Romanya Paylasim Alani (Tanisma)

merhaba arkadaşlar aranızda bükreşte dogum yapanınız varmı ? ben şu anda tr deyim ama 1 aya kadar romanya ya dönücem (eşimin işinden dolayı orada yaşıyoruz fakat şu anda vize için trdeyim). hamileyim ve bükreşte dogum yapmayı düşünüyorum. hastane dr durumları nasıldır, pek ihtimal vermiyorum ama belki türk dr vardır diye düşünüyorum. eğer bu konuda tecrübesi olan paylaşırsa sevinirim. sevgiler.

merhaba arkadaslar. ben de artık romanyada yasamaya basladım.hamileyim.dr emel'e giden veya euroclinic'te dogum yapanınız var mı emel hanımla? ben emel hanıma gıttım ama ultrason ıcın baska doktora yonlendırmesı biraz soru işareti oldu bende.burda işler boyle mi oluyor acaba :) bilgilerinizi paylaşırsanız cok sevinirim. cok ihtiyacım var :) :emir_bebek:

selam kızlar ben turkıyedeyım 15 gun oldu bıraz yorucu ve streslı gunler gecırıyorum troyacım bende senı cok ozledım bacım keske ıst olsaydın rabıyacım hakında hayırlısı olsun evde oturmanında guzel yonlerı var tabı bende 9 mu 10 muyudu oyle geldım ama otobusle gelıp gıdıyorum genelde ben ucaga mecbur kalmadıkca bınmıyorum ıstanbul tarafındaysan yıne gorusuruz opuyorumnanaktan

Merhaba naneciğim, ben tr.yeye gittim geldim.şimdi rmnya dayım.sizin tedavi süreci nasıl geçiyor? efenin son durumu nasıl?kolunda ne oranda bir iyileşme kaydettiniz? Tekrar Allah kolaylıklar ve şifa versin diliyorum.kendinize iyi bakın öptüm.kaydirigubbakcemile3

kızlar memnun musunuz orda olmaktan,yaşamaktan???

çok merak ediyorum,benimde öyle bir durumum var ama ben hiç istemiyorum:1no2:

kızlar memnun musunuz orda olmaktan,yaşamaktan???

çok merak ediyorum,benimde öyle bir durumum var ama ben hiç istemiyorum:1no2:

arkadaşım önce neleri merak ediyorsun yaz ki bizde ona göre cevap verelim.öncelikle romanyadamı yaşayacaksın cevabın evetse hangi şehirde yaşayacaksın? ne kadar kalacaksın? okul çağında çocuğun var mı? tüm bunlar buradaki mutluluğunu etkileyecek etmenler.ben kendi adıma burada da mutlu olmayı öğrendim başlarda biraz yabancılık çekiliyor tabii ama medeniyet olan bir yerde kendini oyalayacak birşeyler buluyorsun.iyi şanslar dilerim.turkbayragi

selam kizlar aramiza yeni katilan va katilmak uzere olan arkadaslar hosgeldinizkaydirigubbakcemile5 rabianurcum geldim romanyadayim cok yorucu kosturmali gunler bitti tatlede gitim geldim efe,nin tedavisi devam edicek daha ama son durumu cok iyi yuzmeyi biraz ogrendi kulanmaya basladi kolunu cok sukurdaha iyi olmasi icin daha cok cabalicaz sen neler yaptin tatile,demisin?:1hug:

nanecim gecmis olsun cok sevindim efe kusumun iyi olmasina Şeniz
sizi ve romanyayi cok ozledim :gitme: ben tasindim artik erzincandayim burasida guzel ama orayi unutamiyorum cok iyi dostlarim vardi hergun mutlaka birinizden bahsediyorum opuyorum gorusmek uzere

nanecim gecmis olsun cok sevindim efe kusumun iyi olmasina Şeniz
sizi ve romanyayi cok ozledim :gitme: ben tasindim artik erzincandayim burasida guzel ama orayi unutamiyorum cok iyi dostlarim vardi hergun mutlaka birinizden bahsediyorum opuyorum gorusmek uzere

sagol bacim ahh ah bacim bizde seni cok ozledik gecen hafta rukis,deydik kahvalti da dedik keske bacimiz olsaydi diye kulaklarini cinlatik bizde toplandigimiz zaman hep senin ismin geciyo yoklugun cok belli valla tasinmis,sin hadi hayirlisi olsun dun,de erzincanda deprem olmus cok hisetinizmi? cerenle arkus nasil? bizimisi pazartesi gunu ana okuluna basliyo kismetse nasil gondericem bilmiyorum canim bende seni ve cocuklari cok opuyorum kendinize cok iyi bakin gorusmek uzere bacim:1hug:

naneciğim efe nin iyi olmasına çok sevindim inşaallah dahada iyi olacak yeterki sen buna inan..ben romanyadayım ağustosun 14 ünde tatile çıkacağız kısmetse.bu arada haziran ayında bir kez gidip geldim türkiye ye.bende bugünden itibaren çocukları kreşe yollamayacağım onlarda 1 ay tatil yapacaklar.efe de okula başlayacak galiba hayırlı uğurlu olsun.kendinize iyi bakın öpüyorum.

naneciğim efe nin iyi olmasına çok sevindim inşaallah dahada iyi olacak yeterki sen buna inan..ben romanyadayım ağustosun 14 ünde tatile çıkacağız kısmetse.bu arada haziran ayında bir kez gidip geldim türkiye ye.bende bugünden itibaren çocukları kreşe yollamayacağım onlarda 1 ay tatil yapacaklar.efe de okula başlayacak galiba hayırlı uğurlu olsun.kendinize iyi bakın öpüyorum.

merhaba rabiyacim nasilsin? efe iyi cok sukur ana okuluna basladi 3 gundur hayatindan memnun gozukuyo simdilik ben cok yanliz kaldim simdiye kadar hic ayrilmamistik oglusumla yarin ayin 14 galiba tatile cikiyosun romanya icersindemi yoksa turkiye,yemi gidiyosun bukrese gelmeyi dusunmuyomusun?opuyorumnanaktan

merhaba arkadaslar. ben de artık romanyada yasamaya basladım.hamileyim.dr emel'e giden veya euroclinic'te dogum yapanınız var mı emel hanımla? ben emel hanıma gıttım ama ultrason ıcın baska doktora yonlendırmesı biraz soru işareti oldu bende.burda işler boyle mi oluyor acaba :) bilgilerinizi paylaşırsanız cok sevinirim. cok ihtiyacım var :) :emir_bebek:

merhaba nurmoli hos geldin alisa bildinmi bukres,e ? valla canim dr konusunda seni bilgilendiren olmamis herkez turkiyede galiba benimde bu emel hanimla ilgili pek bilgim yok ben turkeyede dogum yaptim ama burda dr ve ultrasyon olayini yan yana bulmaz zormus genelde baska yere veya iltrasyon icin ayri gun aliyomusun emel hanimdan memnun olanda var olmayanda sahsen ben dogum birdaha yaparsam romen prs var bir kac arkadasim gittiler onu tercih ederim

Kizlar uzun zaman oldu gorusemedik Turkiyedeydim yeni geldim. Ama sitede cok da fazla hareket yok gibi Nanecim siteyi senlendiriyor. Bu arada nanecim face deki grup yorumuna cok guldum gercekten de cok haklisin. Neler yapiyorsun bukreste yeni arkdaslar edinebildin mi ? Troyacim da Erzincana gitmis insallah hersey onun icin de cok iyi olur. Kendine cok iyi bak en kisa zamanda gorusmek umidiyle....

Kizlar uzun zaman oldu gorusemedik Turkiyedeydim yeni geldim. Ama sitede cok da fazla hareket yok gibi Nanecim siteyi senlendiriyor. Bu arada nanecim face deki grup yorumuna cok guldum gercekten de cok haklisin. Neler yapiyorsun bukreste yeni arkdaslar edinebildin mi ? Troyacim da Erzincana gitmis insallah hersey onun icin de cok iyi olur. Kendine cok iyi bak en kisa zamanda gorusmek umidiyle....

kk tatdi kaciyo gibi kendim calip kendim oynuyorum:dance: burda kimseden ses cikmiyo artik
fece evet insanlarin bunu dusunmesi lazim kadinlar kulubu yazilmis oraya yazanlar erkekten saymiyolar kendilerini heralde:)))
.face bukres kadinlar kulubu olsun romamya kadinlar kulubu olsun amac ne ben takip ediyorum hic birsey anlamadim hic kimse yazismiyo canlilik yok?
biz burda ayniyiz birtek troyamiz eksik musteri potansiyel baya oldu oyle tanismalarim var ufak ufak calisiyorum is olunca efe okula gidiyo sen nasilsin?oglusun nasil?:emir_bebek: senin oglusunun ismidemi efe,?

Son düzenleme:
Arkadasim bu romanya klubu cokmus. Kimse de tik yok. Onceden daha guzeldi..:1no2:

merhaba,mesajinizi yeni gordum,tahmin ediyorum ki dogum yapmis yada yapmak uzeresinizdir.oncelikle allah kolaylik ve sifalar versin.benim bukres`te romen bir bayan jinekologum var.gayet iyi ingilizce konusuyor.bende kizimi burda dogurdum.ve ben bu dr dan ck memnunum..sevgiler..

X