsan sevinirim.bnde tr'de 1 ay kaldım ve istifamı verdim çok yoğun bir aydı.döneli de 1 ay oldu ve ev değiştirdim internetim yeni bağlandı.bu yüzden epeydir internete giremedim.bu arada yaz geliyor artık gezmek isterseniz buraya da beklerim.öpüyorum canım.bol şanslar.

merhaba canim gecenlerde aklima takildin sesin solugun cikmiyo diye benimde eskisi gibi zamanim olmuyo efe ile ilgileniyorum gecen hafta dondum romanya ,ya efenin kolu iyi amaliyatan sonra fizik gordu turkiyede alcidan cikti simdi korsede bende evde fizikgini devam ettiriyorum hazirana kadar haziran 15 turkiyede olucam yine korsesi cikicak insallah birdaha ameliyata gerek kalmicak gibi gozukuyo su 3 aydir cok yorucu gecti benim icinde bende ev tasidim kactafa turkiye ye gittim geldim simdi dinlenmeye calisiyorum 1 haftadir niye,istifani verdinki?izininmi bittiki? sende gelirsen bukrese mutlaka haber ver

merhaba arkadaşlar.bu mesajı okuyanlar lutfen bana yardım edin.romence bilen ,istanbulda yaşayan arkadaşlar.ben adapazarında yaşıyorum.annem haftaya buraya gelecek ama ben onu almaya gidemiyorum çunku kızım 5 aylık ve sık sık emmiyor,ve oğlum dun sabah geniz eti ameliyatı geçirdi.eşim gemici ve burda değil.annem turkçe bilmiyor.sabahtan emniyet garajından esenlere getirecek bir arkadaş arıyorum.orda adapazarı bileti aldırıp arabaya binderecek.ne olursunuz... çaresizim. teşekkurler.

canim merhaba simdi sana msn yazdim ama birisi bana birseyler yazdi ama ben hic birsey anlamadim dediginden galiba o sen degildin burdan birde yazim dedim turkiyede olsaydim seve seve yardimci olurdum haziranin 15 ,de engec turkiyede olucam ihtiyacin olursa haber verirsin elimden geldigince yardimci olurum

teşekkurler arkadaşim.sana mesaj bıraktım.biraz erteledik gelmesini.sonbahar a kadar.goruşuruz canım.

merhaba ben yazini simdi okudum gec kaldim herhalde , ben adapazarliyim haziran 15 ten sonra adapazarina gidiyorum o donemlerde annen gitmeyi dusunurse yardimci olabilirim hoscakalin

herkese merhaba cok ozledim sizleri cok yogun calisiyorum gorevler hic bitmiyor orayi cok ozledim kendinize iyi bakin nanecim efe kusumu opuyorum cok ozledim sizleri

naneciğim efe nin iyi olmasına çok sevindim Allah çabalarıızı boşa çıkarmayacak ınşaallah.tez zamanda sağlığına kavuşacak yavrucuğun.ben ücretsiz izin kullandım 6 ay oda mart ayında bitti ya işe dönecektim ya da istifa edecektim ben 2. sini tercih ettim.türkiye ye kesin dönüş yapınca tekrar tayin isteme hakkım var.ev hanımlığı şimdilik hoşuma gidiyor,dinleniyorum,kendime zaman ayırabiliyorum.bende 12 haziranda tr.ye gidicem THY ile büyük ihtimalle sabah uçağı ile eğer denk geliyorsak bana yaz belkide uçakta tanışırız ne dersin? öpüyorum canım.bol bol dinlen,kendine iyi bak.

selam kızlar ben turkıyedeyım 15 gun oldu bıraz yorucu ve streslı gunler gecırıyorum troyacım bende senı cok ozledım bacım keske ıst olsaydın rabıyacım hakında hayırlısı olsun evde oturmanında guzel yonlerı var tabı bende 9 mu 10 muyudu oyle geldım ama otobusle gelıp gıdıyorum genelde ben ucaga mecbur kalmadıkca bınmıyorum ıstanbul tarafındaysan yıne gorusuruz opuyorumnanaktan

X