Saç Bakım Ürünleri saç botoksu ne kadar

TugbaErmisoglu

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2017
8
0
32
Merhaba kızlar haziran ayında düğünüm var, saçlarımı daha canlı ve dolgun hale getirmek için sac iksiri btx plus önerdiler çok iyi diye ben de sitelerinden 3 set aldım fiyatı uygun geldiği için endişe etmiştim yanlış bir tercih mi yapıyorum diye ama sonuç gerçekten de bahsettikleri gibiymiş ben memnun kaldım:KK76:

Merhaba ben saciksiri btx plus kullandım memnun kaldım diyebilirim. Saçımda yanıklar vardı dolgunlaşma ve canlılık sağladı. Evde uygulayabilmem de ayrıca iyi oldu güzellik merkezine dünya para vermeme gerek kalmadı :KK76:

Merhaba kızlar haziran ayında düğünüm var, saçlarımı daha canlı ve dolgun hale getirmek için sac iksiri btx plus önerdiler çok iyi diye kullanan var mı ?

Merhaba kızlar haziran ayında düğünüm var, saçlarımı daha canlı ve dolgun hale getirmek için sac iksiri btx plus önerdiler çok iyi diye ben de sitelerinden 3 set aldım fiyatı uygun geldiği için endişe etmiştim yanlış bir tercih mi yapıyorum diye ama sonuç gerçekten de bahsettikleri gibiymiş ben memnun kaldım:KK76:

Şimdi 3 ayrı konuya yazılmış 3 mesajınız var.Biraz çelişkili değil mi.?.Önce kullandım çok memnun kaldım demişsiniz.Sonra btx önerdiler kullanan varmi demişsiniz.

X