Sadece bana mı denk geliyor?

yok ben 20li yaşlara kadar sevgili kavramına uzaktım.... çünkü muhafazakar ortamlar şeysi. etrafımdao lanlardan uzak duuyordum kısacası.

20 li yaşlarda erkeklerin bir şey bilmediklerini sanmıyorum en azından şimdikiiler biliyordur tahmin ediyorum
ama ben 20 sene önce 19 yaşındaydım 20 sene önce en azından, 20 yaşındaki erkekler takılalım ya da bana para ver diyemiyordu. ---belki şimdiki 20likler diyordur bilmiyorum--
konuya "takılalım" ekseninden girdiğim için o anlamda söylemiştim.

Benim o yaşlarimin ustunden 20 sene geçmedi. Ben 29 yaşimdayim, 18-19 yaşlarimdayken de vardi takılalim diyenler, para isteyenler. Ha yaş kucuk olunca kredi cektiremiyorlar farkli bahanelerle para isteyen, kizlardan para tirtiklaya tirtiklaya yolan erkekler o zaman da vardi gayet.
Benim başima gelmedi para şeyleri, aldatilma hikayelerim var bir kaç tane değisik. 😬 Öyle çokta masumluk filan yoktu yani.

Ben de aynı dertten muzdaribim. Çok kötü döneme denk geldik. Bu dönemin erkekleri çok tuhaf çoğu sorumluluk almadan gezme tozma derdinde. Yaş ilerledikçe kadınlar daha çok şeye takılır derler ya son zmaanlarda kriterlerimi acaip esnettim bu kez de bir bakuyorum karşımdaki insan daha büyük bir falsoyla karşıma çıkıyor.

- En son görüştüğüm kişi evlenmeyi ve çocuk yapmayı düşünmüyordu, 2.görüşmede dile getirdi. (burada konu açmıştım)
- Ondan önce bi akrabam aracılığı ile tanıştığım kişi 20 yaşından beri psikolojik tedavi gören biri çıktı. Sorununu çözmek için 3-4 psikologla görüşüyormus. 38 yasında kendisi.
- Ondan önce kardeşimin arkadaşı biriyle tanıştırmak istedi. Memleketimden dolayı istemedi, buna gülesim geliyor artık:))
-İnternet üzerinde tanıştığım biri görüşmek için gelmiyor kendisi ayağına çağırıyor ben anadolu o avrupa yakasında farklı şehir de değil:)

Benim niyetim evlilik ve çocuk da istiyorum fakat ben istiyorum ki öncesinde beraber tiyatroya gidelim, müze gezelim, İstanbulda yeni yerler kesfedelim vs. birlikte birşeyler paylaşalım baktık anlaşıyoruz ciddi bir adım atarız ama benim görüştüklerimle 1 ay bile sürmeden saçma sapan sebeğlerden bitiyor. Bütün sorunlu insanları hatta daha çok doktor tarafından teşhisi konulmuş bütün psikolojik sorunlu insanları çekiyorum:))

Sizde bir suç yok ortalıkta evlenecek insan kalmadı. Seçenekler fazla insanlar olsa da olur olmasa da olur nasıl olsa nette bulurum diye düşünüyor. Eski aşkların değeri falan kalmadı. 30 yaşını geçince de insan olgun düşünüyor en ufak bir hatayı bile kaldıramıyor kendini düşünüyor. Yanlış anlamayın 30'unu geçmek yaşlanmak değil olgunlaşmak. Eskiden olsa direkt evde kalmış yakıştırmaları yaparlardı ama günümüzde evlilik yaşı öyle erken değil. Bir tanesi takılalım demiş de öyle bir adamı düzeltmek için bir yıl çalıştım sonuçta başkasıyla sevgili oldu demek ki beni layık bulamamış kendine. Herhalde af buyurun el değmemiş kız istiyor paşam. Sadece size denk gelmiyor yani o tipler.

"Evlendigimizde üstüme işeyebilirsin" diyen birine denk gelmiştim ben de bekârken. Etraf garip insanlarla dolu cidden, ancak bir o kadar da düzgün insan var. Bunu da yollayın tuhaf birisi belli ki. Samimiyet dozu ayarlayamayanı hiç sevmem, bu bambaşka bir boyutmuş.

Son zamanlarda internet ortamında 30 yaş üstü kadınlara ciddi bir linç var… en basit adam bile kendini nimet yerine koymaya başladı bunları göre göre.. anlattıklarınız bence de tam yol vermelik. Sadece köpek fobisi olan için iyi anlaşıyorsanız üstüne gidebilirdiniz beraber başka sebep yoksa. bir tek o boşuna ayrılmışınız geldi.

Kafa ısıran kızlara aşırı samimi davranan adamdan da hoşlanmadım ama uyarmışsınız bir gözlemleyin. Olsun diye olsa kolay zaten ilk açık giyinme diyene tamam der evli 2 çocuklu ve muhtemelen çok mutsuz bir kadın olurdunuz . İstediğiniz gerçek birşeyler. Aramaya devam. Daha o kişi çıkmamış karşınıza. Bence doğru yoldasınız.
Kesinlikle katılıyorum. Sosyal medyanın vermiş olduğu rahatlık var insanlarda. Belki hatalı düşünüyorum ama köpeği kovalamamı istemesi korkak bir insan profili oluşturdu bende. Beni korumasına ihtiyacım yok ama şahsen yanımdaki insanın sağlam durması gerekiyor. Yürürken arada arkasına bakıp köpek geliyor mu diye endişelenmesi, toplamıyorlar sokak köpeklerini diye söylenmesi filan çok gerdi beni. Köpekte yazık havlamıyor bile. Rahatsız eden bir şeyi yoktu.
Kafasını değil de kolunu ısırdı yanımda otururken sallantıda gidiyor çok güvenemiyorum ona. Pek yürütebileceğimizi düşünmüyorum.
Dediğiniz gibi aramaya devam edeceğim. Kimse o doğru kişi beni bulmuyor. Mecbur ben arıcam :)

32 yaşındayım ve ben de çok yoruldum.

Yukarıda bir arkadaş demiş üniversitede bulamadıysanız freak show'a hoş geldiniz diye, ağzına sağlık, aynen öyle tam freak show.

Herkeste bir bolluk zihniyeti, sosyal medya ve dating app'ler sayesinde istesen aynı gün başkasıyla tanışma şansı, ilişkinin adının flört olması her şeyi mahvetti. İlişkisi olan ilişkisine sahip çıksın.

24'üme kadar hayatıma giren ve laf ettiğim erkeklerden özür diliyorum, meğer hepsi ne düzgün, ne safmış :)

8 yıldır istanbuldayım ve elde olan sayısız flört, başarısız maksimum 3-5 ay süren ilişkiler, yatma kalkma, takılma.

En son dating app'den tanıştığım adam 3. buluşmada eve gelene kadar iyi rol yaptı, aileyle bile tanışmaya hazır düzgün adam profili çizdi, seksten sonra "çay koyar mısın" dedi, 1 bardak çayını içti "ya evde bir şey unutmuştum" diye çıkıp arazi oldu ve uzay boşluğunda kayboldu :KK48:

Artık hiçbir şeye üzülemiyorum bile sadece gülüyorum, adam çayını da içip öyle gitti ya.

Sizde sıkıntı yok. Yurdum erkekleri bir garip. İlişkiler al gülüm ver gülüm tipi ticaret gibi olmuş. Seçenek fazla. Hep aynı cümleler hep aynı tavırlar hep aynı fikirler.
Bir kısmı robot zaten, içi boşalmış artık ilişki ilişki zıplamaktan. Koyvermiş öyle takılmalık bakınıyor. Bir kısmı gold digger, ne koparsam kâr hesabı. Sorsan kadınlar para meraklısıdır, onları yolmaya çalışıyordur.
Kocaman bir kısmı hayatın tokadını çok sevdiği kadından yemiştir, bak bu hikaye hiç şaşmaz; garibim aşırı sevmiştir ama aldatılmıştır kıyamisu.
Bir kısmı sorunlu, manipülasyondan tut; takıntılısına kadar geniş skala var. Kendi anormalliğini karşısındaki kadın üzerinden tatmin ediyor.

Doğru düzgün sandığın adam ana kuzusu çıkabiliyor. Ya da sapık sapık düşüncelerini ince ince gösterip tepkini ölçüyor falan.
Bak yobazları, gizli kadın düşmanlarını ve diğer manyakları saymıyorum bile.
Şahsen bıraktım ilişki işlerini, kariyere sardım. Param olsun cebimde gider bir charles bir johny bulur bakarım yoluma elbet haha.
Her geçen gün daha tuhaf ilişkiler içerisinde bulsam da kendimi şimdilik pes etmemeye çalışıyorum :KK70: En azından sadece bana denk gelmiyormuş böyle insanlar. Artık kendimde sorun aramaya başlamıştım :KK70:

Ben de kendimi çok flört ettim az bucuk bir şeyler gördüm saniyordum. 😂 Hiç bunlara denk gelmemiştim. Bu kadar değisik tiplerin hepsini nasıl kendinize cekiyorsunuz hayret bir şey. 😁 Bence bir çekim olmali psikolojik vs altinda bor şey olmali
Ortak özelliklerine baktığımda sadece benimle flört etmeleri diyebilirim :KK70: Bu kişilerin karakterleri ,arkadaş grupları, aileleri, meslekleri hatta kimisinin yaşadığı yer bile birbirinden çok farklı ...

İnsanların tarzlari tavirlari farkli olabiliyor işte bizim evde de yapilmaz oyle sakalar yani 😂 tensel şakaları bedensel temaslari falan da hic sevmem zaten. o gelişimini tamamlamis daha fazla gelisecegini sanmam yaşı 30u gecmis cunku... sizin tarzlarinizin birbirine uymamıs bence
Tarzlarımız hayata bakış açımız tamamen farklı bir de böyle bir tip deneyeyim dedim ama yine tutamadı :KK70: teşekkür ederim yorumunuz için

Bu güzide şahsiyetlerden hangisini aileler uygun gördü , diye merak ettim ; inşallah ısıran değildir. 😂😂
Sevgilisini unutamayan kişi. Ailesi uygun görmüş ben de annemi kırmayayım bi bakayım dedim :KK70: dert küpü olarak döndüm.
Ailesi de biliyormuş eski kız arkadaşını ama üzerinden birkaç sene geçmiş sanırım zorlamayla görüşmek istedi.

X