Saç Bakım Ürünleri Saç Bakım Topiğimiz🧴💇‍♀️✨️

Hayvanat bahçesinde mi yaşıyorsun yavrum sen ? :KK70: :KK70:
Benim koca hayvan ureticiligine merak salmisti 🤣🤣🤣 hergun kriz geçiriyordum evi mok götürüyor diye her yerden biseyin yavrusu cikiyordu agahshscsg🤣🤣🤣
Gaza getirme simdi beni
Kalktim evde esantiyonlar buldum onu yuzume suruyordum ahahhaja
Aliyorum hep kaliyor gazla calisinca yapiyorum
Yves Rocher de cok esantiyon veriyo he , beles mal en sevdigim🤣🤣🤣

Merhabalar 🤗
Eyüp Sabri Tuncer in frambuazli sac sirkesine düştüm bu aralar, her yerde karsima cikiyodu bir sans vereyim dedim.Alirken hic bir beklentim yoktu, fenomenlerin öve öve fiyatini artırdıklari ürünlerden biridir diye düşündüm.
Şans verin derim aşırı beğendim ♥️
Dus sonrasi saca dokup hafif masaj yapip duruluyor ve cikiyorum.sampuanin ya da kremin sacta biraktigi tum kalintilari kirec sökücü edasiyla sactan arindiriyor resmen.
Ve saci asla kazık gibi yapmıyor.3 haftadir yaklasik kullanıyorum, kolay kolay birakmam artik..kokusu super sacta sirke kokusu vs kalmiyor, ışıl ışıl da parliyor 🥰

Merhabalar 🤗
Eyüp Sabri Tuncer in frambuazli sac sirkesine düştüm bu aralar, her yerde karsima cikiyodu bir sans vereyim dedim.Alirken hic bir beklentim yoktu, fenomenlerin öve öve fiyatini artırdıklari ürünlerden biridir diye düşündüm.
Dus sonrasi saca dokup hafif masaj yapip duruluyor ve cikiyorum.sampuanin ya da kremin sacta biraktigi tum kalintilari kirec sökücü edasiyla sactan arindiriyor resmen.
Ve saci asla kazık gibi yapmıyor.3 haftadir yaklasik kullanıyorum, kolay kolay birakmam artik..kokusu super sacta sirke kokusu vs kalmiyor, ışıl ışıl da parliyor 🥰
Açıkçası fenomenlerin şişirdiği hic bir urun bana samimi gelmiyo. Para karsiligi kullanmadan övülen şişirilmiş ürünleri kullanmakdan çekiniyorum.
Size yaramissa ne mutlu size

Benim koca hayvan ureticiligine merak salmisti 🤣🤣🤣 hergun kriz geçiriyordum evi mok götürüyor diye her yerden biseyin yavrusu cikiyordu agahshscsg🤣🤣🤣

Yves Rocher de cok esantiyon veriyo he , beles mal en sevdigim🤣🤣🤣
Ay sorma benimde beles en sevfigim
Fransada cogu parfumeri beles veriyor sagolsunlar
Esim kendine parfum tiklamisti netten ona ilk kez birsuru sey gondermisler baya coktu ajajaj hepsini ben kullandim

Ay sorma benimde beles en sevfigim
Fransada cogu parfumeri beles veriyor sagolsunlar
Esim kendine parfum tiklamisti netten ona ilk kez birsuru sey gondermisler baya coktu ajajaj hepsini ben kullandim
16528253877153148982775044783731.jpg

:KK53: :KK53: :KK53: :KK53: su parfume asigim🤣🤣 bende su kremi suremde yatam ahahahab

Merhabalar 🤗
Size yaramis harika
Ama genel olarak fenomenler ilk bir urunu ovuyor fiyatlari arttiriyor sonra da o urunu gomme asamasina getiriyorlar
Bu ara herkes sikayetci olmaya basladi o urunden cok karisik ya

Ayy bu evidence guzel kokuyorki 😍burnuma geldi kokusu
Orda da yves rocher esantiyon veriyormu vay be harika 😍sur valla bu gece bakimli yatalim
Dogumgunu kampanyası var burda bi alana bi bedava, o zaman bi arkadasla parayi bolusup almistik bu parfumu 🤣 gidim gidim sıkıyoruz bitmesin diye agagagafs cok pahali ya 🤣🤣 simdi gidip bakim yapiyorum zabah gocam bana tekrar asik olcak🤣🤣

Dogumgunu kampanyası var burda bi alana bi bedava, o zaman bi arkadasla parayi bolusup almistik bu parfumu 🤣 gidim gidim sıkıyoruz bitmesin diye agagagafs cok pahali ya 🤣🤣 simdi gidip bakim yapiyorum zabah gocam bana tekrar asik olcak🤣🤣
Wouhuuuo adami delirtme gece gece sabah gorsun seni🤣😍
Bir alana bir bedava guzelmis he 😍ama cidden insan kiyamiyor sikmaya boyle olunca da 😬

X