Saç Bakım Ürünleri Saç Bakım Topiğimiz🧴💇‍♀️✨️

Dogumgunu kampanyası var burda bi alana bi bedava, o zaman bi arkadasla parayi bolusup almistik bu parfumu 🤣 gidim gidim sıkıyoruz bitmesin diye agagagafs cok pahali ya 🤣🤣 simdi gidip bakim yapiyorum zabah gocam bana tekrar asik olcak🤣🤣
Bir fıs bile yeterli olurdu geleyim biriktirdiğim paramla alcam onu😂😂😂 aşık olunası vallaa

Sacimda ki cingene turuncusunu cikarmak icin mor sampuan kullandim.

Fayda edecekmi bilmiyorum. Curly girl e uygun olan bir urun kullandim.
Kestirelim desem, zaten Kisa :KK43:
Cikmazsa ne yapabilirim ?

Kocam nobetci 🥲🥲 ozel gunlerde kullanıyorum valla napiyim 😐 guncel fiyati 850tl, artik anca esantiyonunu alabilirim🥲
Gariban eniste 🥲
Off cok pahalanmis burda kac lira aceba
Ben parfum sikmayi biraktim sadece evde kullaniyorum o yuzden baya gidiyor 🤣bu evidence dan kuzenime hediye goturmustum gecen gosterfi hala var dedim ne kirli cikisin 🤣kiz hakliymis

Bu direk islak hali

IMG_20220518_113246.jpg
Buda kurumus hali 😂
Hicbirsey yapmadim

IMG_20220518_113147.jpg

Size yaramis harika
Ama genel olarak fenomenler ilk bir urunu ovuyor fiyatlari arttiriyor sonra da o urunu gomme asamasina getiriyorlar
Bu ara herkes sikayetci olmaya basladi o urunden cok karisik ya
Aa niye şikayetçiler ki ben de dikkat edeyim?
Yani övülen bir ürünün ilk kez bana fayda ettigini görüyorum 🤗 bitince biten şişesine elma sirkesi ile kendim hazirlayacagim ..sirkeden vazgeçemem artik aramizda duygusal bi bağ oluştu 🥲

Aa niye şikayetçiler ki ben de dikkat edeyim?
Yani övülen bir ürünün ilk kez bana fayda ettigini görüyorum 🤗 bitince biten şişesine elma sirkesi ile kendim hazirlayacagim ..sirkeden vazgeçemem artik aramizda duygusal bi bağ oluştu 🥲
Valla bilmiyorum geri hepsi sac diplerini yaglandiriyor felan yazmis aman bosver memmunsan devam et herzaman gelmiyor memmun oldugumuz

Size yaramis harika
Ama genel olarak fenomenler ilk bir urunu ovuyor fiyatlari arttiriyor sonra da o urunu gomme asamasina getiriyorlar
Bu ara herkes sikayetci olmaya basladi o urunden cok karisik ya
Gömdükleri zaman ardindan benzer bir ürünü farkli bir markadan reklam veriyorlar mide bulandirici sanal beleşciler 😏

X