Sadece "bugün" isteyen herkese fal açıyorum

canım merhaba bende baktırmak istiyorum ama ben evliyim...
ikimizde kumralız beyaz tenliyiz ama ben daha beyazım....haneye bakabiliyormusun tatlım bir kaç sorun var gibi ama ...teşekkürler canım şimdiden..ellerine sağlık....

direk hane içi olarak bakamıyorum, ilişki durumunuz için açıyorum ne çıkarsa onlara yorum yapıyorum. aileleriniz mi oluşturuyor sorunları. ikinizin de aile kartları çıktı. eşin için evliliğiniz çok değerli. sana oldukça değer veriyor. onun kalbi senin yanında çıkmış ama sen kalbini biraz uzaklaştırmışsın sanki ondan. sıkıntılarını paylaştığın biri sanırım bu, esmer bir bayan. senin yanında çıkmış. senin kalp kartının yanında çıktı aile kartı. eğer aileyle ilgili bir sıkıntı varsa sen sorun yaşıyorsun bu konuda

iyi geceler ben açık buğday tenliyim saçlarım koyu kahve doğal rengi eşim sarışına yakın buğday tenli yeşil gözlü şimdiden teşekkürler merakla beklıyorum :KK31::KK31::KK31::KK31:

merhaba bana da bakabilir misin :KK3:
ikimiz de bembeyaz tenli, siyah saçlı, siyah gözlüyüz
ben daha pamuğum sanırsam :KK17:

bu kişiyle beraber misiniz? ayrı çıktı tüm kartlarınız. aranızda görüşme isteği var ama görüşemiyorsunuz sanırım bi türlü. senin içinde sakladığın başka bir erkek var açık tenli bir erkek

bu kişiyle beraber misiniz? ayrı çıktı tüm kartlarınız. aranızda görüşme isteği var ama görüşemiyorsunuz sanırım bi türlü. senin içinde sakladığın başka bir erkek var açık tenli bir erkek

canım 7 yıldır beraberiz yav :44: ve hemen hemen her gün görüşürüz

Son düzenleme:
iyi geceler banada bakabılırmısınız.
ıkımızde beyaz tenlıyız ama ben daha acığım o esmere yakın.açık esmer.

Son düzenleme:
heycandan eksik yazmışım be buğday tenliyim o kumral
çok heycanlandım sıramı bekliyorum

erkek seniöyle bi yazmış ki kalbine. her şeyi sen olmuşsun. sen biraz mesafelisin ona karşı. sevdiğini çok belli etmiyorsun sanırım. normalde tam tersi olur ama :) sen biraz daha zamana ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsun. bu durum erkekte biraz sorun yaratıyor.

cnm ya banada bakarmisn:) ben kumral sevdigim sarisin suan ayriyiz ama barisma var mi sonrasinda evlilik yoksa tamamen bitti mi?...tsk ederim simdiden

erkek seni özlemiş, sen de onu özlemişsin. barışacak mısınız bilemiyorum ama kartlarınız ayrı yerlerde çıkmış. aranızda da sorun kartı çıkmış. çok büyük bir sorun değil aslında. aşmayı başarabilirsiniz. ikiniz de özlemişsiniz sadece bu var umut verici olan kartlar.

teşekkürler teşekkürlerr

biz kocamla arada didişsekte aşık bi çiftiz zaten :))) ve gerçekten beni daha çok seviyor:KK16:

bana bakar mısın kiii :26:ikimizde açık esmeriz ama ben ondan daha açık tenliyim

17. sayfadan sonra bakamıycam demiş :KK14::KK14::KK14::KK14: arkadaş olarak ekledim belki ordan bi şansım olur:KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:

Son düzenleme:
Bana da bakabilir misiniz?
Ben esmerim gözlerim ela,eşim açık tenli koyu saçlı gözleri ela :)

sevginizde sorunlar var sanırım sanki çok azımsanacak şeyler değl. bu sorunlar yüzünden kartlarınız ayrı yerlerde çıkmış. senden yana mesafe söz konusu. eşini seviyorsun ama bu sorunları da göz ardı edemiyorsun

Ben de rica ediyorumm =)
Ben sarışın/açık kumral, o kumral şimdiden teşekkürler:21:

yakınlaşma ile ilgili bir teklif var, fiziksel bir yakınlaşma isteği bu. kalp kartlarınız birlikte çıkmış. beden kartlarınız da birlikte ama dizilime göre senin sevgi yoğunluğun daha fazla. erkek kendini biraz daha fazla seviyor sanırım. senden yana bir görüşme isteği görünüyor.

direk hane içi olarak bakamıyorum, ilişki durumunuz için açıyorum ne çıkarsa onlara yorum yapıyorum. aileleriniz mi oluşturuyor sorunları. ikinizin de aile kartları çıktı. eşin için evliliğiniz çok değerli. sana oldukça değer veriyor. onun kalbi senin yanında çıkmış ama sen kalbini biraz uzaklaştırmışsın sanki ondan. sıkıntılarını paylaştığın biri sanırım bu, esmer bir bayan. senin yanında çıkmış. senin kalp kartının yanında çıktı aile kartı. eğer aileyle ilgili bir sıkıntı varsa sen sorun yaşıyorsun bu konuda

Canım çok teşekkürler içimizi okumuşun maşallah..mevlam gönlündekini versin..tam anlamıyla böyle eşimi bende çok seviyorum ama,eşimin daha çok sevdiği kesin...tekrardan teşkkkürler sorunlar benim ailemden kaynaklanıyor.içimizi okumuşun tatlım..:KK9::KK9::KK9::KK9:

hayırlı bayramlar ablacım...keşke parayıda söyleseydin maddi açıyı yani..(ama bunlarda yeterli oldu)

teşekkür ederiz :)

sormakta kararsız kalmıştım fakat gün bitmeden bende sormak istiyorum şayet vaktiniz olursa :) ben kumral o açık esmer..

ben de merak etmiştim neden kendine değil arkadaşına baktırmak istediğini :)

sevglin seni sarıp sarmalamış, sen özlem iyidir diyip arada uzak kalmayı tercih ediyorsun. senden yana bir sorun görünüyor. fazlasıyla kafana takılan bir sorun. galip çıkan sevginiz :)

ben yurtdısında yasıyorum sekerımö burda hala teknık olarak arefe günü :) benim kısmetim çıkacak mı ona baktırmak istiyorum :) burdaki hanslar sarışın , ben koyu renkliyim böylece bakarsan olur herhalde :)

Banada bakarmısın? :26:
Eşim açık esmer,ben açık kumral.şimdiden teşekkür ederim.:KK16:

seninle alakalı bir zaman kartı çıktı evliliğinizde küçük sorunlar görünüyor belki bu sorunlara verdiğin zamandır. kalp kartlarınız bir arada çıkmış ama eşinin kalbi sana daha yakın. sen biraz daha mesafelisin. aile kartı çıkmış hanginizin ailesi bilemiyorum ama özlenmiş olan bir aile bu.

X