Saç Bakım Ürünleri Saç Bakım Topiğimiz🧴💇‍♀️✨️

Epilasyon sonrasi verim alamadim agdaya döndüm 5 dk lik iş benim için üst sağ sol tamam bitti
Ben epilasyondan korkuyorumki zaten, cekip koparicak sanki etimi valla agda yapmakta 1 saat falan suruyor afahsfsgs zaten baska yerimde yok lazer atiyorum orayada agda yaparken kendimi ikna ediyorum iste, hemsire bak jilet kasindiriyor biliyorsun ona gore iyi dusun

Hangi agdayi kullandigina bagli

Selam herkese
Ben de şimdiye kadar öğrendiklerimden ve rutinimden bahsedeyim.
Saçımı hiç boyamadım. Ama her gün yıkıyorum öyle olunca da çok çabuk yağlanıyor malum.
Saçların kalın telli ve dalgalı.
Bir dönem doğallığa takıp sadece sabun ve doğal yağlar kullanmıştım.
Saçlarım çok geç yağlanır olmuştu işime gelmişti bu durum ama sonra öğrendim ki saçlarımı kurutmuşum ve dökülmeye müsait hala getirmişim.
Neyse sabun işini bıraktık. Sonra zeytinyağıyla maske olayına girişmiştim. Bilenler vardır arındırması o kadar zor ki o kadar şampuanlamaya faydadan çok zarar veriyor resmen.

Gelelim son yıllarda oturttuğum rutine.
Öncelikle tek bir şampuana alıştırmıyorum saçımı. Bir gün biriyle öbür gün diğeriyle yıkıyorum. Böyle dönüşümlü kullandığım 2-3 şampuanım var.
Saç kremi kullanmıyorum. Saçlarım nemliyken pantenenin bakım yağını sürüyorum. Saçlarımı havluyla değil eski penye bir tişörtle kurutuyorum. Havlu çok sert birşey ve saçları kırıyor muhakkak.
Haftada 1 badem yağı ve macademia yağı ile (özellikle bu yağ saç uzatmada çok etkili) maske yapıyorum.
3 ayda bir düzenli kırıklarını aldırıyorum
Şu sıcak duş olayını da bırakırsam tamam

Haftada 3 güne indirin saç yikamayi, sac deriniz kendi yağında biraz kendine gelir toparlanir. Vucut duşunu hergunde alsaniz sorun yok ama saclar her gun yikanmamali maalesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…